Κατορθώματα μεγάλων ανδρών...


hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
εμενα το μονο πραγμα που εχει καταστρεψει ειναι τα ακουστικα απο το κινητο μου ! ολα τα υπολοιπα τα δαγκωνει απλως χωρις να τα τρωει. ααα και 2 ζευγαρια παντοφλες της μαμας μου και της αδερφης μου. απλα εφαγε το γουνακι που ειχανε. τα παπυτσια τα εχουμε εξαφανισει, ειναι μεσα στην παπουτσοθηκη αλλα και αν βρεθει κανενα στο οπτικο του πεδιο απλα το γλυφει και το δαγκωνει! γενικοτερα δεν κανει ζημιες!!
 






hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
εχω καλο σκυλακι τι να κανω???αλλα τις παντοφλες τις τρωει!
 


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
επίσης έχει φάει καινούριο κάλλυμα που μόλις είχε χρυσοπληρώσει η γιαγιά,όλα τα αρκουδάκια που είχα φέρει από το σπίτι,κάτι ΄πατάκια,κάτι λογαριασμούς,μία μπλούζα του κουνιάδου μου,την φόρμα μιας φίλης μου,ένα πενηντάρικο και πολλά άλλα που μου διαφεύγουν.το καλύτερο είναι όταν καταμάσησε το καινούριο κινητό του άντρα μου που κόστιζε 500ευρώ.σε αυτή την περίπτωση με το που το είδαμε πήρα το σκυλί και εξαφανήστηκα για τρεις ώρες από το σπίτι μέχρι να ηρεμήσει!ευτχώσ τώρα πια έχει ηρεμήσει η Αλις!πάντως παιδιά όποιος χωρίσει άσχημα μπορούμε να οργανωθούμε και να στείλουμε τα σκυλιά μας σπίτι του/της πρώην για κανα δυο ωρίτσες!θα του κάνουν το σπίτι....αγνώριστο!
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
πάντως παιδιά όποιος χωρίσει άσχημα μπορούμε να οργανωθούμε και να στείλουμε τα σκυλιά μας σπίτι του/της πρώην για κανα δυο ωρίτσες!θα του κάνουν το σπίτι....αγνώριστο!
Μ΄αρέσει! :) χεχεχε
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Η πας όλα αυτά τα υπέροχα σκυλάκια μας σε όποιον δεν χωνεύεις για "επίσκεψη'!!! Εγω τον Μπου τον δανείζω σε όποιον τον χρειαστεί πάντως!!!!
 


hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
αμεσως εμενα δεν κανει ζημιες! την εκανε σημερα. επιασε το καλωδιο απο το λαμπατερ στο κωμοδινο και επεσε το λαμπατερ και εσπασε!
 


Asp

Well-Known Member
30 Μαϊου 2012
119
0
Πάτρα
Μέχρι σήμερα το απόγευμα ήμουν πολύ περήφανη για το σκυλί μου όσον αφορά το θέμα ζημιάς. Δεν είχα το παραμικρό παράπονο. Σήμερα λοιπόν και μετά από πέντε χρόνια διαμονής στο σπίτι, μας επισκέφτηκε η σπιτονοικοκυρά για πρώτη φορά. Το σπίτι πεντακάθαρο, η Βανίλια χιλιοχτενισμένη (να μη δείξουμε τι καλά κορίτσια είμαστε..?)
Με το που ανοίγω την πόρτα, το σκυλί έτσι για το καλωσόρισμα αδειάζει όλη της την κύστη και το παχύ της έντερο μπροστα στα πόδια της γυναίκας... Ούτε κουτάβι δεν το έκανε αυτό, σήμερα της ήρθε..
Χριστέ μου τι να κάνω..? Να πανικοβληθώ..??
 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
Μέχρι σήμερα το απόγευμα ήμουν πολύ περήφανη για το σκυλί μου όσον αφορά το θέμα ζημιάς. Δεν είχα το παραμικρό παράπονο. Σήμερα λοιπόν και μετά από πέντε χρόνια διαμονής στο σπίτι, μας επισκέφτηκε η σπιτονοικοκυρά για πρώτη φορά. Το σπίτι πεντακάθαρο, η Βανίλια χιλιοχτενισμένη (να μη δείξουμε τι καλά κορίτσια είμαστε..?)
Με το που ανοίγω την πόρτα, το σκυλί έτσι για το καλωσόρισμα αδειάζει όλη της την κύστη και το παχύ της έντερο μπροστα στα πόδια της γυναίκας... Ούτε κουτάβι δεν το έκανε αυτό, σήμερα της ήρθε..
Χριστέ μου τι να κάνω..? Να πανικοβληθώ..??
Το άγχος είναι μεταδοτικό! :)

Sent from my XT910 using Tapatalk 2
 


Asp

Well-Known Member
30 Μαϊου 2012
119
0
Πάτρα
Χαχα..! Λες ε..? Πάντως μετά που αγχώθηκα εγώ η κυρία πήγε και κοιμήθηκε..! Επιλεκτικό μάλλον είναι το άγχος της :p
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Εμάς η Ηλέκτρα έχει φάει ένα 10ευρω, τα ακουστικά του καινούριου μου κινητού, τον φορτιστή του ίδιου κινητού, την πισίνα της την ξέσκισε, έφαγε το στρώμα του κρεβατιού μας (800 ευρώ) (και όταν λέω έφαγε, εννοώ το άνοιξε σαν κονσέρβα γύρω γύρω στις ραφές και του έβγαλε όλο τον εσωτερικό του κόσμο έξω) και την γωνία του κρεβατιού, το ποδαράκι από ένα ντιβάνι, καταγρατζούνισε την κάσα του υπνοδωματίου, μία αντιβίωση σε σωληνάριο για την ωτίτιδα που είχε (μόνο το στόμιο βρήκα) και έναν αναπτήρα που βρήκε στο κομοδίνο και μάλλον έσκασε κιόλας, αλλά ευτυχώς δεν είχε πάθει τίποτα!!... Α!! και μία φορά βρήκε ένα μισοτελειωμένο κουτί μερέντας και το αποτελείωσε (τα τοιχώματα είχαν μερέντα μόνο αλλά τον κτηνίατρο τον είχα πρήξει)!!
Αυτάαααα... :D
 


LenaBorderCollie

Well-Known Member
17 Μαϊου 2012
489
0
33
Θεσσαλονίκη
Εμένα δεν μου έχει φάει πολλά.Δύο καλώδια Ιντερνετ(απο τότε έχω κολλήσει όλα τα καλώδια που είναι χαμηλά με μονώτική ταινία),1 μαξιλάρι,ένα πορτοφόλι,αααααπειρα χαρτιά οτιδήποτε(λογαριασμούς,χαρτιά περιτυλίγματος,χαρτί υγείας(ξύπνησα το πρωί και νόμιζα οτι χιόνισε),τετράδια)σερβιέτες,τα παπούτσια μας και τις παντόφλες δεν τα τρώει απλά τα πέρνει στο κρεβάτι της και τα μυρίζει και τα εσώρουχα μου μία φορά τα πήρε απο τα άπλητα και τα έβγαλε στο μπαλκόνι.Αυτά....
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Λοιπόν, μου έχουν φάει:
τα χειριστήρια του Wii μαζί και σχεδόν όλα τα παιχνίδια
ΟΛΕΣ τις πετσέτες τις κουζίνας
τάπερ (από το στεγνωτήρι τα βουτάνε, πλυμένα)
1 ζευγάρι μπαλαρίνες (μόνο το φιογκάκι ευτυχώς)
σαγιονάρες
3-4 μπλούζες
1 ζακέτα
1 λεκάνη
2 φορτιστές και 1 hands-free
τον πάτο του καναπέ (δηλαδή πέταξαν τα μαξιλάρια και άνοιξαν τρύπα απο κάτω)
1 ζευγάρι γυαλιά ηλίου
1 σωληνάριο fucicort
1 λογαριασμό της ΔΕΗ
αμέτρητες χαρτοπετσέτες (χρησιμοποιημένες και μη)

Δε μου έρχονται άλλα :cool:
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μέχρι τώρα ο μικρός έχει κάνει τα εξής:

κατέστρεψε ένα πακέτο τσιγάρα (δεν έφαγε κάτι ευτυχώς)
έκοψε το καλώδιο της κεραίας της τηλεόρασης
έκοψε ένα κομματι από μια σαγιονάρα.

Δεν τον νοιάζουν τα υλικά αντικειμενα πολύ... είναι του αγνού απλού φαγητου αυτός! :D:rolleyes:
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
έφαγε το στρώμα του κρεβατιού μας (800 ευρώ) (και όταν λέω έφαγε, εννοώ το άνοιξε σαν κονσέρβα γύρω γύρω στις ραφές και του έβγαλε όλο τον εσωτερικό του κόσμο έξω) και την γωνία του κρεβατιού
Μα καλά, το κορίτσι έκανε τόση σκληρή δουλειά για να κάνει αυτό το δημιούργημα και μια φωτογραφία να το κρατήσετε ανμνηστικό δεν βγάλατε; Αυτά είναι για να τα θυμάσται για χρόνια.....χε χε χε.
 


hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
κατευθειαν ξεματιασμα!μας ματιασατε! εφαγε και ενα τετραδιο με σημειωσεις απο την σχολη μου!γκρρ
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Μα καλά, το κορίτσι έκανε τόση σκληρή δουλειά για να κάνει αυτό το δημιούργημα και μια φωτογραφία να το κρατήσετε ανμνηστικό δεν βγάλατε; Αυτά είναι για να τα θυμάσται για χρόνια.....χε χε χε.
Δίκιο έχεις.. Αλλά με τα απανωτά εγκεφαλικά που έπαθα όταν το είδα και από το τόσο αφρολέξ που έπρεπε να μαζέψω από το πάτωμα, μόνο όρεξη για φωτογραφία δεν είχα!! ](*,)

Τώρα που το θυμάμαι γελάω βέβαια.. Και σίγουρα δεν είναι κάτι που θα ξεχάσουμε σύντομα!! :D :p
 


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
Μάσησε κινητό αξίας 500€????????????????????????????
οοοοοοοοοοο ναι!αλλά δεν έφταιγε το παιδί ο άντρας μου έφταιγε που το παρατησε εκεί πανω και έφυγε!!πάλι καλά που πήρα την μικρή και έφυγα αλλιώς μας έβλεπα και τις δύο κρεμασμένες από κανα στύλο της δεη.η φίλη μου να δεις τι έπαθε όταν της έσκισε τη φόρμα που είχε πληρώσει στο bsb 150 ευρώ.(και δεν της τρέχουν από τα μπατζάκια).κι όμως η ψυχούλα 2 λεπτά της πήρε να σταματήσει το κλάμα και να συνεχίσει να αγαπάει το μωράκι μου
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU