Κοπή πίτας 2012




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Kokoni έδωσες μια ωραία ιδέα,για τον αν θα πρέπει να μαζευτούμε χωρίς τους τετράποδους φίλους μασ για να γνωριστούμε καλύτερα!!!
Δεν οργανώνουμε πάλι μια συνάντηση χωρίς σκύλους,για να είμαστε πιο συγκεντρωμένοι? Αλλά οχι του χρόνου,φέτος καλύτερα!

Ηθελα να γνωρίσω κι εγώ τον Κάσπερ και Μοκκα απο κοντά!!!:(
Mr Johnk μας την έσκασες!!!:D
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Επίσης γνώρισα τον mod έκπληξη kokoni που είναι γ..ώ τα παιδιά ενώ τον θεωρούσα λίγο στριμμένο (συγνώμη kokone)
Κι όπως είπε η Μυρτώ ο kokonis πολύ καλό παιδί!!! Συγνώμη kokοni που μέχρι πρόσφατα πίστευα ότι ήσουν γυναίκα!!
έτσι είναι το ίντερνετ. :)

Άσχετοι ήταν οι ιδιοκτήτες, βόλτα έκαναν και έτυχε ο Γιάννης να γνωρίζετε με την ιδιοκτήτρια του!!


Από ότι κατάλαβα θα γίνουν σύντομα μέλη!
Ωπ-τα τσιμπήσαμε και τα νέα μέλη!!! :D

και η Ορμη! κουκλαρα!! ωραιο κολαρο σωστο.
(οτι σε τιγρε και θηλυκό μου κανει !)
το κολλάρο αυτό είναι εκ των ουκ άνευ με το θεματάκι μας με ότι κινείται με ταχύτητα και μας φαίνεται θήραμα-μακρύς λεπτός λαιμός και στενό κολλάρο δεν είναι ότι καλύτερο σε συνδιασμό με εκρηκτικές εκκινήσεις. μόνο που δεν είχα πολλές επιλογές και της είναι ακόμα λίγο μεγάλο - πρέπει να μεγαλώσει πλήρως το σκυλάκι μου για να του κάτσει κανονικά

Tην επόμενη φορά να φοράμε κι εμείς κανα καρτελάκι με όνομα ρε παιδιά.... με τόσο κόσμο μίλησα και κανένός το όνομα δε θυμάμαι! (ούτε το nick ούτε το κανονικό, ούτε του σκύλου!!).
Προτείνω στην επόμενη συγκέντρωση όσοι θα παρεβρίσκονται να φοράνε ταμπελάκι με ψευδώνυμο, όνομα σκύλου και φωτογραφία από το Avatar τους :).
να δύο πολύ καλές ιδέες!!!!

Βλεποντας ολες τις φωτογραφιες, ξεχωριζω αυτον τον Σωτηρη, και το βλεμμα του Σωτηρη...
τι τροφή του δίνει ρε παιδιά???χαμογελίνη?????:D:D



Kokoni έδωσες μια ωραία ιδέα,για τον αν θα πρέπει να μαζευτούμε χωρίς τους τετράποδους φίλους μασ για να γνωριστούμε καλύτερα!!!
Δεν οργανώνουμε πάλι μια συνάντηση χωρίς σκύλους,για να είμαστε πιο συγκεντρωμένοι? Αλλά οχι του χρόνου,φέτος καλύτερα!
ε όχι κι έτσι!!!!!!! απαράδεκτο
χωρίς σκυλιά!!!!!!!!!!!!!τσκ τσκ τσκ
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
γιατι το λυπηθηκες καλε???? εγω φευγοντας αφησα εκει 2 μπουκαλακια με τσιπουρο και κατι λιχουδιες....!!! οποιος ηταν τυχερος τα πηρε!!!!!!

υ.γ. εμενα το κοριτσακι μου γιατι μονο μια φωτο???:(
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
τι τροφή του δίνει ρε παιδιά???χαμογελίνη?????:D:D
Βαγγελη πιστευω οτι παιζει ρολο το αφεντικο του. Για σκεψου, και εσυ να ησουνα στην θεση του αυτο το βλεμμα δεν θα ειχες; :D

Τσιπουρο με πιτα και σοκολατοπιτα, δεν πινεται λεμε..:p

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
 






-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
ευχαριστω Νασο....!!!! λογω του ασχημου παρελθοντος που ειχε η μικρη δεν μπορουσε να παιξει με τα αλλα σκυλακια γι'αυτο καθοταν μονο του το κοριτσακι μας.....ηταν ενα βημα κι αυτο....
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Χαβαλε κανω ετσι.δεν παραξηγηθηκα!Eurasia ειναι ετσι?
Ναι το ξέρω ότι το έλεγες απο χαβαλέ, απλά εγώ παρόλα αυτά πρέπει να ζητήσω συγνώμη και ναι, Ευρασίας είναι τα άτιμα και τα 2 τους τα διαόλια μου. χε χε
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Viviana και λοιποι, Δεν εχω λεπτομερη ενημερωση, και στις φωτο δεν υπαρχαν τατοια ντοκουμεντα... Αναμενω για τα χταποδακια, σαγανακια, κλπ μεζεδακια.

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
 




kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
kokoni ειναι το καταλληλοτερο κολαρο για αυτα τα σκυλια... ηταν ακριβουτσικο ε? αλλα χαλαλι εννοειται!!

nasouk ενα εχω να πω! ειδα το σκυλο σου στον υπνο μου να τρεχω και να μη φτανω :D
τα φιλια μου στον προεδρο! και πες του ο Σαγκα λεει.. "φετος θα ψηφισει Γκορτσο!" :D :D
 






vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
kokoni ειναι το καταλληλοτερο κολαρο για αυτα τα σκυλια... ηταν ακριβουτσικο ε? αλλα χαλαλι εννοειται!!

nasouk ενα εχω να πω! ειδα το σκυλο σου στον υπνο μου να τρεχω και να μη φτανω :D
τα φιλια μου στον προεδρο! και πες του ο Σαγκα λεει.. "φετος θα ψηφισει Γκορτσο!" :D :D
Για σκέψου κι έμενα πως ένοιωθα που μετά από αυτό που είδα , ήξερα πως σε λίγη ώρα θα έχω τον πρόεδρο να ανασαίνει στην πλάτη μου καθήμενος στο πίσω μέρος του αυτοκίνητου
 


Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Eammon θα στη δανείσω για μία μέρα... Τα κουφώματά σου μήπως θέλουν άλλαγμα? ;-) Μετά την Pepper θα θέλουν...
Κοιτα....η αληθεια ειναι πως τελευταια σκεφτομαι να κανω κατι αλλαγες στο σπιτι!!!Παντως να ξερεις πως εχω καλο σκοπο....την αγαπω!!!!!

Την επόμενη φορά θέλω να κρατήσω κι εγώ για λίγο το μαύρο τέρας - με φωτό όμως για να υπάρχει ντοκουμέντο για το "κράτησα κι εγώ το negro". :D
Δεν ειναι τοσο τερας μωρε το αγορακι μου!!!
Τι να πουν δλδ και οι Ρικος & Νασουκ με τις μπουλντοζες???:cool:
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Για σκέψου κι έμενα πως ένοιωθα που μετά από αυτό που είδα , ήξερα πως σε λίγη ώρα θα έχω τον πρόεδρο να ανασαίνει στην πλάτη μου καθήμενος στο πίσω μέρος του αυτοκίνητου
α εσυ λοιπον ησουν που του εκανες το πρωτο μασαζ?
χμμ...
δεν ειχα καταλαβει.. πανω στην αναμπουμπουλα.. sorry.. ουτε εσυ φοβηθηκες για τα χερια σου.. :D
Ευχαριστω παντως!!
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Τελικά σε αυτή τη συγκέντρωση εκτός από :Dμα…………. Ήμουν και μασέρ:p.
Ευτυχώς όλα είχαν αίσιο τέλος:D