Κυριακάτικη Βόλτα


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
A! Tέλεια! Δεν έχω επιστρέψει ακόμη Αθήνα, αλλά πιστεύω μέχρι παρασκευή να είμαι πίσω, οπότε να έρθουμε κι εμείς στην βόλτα :)
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Billy,μάλλον διάβασες μόνο το πρώτο μνμ.Παρακάτω λέει 19 Οκτωβρίου.Έκαναν λάθος στην ημερομηνία.:D
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Καλά,η ανενημέρωτη:eek:.Δεν διάβασα όλα τα μνμ.Μη ρωτάς γιατί.Πρωί ειναι ακόμα.Συγγνώμη Billy.Άκυρο.:D:D:D:D
 


Blackheart

Well-Known Member
11 Οκτωβρίου 2008
157
0
38
εδώ γύρω..
Γενικά, δεν κανονίζετε για ομαδικές βόλτες κλπ; Αν ενδιαφέρεται κανείς, να ανοίξουμε κανα τόπικ και να μαζευτούμε..
 










Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Ήταν τέλεια!
Στο σύνολο, ήμασταν 6 σκυλιά και 10 άτομα και πραγματικά περάσαμε πολύ όμορφα! :)
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
ωραιο το τοπιο ! ωραια και τα σκυλιακια. Αλλα μου εκανε τρομερη εντυπωση οτι ειδα και ροτβαιλερ στην παρεα σας εντυπωσιαστηκα.
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
...Αλλα μου εκανε τρομερη εντυπωση οτι ειδα και ροτβαιλερ στην παρεα σας εντυπωσιαστηκα.
Και με "πνίχτη"!! :p

Πέρα από το χιούμορ , πολύ ωραία φαίνονται όλα και χαρούμενοι άνθρωποι και ζώα...Πάντα τέτοια! :)
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Να πω και εγώ με την σειρά μου.
Πρώτον, όποιος δεν έχει πάει στη Στενή Ευβοίας, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
Περπατήσαμε (3 ώρες) ένα μονοπάτι που βρήκαμε τυχαία. Αρχικά, ήταν να ξεκινήσουμε από μεγαλύτερο υψόμετρο, αλλά λόγο βροχής(μικρής μπόρας) είπαμε να βρούμε άλλη ‘’είσοδο’’ .
Το τοπίο θαυμάσιο!! Γεμάτος ο τόπος από καστανιές!! πυκνή βλάστηση!!
Από σκυλιά, μικρόσωμα, ήταν το κοκόνι και ο Μιλου ( γουεστι ), μεγαλόσωμα, τα δικά μου (2 νέας γης), ένας γερμανικός ποιμενικός και ένα ροττιε.
Στην αρχή το κοκονι, μας έκανε ‘’κακίες’’( ε βέβαια αφού τις την πέσανε όλα μαζί:D) αλλά μετά όλα μέλι γάλα.
Ξεδώσαμε και εμείς (αν και έχω πιαστεί ολόκληρη:p) και προπάντων τα σκυλιά.
Όμορφη παρέα, εκπληκτικό τοπίο = *agapoylas*




 












ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
πως θα σας φαινοταη μια συναντηση στο πειραια?? συγκεκριμενα πειραικη, με φοντο την θαλασσα...ενα πολυ καλο μερος ειναι παπανικολη!!!!! μεγαλος χωρος!