Κατορθώματα μεγάλων ανδρών...


dorothy

Active Member
20 Μαϊου 2012
41
0
49
Ερμιόνη Αργολίδας
Παιδιά, χωρίς πλάκα τώρα: Πως απομονώνουμε τα καλώδια για να μην είμαστε όλο "μη" και "μη"????
Κάτι ειπώθηκε πριν για κολλητική ταινία;; Θα την φάει κι αυτή (όλο το ρολό)... Όχι;;;
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Θα φάνε και τη ταινία....η μόνη λύση είναι η επιτήρηση...Μέχρι να 'σοβαρευτούν'!! Και ψυχραιμία γιατί ο Μπου την έχει γλυτώσει από το "ξεπουπούλιασμα" από μένα στο τσακ...
 






LenaBorderCollie

Well-Known Member
17 Μαϊου 2012
489
0
33
Θεσσαλονίκη
Παιδιά, χωρίς πλάκα τώρα: Πως απομονώνουμε τα καλώδια για να μην είμαστε όλο "μη" και "μη"????
Κάτι ειπώθηκε πριν για κολλητική ταινία;; Θα την φάει κι αυτή (όλο το ρολό)... Όχι;;;
Εγώ έβαλα μονωτική ταινία σε ότι καλώδιο είναι κάτω.Προσέξε όμως να είναι καλής ποιότητας γιατί ξεκολλάει πολύ εύκολα αλλίως και να την κολλήσεις πολύ προσεκτικά.Εμένα πήγε να τη βγάλει αλλα δεν μπόρεσε ευτυχώς!!!!Βέβαια το πάτωμα μου είναι αίσχος αισθητικά αλλα απο το να γίνει extra-crispy η Σόνια είναι καλύτερο.
 


Roulaan

Active Member
15 Σεπτεμβρίου 2011
28
0
Λοιποοοον...
Εμεις μετραμε.....ολες τις γλαστρες του μπαλκονιου μαζι με τα φυτα (ευτυχως το σταματησε -μη το ματιασω κιολας- και στις καινουριες ακομα δεν εγινε επιθεση)
ολες, αλλα ολες τις παντοφλες και των 4 μελων της οικογενειας, τουλαχιστον απο δυο φορες
το κινητο μου
το τηλεκοντρολ
μολυβια, στυλο, χαρακες των παιδιων
3 ζευγαρια γυαλια πρεσβυοπιας (ευτυχως μονο τους σκελετους)
το επιπλο της τηλεορασης
τα κουμπια απο ενα τζιν
ααααααπειρες καλτσες και εσωρουχα τα οποια τα "βουταει" με καταπληκτικη μαεστρια
1 ρακετα τενις
2-3 αναπτηρες αδειους απο συλλογη
1 σεντονι
3 δαγκωματιες σε ενα παπλωμα
ιδιαιτερη αδυναμια δειχνουμε στο χαρτι κουζινας, οπου ανακαλυψουμε κομματι του το αρπαζουμε και το μετατρεπουμε σε χαρτοπολεμο..............
 


dorothy

Active Member
20 Μαϊου 2012
41
0
49
Ερμιόνη Αργολίδας
Λοιποοοον...
Εμεις μετραμε.....ολες τις γλαστρες του μπαλκονιου μαζι με τα φυτα (ευτυχως το σταματησε -μη το ματιασω κιολας- και στις καινουριες ακομα δεν εγινε επιθεση)
ολες, αλλα ολες τις παντοφλες και των 4 μελων της οικογενειας, τουλαχιστον απο δυο φορες
το κινητο μου
το τηλεκοντρολ
μολυβια, στυλο, χαρακες των παιδιων
3 ζευγαρια γυαλια πρεσβυοπιας (ευτυχως μονο τους σκελετους)
το επιπλο της τηλεορασης
τα κουμπια απο ενα τζιν
ααααααπειρες καλτσες και εσωρουχα τα οποια τα "βουταει" με καταπληκτικη μαεστρια
1 ρακετα τενις
2-3 αναπτηρες αδειους απο συλλογη
1 σεντονι
3 δαγκωματιες σε ενα παπλωμα
ιδιαιτερη αδυναμια δειχνουμε στο χαρτι κουζινας, οπου ανακαλυψουμε κομματι του το αρπαζουμε και το μετατρεπουμε σε χαρτοπολεμο..............
Γεια σου Ρούλα.
Καλά τί σκυλί έχετε;;;
Μικρόσωμο ή κανα θηρίο;;;
 




Roulaan

Active Member
15 Σεπτεμβρίου 2011
28
0
:rolleyes:AΑααααααακριβως μικροσωμο θεριοοοοο......
Οχι μωρε, ενα ημιαιμο τεριε ειναι....γυρω στα 15 κιλα τωρα που ειναι 10 μηνων.....ενας αλλα λεων...
Αμα, δε, βαλει και τις φωνες και δεν τον ξερεις τον μουστακαλη μου νομιζεις πως θα ξεπεταχτει το τερας..
"Θα το αμολησω..." που λεει και ενας φιλος καθε φορα που χοροπηδαει ο Φιντελ πανω του
Απλα ειναι "φαγανο" το μικρο μας....
 


jasmine

Well-Known Member
1 Μαρτίου 2011
302
0
το γιασμιν το δολιο ειναι κοντο και δε φτανει τιποτα εχει κ μια φοβια σε μεγαλα αντικειμενα και δε πειραζει τιποτα μονο τις καλτσες αν τις βρει ευκαιρες και κανει σκουπα στο πατωμα!
ο τακης ομως του δινει και καταλαβαινει τρωει στυλο, παπουτσια, πορτοφολια, τσαντες, σπαει τασακια, ριχνει τα ρουχα μου στο πατωμα και καθεται πανω τους, εχει σκισει πολλα εξωφυλλα, και αλλα που δε θυμαμαι το περιεργο ειναι ομως που σταματα οταν ακομα δε τα εχει διαλυσει τελειως και προλαβαινω να σωσω μερικα και δε καταπινει τιποτα ευτυχως μαλλον τα βαριεται γρηγορα!..:cigar:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.819
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf