Κοπή πίτας [ή και όχι] 2016








Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ωραία περάσαμε, μακάρι να είχαν έρθει πιο πολλοί, αλλά όσοι ήρθαν ήταν πολύ πολύ αγαπητοί, οπότε...:love:
Να είναι καλά τα κορίτσια που έτρεξαν για την διοργάνωση, Μυρτώ ελαμψες δια της απουσίας σου :p

Αν και φάνηκε λες και έκλεισε ένας κύκλος εγώ θα πω "και του χρόνου" :cool:
 






epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Χίλια συγνώμη @epial για το λάθος !!!!!!!!!!!:(:(......
Συγχωρεμένη!

η αλήθεια είναι ότι ξέχασα επίσης να γράψω ότι εξαφάνισα τον @epial .... χάλαγες το εξώφυλλο καλέ!!! :D
Πωωωω! Πάει το όνειρό μου να γίνω εξώφυλλο...
Άκου χάλαγα το εξώφυλλο...

Ξαναπάτησα ρηπόρτ!
 










vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Όλα τα σκυλιά ήταν όρθια εκτός από τα 2 τσοπάνια που επέβλεπαν ξάπλα μπας κι έρθει καμιά αρκούδα και χρειαστεί να σηκωθούν. Εργασιακά σου λέει μετά...:LOL:
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Όλα τα σκυλιά ήταν όρθια εκτός από τα 2 τσοπάνια που επέβλεπαν ξάπλα μπας κι έρθει καμιά αρκούδα και χρειαστεί να σηκωθούν. Εργασιακά σου λέει μετά...:LOL:
Είχε και ένα τρίτο μικρό (γιος του Γρίβα) που είχε ξεραθεί κι αυτό :p:D:D
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Όλα τα σκυλιά ήταν όρθια εκτός από τα 2 τσοπάνια που επέβλεπαν ξάπλα μπας κι έρθει καμιά αρκούδα και χρειαστεί να σηκωθούν. Εργασιακά σου λέει μετά...:LOL:
Τα ίδια και χειρότερα λένε και για τους πυροσβέστες το χειμώνα ;)
 






takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Το θέμα "κοπή τη πίτα" έχει τελειώσει προς το παρόν και αυτό το λέω με μεγάλη στεναχώρια, αλλά έτσι είναι

Εδώ να είμαστε όλοι μας, υγιείς και δυνατοί και θα το φτιάξουμε στο μέλλον :)
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Βρε καλώς τονε!! Πού χάθηκες εσύ;
Καλώς σας βρήκα. Τρεις, πονεμένες κηδείες πολύ δικών μου ανθρώπων με διαφορά μερικών μηνών και κάτι επαγγελματικές κινήσεις, που προσπαθούν να συμβούν σε κλίμα τεράστιας ανασφάλειας, με μεγάλη προσπάθεια και πολλά εμπόδια, δε μου άφησαν πολλά περιθώρια για εμφανίσεις.. Μέσα σε ένα αλλόκοτο κλίμα πένθους, άγχους, και εξάντλησης, που με κρατάει μακριά κι από εδώ, σκέφτηκα, ότι η κοπή τη πίτα θα ήταν μια ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα και από κοντά, και να ευθυμήσουμε. Είχα κι αγωνία να μην το χάσω στη γενικότερη αναμπουμπούλα που με δέρνει. Εντάξει όμως, μπορώ να καταλάβω, ότι δεν είναι απλή υπόθεση από πολλές απόψεις, και δεν είμαι ενεργός επί του θέματος για να εκφράζω και άποψη. Στο μέλλον λοιπόν.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.811
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf