Κοπή πίτας [ή και όχι] 2016














Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ήταν πολύ όμορφα και θα ήθελα κι εγώ, με τη σειρά μου, να ευχαριστήσω τα παιδιά που ανέλαβαν την οργάνωση. Ήρθα άσκυλη, και να πω την αμαρτία μου, το ευχαριστήθηκα και με το παραπάνω, διότι μπόρεσα και χαΐδεψα όλα τα καμάρια σας. Αυτό που μου έκανε, όμως, την μεγαλύτερη εντύπωση, είναι η αγάπη και η επιθυμία που είχαν τα μικρά μικρά, (σποράκια θα έλεγα) ντογκφορουμιτάκια, να έρθουν σε επαφή με όλα τα σκυλιά ανεξαρτήτως μεγέθους και χρώματος. Κι ήταν μια απόλαυση να βλέπεις τους συμφορουμίτες μας, γονείς να τα καθοδηγούν.

Χάρηκα πολύ που σας είδα όλους!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Κι ήταν μια απόλαυση να βλέπεις τους συμφορουμίτες μας, γονείς να τα καθοδηγούν.
...και τους συμφορουμίτες που κρατούσαν τα γ...όσκυλα να μην μουντάρουν τα παιδάκια. Άξιοι!:ROFLMAO:
 




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Θα σε καλέσουμε του χρόνου στην πίτα της Θεσσαλονίκης, αν καταφέρουμε να συνεννοηθούμε τόσοι πολλοί που είμαστε ...o_O

Και του χρόνου με υγεία παιδιά !!!
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Μετα από ώριμη σκέψη, φορέσαμε μια κάλτσα στο τραυματισμένο ποδι και κούτσα κούτσα φτασαμε κι εμείς! Η διοργανωση άψογη, οπως και η ευελιξία και η ληψις αποφασεων σε στιγμες κρισεως! (οπου κριση διαβαζε την μυστηριώδη εξαφανιση του φλουριού)
Χαρηκα πολύ που ξανασυναντησα όσους ήδη γνωριζα, οπως χαρηκα που έκανα και νεες γνωριμίες. (οχι πολλα πολλά βεβαια, γιατι με τον Κάστορα για καλό και για κακό, πλησιάζαμε μόνο όσους είχαν θηλυκα! Πήγε να την κανει τη μαλακία στην επιστροφη προς το παρκινγκ, όταν σε ανυποπτο χρονο και παρ ότι ειμαστε σε απόσταση, πηγε να την πεσει στον Πύρρο τον οποίο στραβοκοίταζε απ την αρχή, αλλα τις ξερω τις λωποδυσίες του και ήμουν έτοιμος!)
Ολα τα σκυλια ήταν κύριοι! Μονο ό δικός μου ήταν ό φασαριόζος...
Α! Ακουσα και τη Μόκα να γαυγίζει!:)

ΥΓ: Να πω την αληθεια ειχα συνηθίσει απ τις προηγούμενες πίτες και περίμενα περισσότερο κόσμο.:(
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
...και τους συμφορουμίτες που κρατούσαν τα γ...όσκυλα να μην μουντάρουν τα παιδάκια. Άξιοι!:ROFLMAO:
Να ξέρεις ότι στο δικό δε έκανε κάτι σε φάση που την χαιδολογουσα και ηρθε ο μικρος κοντά γι αυτό όταν μου το είπες(πολύ σωστά ) σε ρώταγα όλο απορία. :p
 
  • Like
Reactions: mareco






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Διοργανώστε και κάτι πιο κοντά στην Αλεξανδρούπολη βρε παιδιά!!!!
Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε δηλαδή;;; :p :rolleyes:
Φέτος, έγινε στο παλιό θεατράκι του κτήματος Συγγρού...
Έ, του χρόνου ας γίνει στον τύμβο Καστά!:p:D
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Να ξέρεις ότι στο δικό δε έκανε κάτι σε φάση που την χαιδολογουσα και ηρθε ο μικρος κοντά γι αυτό όταν μου το είπες(πολύ σωστά ) σε ρώταγα όλο απορία. :p
Είναι ύπουλη. Σταμπάρει το παιδάκι-θύμα, περιμένει μήπως χαλαρώσει το λουρί και κάνει ντου!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf