Κούκης (Cookie) - Labrador Retriever




Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά



του βάζω και πέφτει συνέχεια, δεν φτιάχνουν dog-friendly ματάκια :p

Έλα μωρέ, δεν μπορείς να του κρεμάσεις με μπρελόκ κανένα από αυτά τα τουριστικά μάτια? :)

Πώς πάει με τα παυσίπονα?
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Έλα μωρέ, δεν μπορείς να του κρεμάσεις με μπρελόκ κανένα από αυτά τα τουριστικά μάτια? :)

Πώς πάει με τα παυσίπονα?
Εμ, πεφτουν! Καμια 10αρια χασαμε και κοψαμε! Αν εβρισκα καπου ενα ματακι-ταμπελακι οπως αυτο που εχω το τηλεφωνο μου πανω, θα ηταν το καλυτερο.
Σημερα ειναι πολυ καλυτερα :)
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Αμ τι να σου κάνω που μου ήθελες και σκύλο σε μπεζάκι!! Ενώ εγώ πήρα σκύλο ολόκληρον μπλε από την αρχή κι έτσι δεν έχω ν' ανησυχώ με μάτια...:p:p:D:D:D
 








Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Πολύ καλύτερα! Δεν δείχνει να πονάει και πρέπει να τον προσέχω τώρα να μην πατάει το πόδι του :rolleyes:
Χθες πήγαμε στο γιατρό και μας έδωσε αντιβιωτικά, μου είπε να μην του δίνω Rimadyl (καλύτερα να πονάει λίγο παρά να το πατάει το πόδι του για την ώρα). Οπως βλέπετε, ξαπλώνει στο πόδι του



Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη :)
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Πολύ καλύτερα! Δεν δείχνει να πονάει και πρέπει να τον προσέχω τώρα να μην πατάει το πόδι του :rolleyes:
Χθες πήγαμε στο γιατρό και μας έδωσε αντιβιωτικά, μου είπε να μην του δίνω Rimadyl (καλύτερα να πονάει λίγο παρά να το πατάει το πόδι του για την ώρα). Οπως βλέπετε, ξαπλώνει στο πόδι του



Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη :)
εχει ενα βλέμμα σαν να σε κατηγορεί ή μου φαίνεται?
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Εχει ενα βλέμμα του στυλ "αντε τι κανεις τώρα?εντάξει?τελείωσες ?τράβηξες την φώτο σου?να απλωθούμε λίγο,να ξεκουραστούμε????" Ειναι απίστευτος....ολα θα πάνε καλά...καλή ανάρρωση και σιδερένιος!!!!!
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Οταν σε μερικούς μήνες μπορέσει να ξανατρέξει και να πηγαίνει μεγάλες βόλτες όμως θα μου λέει "ευχαριστώ" :D
Δεν πέρασε και λίγα το παιδί :p Πάντως μέρα με τη μέρα γίνεται όλο και καλύτερα... μακάρι να συνεχίσει έτσι!



 










Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
πρόοδος...

τα πρώτα βίντεο είναι όταν πρωτοάρχισε σιγά σιγά να πατάει το πόδι του.
τα τελευταία είναι σημερινά! :)

[video=youtube;yJQTAXdzEjc]http://www.youtube.com/watch?v=yJQTAXdzEjc[/video]
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
Νομίζω ότι έχει εξαιρετική και ταχεία ανάρρωση. Αύριο δεν θα τον προλαβαίνεις :)
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Τελεια!! :) Με το καλο να γινει τελειως καλα και να κανει τις γνωστες ταρζανιές και παλι :)
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Ολα καλα πηγαν τελικα κ απο οτι φαινεται αναρρωνει σωστα και ομαλα. μπραβο μπισκοτουλινι.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.010
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps