Καταστημα πετ σοπ στο ιντερνετ


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
Πηρα εγω τηλεφωνο και μου δωσανε τον αριθμο αποστολης και το τηλεφωνο της μεταφορικης να παρω να ρωτησω.
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
Λοιπον πηρα τηλεφωνο στη μεταφορικη (στην Ελλαδα). Μου ειπαν οτι απο την ημερα που θα το καταχωρησουν οι πολωνοι (δηλαδη τη μερα που θα σου πουν οτι αποσταλθηκε) χρειαζεται τουλαχιστον τρεις ημερες για να φτασει στη δικια τους μεταφορικη (στη Θεσσαλονικη) και αυτοι μετα το πρωωθουν και χρειαζεται αλλες 2 ημερες (εργασιμες παντα) για να φτασει στον παραληπτη.
 




sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
δε μου εμφανιζει τιποτα. Απο την μεταφορικη μου ειπαν να τους παρω κατα τις 4 να μου που αν εφτασε εκει και ποτε θα το παραλαβω.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Από τις 7/7 που έφυγε η τροφή έχουν περάσει:

9 εργάσιμες μέρες
13 ημερολογιακές μέρες

Τηλεφωνάκι δεν έχω πάρει! Μέχρι μεθαύριο δίνω διορία να έρθει , μετά πάω παίρνω την τροφή από το μαγαζί που συνηθίζω να παίρνω...
Και αν έρθει παρ'αυτά μαντέψτε τι θα γίνει...θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι...:rolleyes:
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
Παρε τηλεφωνο στη μεταφορικη στη θεσσαλονικη. Παρε πρωτα στο ζοοφαστ να σου δωσουν τον αριθμο αποστολης και μετα στη μεταφορικη να ρωτησεις αν το εχουν παραλαβει. Εγω πηρα σημερα (παρηγγειλα την προηγουμενη κυριακη) και μου ειπαν απο την μεταφορικη οτι δεν το εχουν παραλαβει ακομη. Πηρα μετα στο ζοοφαστ και δε μπορεσα να μιλησω μαζι τους αλλα θα τους ξαναπαρω αυριο.
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
Από τις 7/7 που έφυγε η τροφή έχουν περάσει:

9 εργάσιμες μέρες
13 ημερολογιακές μέρες

Τηλεφωνάκι δεν έχω πάρει! Μέχρι μεθαύριο δίνω διορία να έρθει , μετά πάω παίρνω την τροφή από το μαγαζί που συνηθίζω να παίρνω...
Και αν έρθει παρ'αυτά μαντέψτε τι θα γίνει...θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι...:rolleyes:
Λοιπον πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν θα μου παραδωθει σημερα (ακριβως 8 εργασιμες-κατσε να την παραλαβω πρωτα).
Το λαθος ειναι απο την μεταφορικη και οχι απο το zoofast. Επαιρνα τηλεφωνο στην μεταφορικη και μου ελεγαν οτι δεν εχει φτασει ακομα απο Πολωνια. Σημερα ξαναπηρα το zoofast και μου ειπαν οτι θα μου παραδωθει σημερα. Πηρα στην μεταφορικη για να δω τι ωρα θα μου την φερουν και μου λενε οτι δεν εχει φτασει ακομα απο Πολωνια. Μα τους λεω απο την εταιρια μου ειπαν οτι θα μου παραδωθει σημερα. Κοιταει λιγο καλυτερα και μου λεει οτι τελικα ναι θα μου παραδωθει σημερα.
Οτι να ναι..
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Ευτυχώς που με πήραν πριν 1 ώρα τηλέφωνο για να με ενημερώσουν ότι θα είναι στο σπίτι μου ή σήμερα ή αύριο...
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
Ευτυχώς που με πήραν πριν 1 ώρα τηλέφωνο για να με ενημερώσουν ότι θα είναι στο σπίτι μου ή σήμερα ή αύριο...
εγω παντως την παρελαβα σημερα μετα απο 8 εργασιμες. Τοσο λεει και στην παραγγελια
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Γκαγκααααααααααααααααααανννν...επιτέλους ήρθε!!!

ΘΑ ΦΑΜΕΕΕΕΕΕ!!!

Υ.Γ.: Οι φωτογραφίες μπήκαν τυπικά για ττην κατάσταση της τροφής και του δέματος!:D

 
  • Like
Reactions: mechsilk and GRDANE




nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Την έδινα πριν κάνα 2 χρόνια την Taste of the Wild,την έδωσα κάνα 3 μηνο.
Είχε κάποιες ανακλήσεις θυμάμαι ανά καιρούς και δεν ένιωθα σιγουριά να τη συνεχίσω.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Καλημέρα, απο ημερομηνίες λήξης όλα οκ ;
Μια χαρά η ημερομηνία!
02/2016

Την έδινα πριν κάνα 2 χρόνια την Taste of the Wild,την έδωσα κάνα 3 μηνο.
Είχε κάποιες ανακλήσεις θυμάμαι ανά καιρούς και δεν ένιωθα σιγουριά να τη συνεχίσω.
Αν σου πω ότι δεν κοιτάω τέτοια πράγματα θα με πιστέψεις?:rolleyes:
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Ούτε εγώ κοιτάω,είχε ποστάρει η Berna τότε μια λίστα με τις ανακλήσεις κ μου είχανε μπει διαόλοι..ξέρεις πως είναι αυτά :X3:
 


zaher

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2014
225
96
Μια χαρά η ημερομηνία!
02/2016



Αν σου πω ότι δεν κοιτάω τέτοια πράγματα θα με πιστέψεις?:rolleyes:
Αρα η τροφη εχει βγει απο το εργοστασιο ενα χρονο πριν.
Αν υπαρχουν κι αλλα μελη του φορουμ να ενημερωσουν με ημερομηνιες ληξεις θα ηταν πολυ διαφωτιστικο δικαιολογωντας , ισως, τις πολυ χαμηλες τιμες του σαϊτ
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
στην orijen που ειναι ρε παιδια η ημερομηνια ληξης ?
10 χρονια να ψαχνω δε θα την βρω
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Στο πίσω μερος της συσκευασίας, ψηλα και περίπου στην μέση κατα πλάτος, πριν αρχίσουν οι διαφορες γλώσσες, υπάρχει τυπωμενο το λοτ και η ημερομηνία λήξης!
Αριστερότερα από την φωτογραφία του ιδρυτή!
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
δε το βρησκω ρε παιδια μα το θεο δεν ειναι εκει που λες. ειναι orijen puppy
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δεν είναι σε χωρο για σφραγιδα! Ειναι τυπωμενο επιπλέον, πανω στα άλλα κείμενα της συσκευασίας.
 


sotirakis

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2015
73
24
44
πηρα και φακο και εκανα φυλλο και φτερο τη συσκευασια μαζι με την γυναικα μου. Δε βρησκουμε ημερομηνια ληξης πουθενα. Το σακι ηταν συμπιεσμενο σαν σε κενο αερος. Υπαρχει περιπτωση να ειναι μουφα ?
Με το barcode στην κατω πισω δεξια γωνια δε μπορω να βρω κατι ?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc