Κορτιζόνη αντιβίωση


cosmo

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2010
102
0
ποσο επιρεαζουν την αναπτυξη ενος κουταβιου.την καθυστερη χανει απο την αναπτυξη του?
 




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
για πιο λογω να παρει κορτιζονη ή αντιβιωση....
ειδικα η κορτιζονη ειναι πολυ επιβλαβης και θελει ιδιαιτερη προσοχη στην χορηγηση της...
η αναπτυξη να ειναι το τελευταιο που σε απασχολει
 


cosmo

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2010
102
0
σιγουρα και ειναι το τελευταιο.ειχε παρει αντιβιωση για μια συπτικη αθροιτιδα που περασε τωρα οι πλακεσ ειναι καθαρες αλλα μαλλον εχει και πανοστιτιδα.πειρε λιγο κορτιζονη .απλα τωρα ακομα βεβαια χωλενη αλλα νομιζω οτι εχει μεινει και λιγο στασημος στην αναπτυξη του.ειναι γπ τωρα ειναι 8 μηνων.αν ειναι δες φωτο στο προφιλ/μπορει ναναι και ιδεα μου
 




cosmo

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2010
102
0
Δεν αναπτυσσεται ολους τους μηνες το ιδιο.Μια χαρα το βλεπω στις φωτος.
μακαρι ναναι ετσι και μακαρι πανω απο ολλα να σταματιση να κουτσαινη
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Σε κάποιες αντιβιώσεις γράφει επάνω να αποφεύγονται σε κουτάβια π.χ. τόσων μηνών.
Μου είχε τύχει μια τέτοια αντιβίωση αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποια ήταν - η Κάρλα ήταν τότε 7 μηνών και είχα προβληματιστεί αν έπρεπε να της την δώσω ή όχι, γι αυτό το θυμάμαι.
 


cosmo

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2010
102
0
Σε κάποιες αντιβιώσεις γράφει επάνω να αποφεύγονται σε κουτάβια π.χ. τόσων μηνών.
Μου είχε τύχει μια τέτοια αντιβίωση αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποια ήταν - η Κάρλα ήταν τότε 7 μηνών και είχα προβληματιστεί αν έπρεπε να της την δώσω ή όχι, γι αυτό το θυμάμαι.
αρα υπομονη και βλεπουμε.