Κarla & Pepper


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Οι δικες μου παντος κολυμπανε- και μαλιστα και πολυ καλα.
Αλλα ΔΕΝ γουσταρουν και το κανουν μονο οταν πρεπει!
Βρε κολυμπάνε αλλά δεν είναι φυλή να αρχίσει να οργώνει τα κύματα σαν τα lab ή άλλα "κανονικά σκυλιά"! Και οι δικές μου μπορούν να κολυμπάνε αλλά δεν γουστάρουν και κάνουν λες και τις σκοτώνεις... Πάντως δεν είναι σκυλιά που θα το βάλεις να πηδήσουν από το βράχο... Το λέω γιατί μερικοί είναι ικανοί να τα πετάξουν μέσα στην πισίνα όπως προαναφέρθηκε.
 






Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Μα δεν υπαρχουν αυτες οι φατσες..........ειδικα ο ερωτας.......πεθαινω με την τελευταια φωτο!!!!!!!!!!!!!Αμ ιν λοβ....σορρυ Νατ!!!!!!
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
ICE και Eammon ... είστε σίγουροι για την επιλογή σας?
Ή θα μου την επιστρέψετε μετά από ...δοκιμαστικό μιας ημέρας? ;)
 






Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
vrmode/eammon να ανταλλάξετε σκύλους το έχετε σκεφτεί? ;)
Ειδικα μετα απο το χθεσινο (εφαγε κατι αλμπουμ με παλιες φωτογραφιες) νομιζω πως θα το κανω με μεγαλη χαρα!!!!!!!!γκρρρρρρρρρ!!!!!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Ειδικα μετα απο το χθεσινο (εφαγε κατι αλμπουμ με παλιες φωτογραφιες) νομιζω πως θα το κανω με μεγαλη χαρα!!!!!!!!γκρρρρρρρρρ!!!!!
Νομίζω ότι το άλμπουμ με τις φωτογραφίες είναι πιο ...οικονομικό από την κάσα της πόρτας :-\"
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Οχι ρε συ. Χίλιες φορές να φάει την πόρτα, παρά ένα κομμάτι της ζωής μου, που δεν θα μπορώ να ξαναβρώ :rolleyes:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Οχι ρε συ. Χίλιες φορές να φάει την πόρτα, παρά ένα κομμάτι της ζωής μου, που δεν θα μπορώ να ξαναβρώ :rolleyes:
Δεν έχεις δει την πόρτα...
Άσε που ήμουν συναισθηματικά δεμένη μαζί της - 20 χρόνια την είχα!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τώρα το είδα το θέμα....ελιωσα στα ΄γελια με τη φώτο με το φαρδύ κwλο!!! Καλά που δεν με ακουσε η διπλανη από τα γέλια.

Να τα χαιρεσαι είναι γλύκες! Και δεν το λέω εύκολα (σχεδον καθόλου) για γαλλάκια!
 


Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Η κασα της πορτας ειναι πολυ πιο φθηνη απο ενα μεγαλο μπαουλο Louis Vuitton ειδικη παραγγελια απο Γαλλια!!!!Αλλα καλυτερα ας μην αναφερω το κοστος!!!! :lloroso:
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Η κασα της πορτας ειναι πολυ πιο φθηνη απο ενα μεγαλο μπαουλο Louis Vuitton ειδικη παραγγελια απο Γαλλια!!!!Αλλα καλυτερα ας μην αναφερω το κοστος!!!! :lloroso:
Ψωνάρα!
 




Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Χαχαχαχα....δεν το χω αναφερει πουθενα!!!Αλλα αφου λεγατε για ζημιες επρεπε να το πω,τι να εκανα!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!Να μας τη λες με μια κασα μονο...ε δε λεει!!!!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight