Κωμωδία!


Status
Κλειδωμένο θέμα

st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Το να υπερασπίζεσαι την "εργασία" με τόση εμπάθεια ή τις μεθόδους εκπαίδευσης δεν σε κάνει να ξέρεις και πράγματα επειδή παρακολούθησες 2-3 σεμινάρια ούτε επειδή είσαι σε ένα κλάμπ την στιγμή που δεν ήξερες μέχρι χθες τι πάει να πει Pedigree...

Ξέρω πολύ καλά τι λέω...

Αν θέλουμε να μιλάμε θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για το τι ξέρουμε και σε ποιους απευθυνόμαστε!Αν θέλουμε να αποκομίσουμε και πράγματα τότε εξετάζουμε τις καταστάσεις!

Και εγώ ασχολούμαι με τον σκύλο αγαπητέ χρόνια πριν και με την εργασία και με τις μεθόδους εκπαίδευσης αλλά δεν βγήκα να μιλάω άσχημα και έντονα σε κανέναν...
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
απειλή θα ήταν "θα σου στείλω το σώβρακο της γαλάζιο ναούμ!!!"

η μ@λακία με τις παρεξηγήσεις σε αυτό το φόρουμ είναι ότι τελικά συναντιούνται οι παρεξηγημένοι και αρχίζουν τον χαβαλέ........
 




Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Ωραια, καταλαβα λαθος whatever. Απο εκει και περα. ειμαι απο αυτους που, προσφερω τη βοηθεια μου σε οποιον την εχει ζητησει , δωρεαν και καλη τη πιστη - και ειναι εδω αυτοι να το επιβεβαιωσουν αν θελουν, και φωτογραφιζω και πραξεις και ατομα! Μπορειται να με λετε Ζορο αν θετε! Τι θα κανουμε δηλαδη? Θα μου πειτε και τι θα λεω, και πως θα το λεω?? Κατσε amigo, ολα δικα σου τα θες...
Και εγω εχω πει βλακειες στο παρελθον, και ετρωγα φαπα internetiki συννεφο. Το βουλωσα και διορθωσα τη βλακεια μου! Δεν εβαλα τα κλαματα!
Τα ειπαμε και τα ξαναειπαμε, σε τιμαει που τα συζηταμε, ομως τα επιχειρηματα μου δεν τα αντιμετωπιζεις με "καθαρο" ματι. Παιζουμε με τις λεξεις κοινως... Ολα καλα, αν δν πατησεις το κοκκινο κουμπακι, εγω παλι εδω θα ειμαι να σας εκνευρίζω! Με το συς και με το σας παντα!
Καληνύχτα!
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
εγω λεω να λευθερωθει ο νικος γιατι η αουρα ειναι μονη της
μη το κανεις για μενα,για τη φουκαριαρα την αουρα καντο

κιρκι ααααουουουουουςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Ρε παιδιά, δεν μας ενδιαφέρει...δεν με ενδιαφέρει, ποιος ξέρει πιο πολλά για τα σκυλιά, ποιος συμφωνεί με εμένα και ποιος κλάνει την ώρα που γράφει στο dogforum.gr.

Επιτρέπεται και το κλάσιμο και το πτύειν, αλλά όχι με την μορφή δημοσίευσης.Όταν δημοσιεύουμε κάτι ας τηρούμαι κάποιους, βασικούς κανόνες ευγένειας και όχι "καθωσπρεπισμού"...Δε ζητάμε να είσαστε "λόρδοι", αλλά αντιμετωπίστε τις απόψεις κάποιου και τα δικά του επιχειρήματα και όχι τον ίδιο.

'Η για το αν γράφει καλά ελληνικά, για το αν είναι "χαζός" ή για το "αν μέχρι χθες βοσκούσε σαλιγκάρια"...

Στο φόρουμ χωράνε και το χιούμορ και τα "σταράτα" λόγια, αλλά μη μπερδευόμαστε με την αγένεια (και εννοώ την αγένεια εντός φόρουμ, δεν χαρακτηρίζω κάποιον αγενή γενικότερα).
 




Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Το να υπερασπίζεσαι την "εργασία" με τόση εμπάθεια ή τις μεθόδους εκπαίδευσης δεν σε κάνει να ξέρεις και πράγματα επειδή παρακολούθησες 2-3 σεμινάρια ούτε επειδή είσαι σε ένα κλάμπ την στιγμή που δεν ήξερες μέχρι χθες τι πάει να πει Pedigree...

Ξέρω πολύ καλά τι λέω...

Αν θέλουμε να μιλάμε θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για το τι ξέρουμε και σε ποιους απευθυνόμαστε!Αν θέλουμε να αποκομίσουμε και πράγματα τότε εξετάζουμε τις καταστάσεις!

Και εγώ ασχολούμαι με τον σκύλο αγαπητέ χρόνια πριν και με την εργασία και με τις μεθόδους εκπαίδευσης αλλά δεν βγήκα να μιλάω άσχημα και έντονα σε κανέναν...
Αυτό τώρα είναι
α) προσωπική επίθεση;
β) κοινωνικό σχόλιο φιλολογικου περιεχομένου;
γ) τίποτα απο τα παραπάνω, απλα είχα ντερτια και τα έχωσα ναουμε...

Μάλλον μιλάς για κάποιον άλλον, αφου ξερεις καλα τι λες, όπότε στον καιρό... Δεν πειράζει Στελιο. Ενα ευχαριστω σου χρωσταω μόνο για τη συμπαρασταση σου εκεινο το βράδυ - κατα τα άλλα , τόσα ξέρεις τόσα λες.
 




admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Το θέμα κλείνει γιατί ξυπνήσαμε και τον kordellas...

Καληνύχτα!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα