Καλησπέρα και από τον loomy...


loomy

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2010
83
158
Μαρούσι
Γίναμε και επισήμως μέλη της όμορφης σκυλοπαρέας σας...οπότε ας συστηθούμε (αν και κάποιοι ίσως να μας θυμούνται ήδη από την κυριακάτικη βόλτα στα βασιλικά κτήματα).

Είματε οι σκυλογονείς Ματίνα και Δημήτρης με τον 2,5χρονο loomy. Το ασπρόμαυρο θηρίο μας είναι ένα ημίαιμο ή αλλιώς ένα καθαρόαιμο μπαθ (όπως λέει και ο φίλος μας allegro). Ζεί μαζί μας από τότε που ήταν 1,5μηνών (τον βρήκαμε στο δρόμο) και είναι η μεγάλη μας αγάπη!!! Αυτά για αρχή...

Καλώς σας βρήκαμε λοιπόν και ευχαριστούμε πολύ για τις ωραίες συζητήσεις σας (μας έχουν βοηθήσει πολύ σε διάφορα θέματα πολύ πριν γίνουμε μέλη)
 








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Καλώς τα παιδιά. Εσείς δηλαδή πρώτα μας γνωρίσατε live να δείτε αν σας κάνουν οι φάτσες μας και μετά γίνεστε και συμφορουμίτες. Ωραία τακτική :) Κι έχετε και την αγαπημένη μου ράτσα ;)
 


kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Καλώς τα παιδιά. Εσείς δηλαδή πρώτα μας γνωρίσατε live να δείτε αν σας κάνουν οι φάτσες μας και μετά γίνεστε και συμφορουμίτες. Ωραία τακτική :) Κι έχετε και την αγαπημένη μου ράτσα ;)
Πες τα, πες τα!
Πάντως για τη ράτσα συμφωνώ. Και...κούκλος ο Loomy:)
 














Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Καλώς ήρθατε και από εμένα και τον Δία!!!!Την απίστευτη αυτή φάτσα ολοι την έχουμε δει στις φώτο τ Allegro...Να'στε καλά,και καλές σκυλοκουβέντες να έχουμε!!!!!:)
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981