Λαμπραντορ ή όχι..


dimitra_

Member
15 Απριλίου 2008
23
0
Καλησπέρα σε όλους, είμαι καινούριο μέλος στο φόρουμ και για να πω την αλήθεια έχω μπερδευτεί λιγάκι...Είμαι φοιτήτρια 20χρονών και θέλω πολυ να υιοθετίσω ή να αγοράσω ενα σκυλάκι-κουτάβι για την ακρίβεια.Είχα κατα νου τα Λαμπραντορ που είναι θαυμάσια σκυλιά αλλά όχι απαραίτητα καθαρόαιμο.Βρίσκομαι στη Λάρισα και δεν ξέρω που ακριβώς να ρωτήσω εκτός απο το δημοτικό κυνοκομείο όπως μου πρότεινε ο κτηνίατρος μου.Η ερώτηση μου είναι μήπως ξέρει κανείς κάποιον εκτροφέα κοντά στη Λάρισα ή τουλάχιστον απο πού θα μπορούσα να βρώ ένα τέτοιο σκύλο?Ακόμα και κάποιο αδέσποτο ίσως που να ψάχνει σπίτι!!Δεν τίθεται θέμα ενδοιαφέροντος,προσπτασίας και περιβάλλοντος για το σκύλο διότι υπάρχει εμπειρία συμβίωσης με ζώα. Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή...
Συγγνώμη αν το post μου δεν κολλάει στο συγγεκριμένω μέρος...
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
καταρχην καλως ηρθες

ψαξε λιγο στην ενοτητα προσφορα.θα δεις καιι λαμπραντορ που χαριζονται
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Καλωσήρθες.
Υπάρχει ένα πολύ όμορφο ημίαιμο αδέσποτο που τριγυρνάει στα μέρη μου... (Αθήνα μένω)








Ένα μαύρο καθαρόαιμο και άλλο ένα μπεζάκι που φιλοξενείται προσωρινά
 


dimitra_

Member
15 Απριλίου 2008
23
0
Θα με υποχρέωνες αν μου έλεγες "τα μέρη σου" και την ηλικία πανω κάτω του σκύλου. :)
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Δυστυχώς είχα κοιτάξει μόνο το γκρι γκριφονάκι που φαίνεται στη φωτό και όταν άρχισα να βγάζω φωτό εμφανίστηκε η λαμπραντορίνα. Μόλις μπορέσω όμως θα πάω να τη βρω να την τσεκάρω. Το άλλο μπεζάκι που σου λέω, κι αυτό κοριτσάκι, είναι κάπου ενός-ενάμιση και λίγο μαγκάκι με τα άλλα σκυλιά.
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Kαλως ηρθες Δημητρα!!! :D

Για ριξε μια ματια σε αυτες τις δυο ομορφουλες!!!

Ειναι στη στεγη ζωων στο Κορωπι , απο οτι διαβασα!

http://dogforum.gr/forum/viewtopic.php?t=949&start=90

Εγω μενω Μαρκοπουλο που ειναι διπλα στο Κορωπι , αν χρειαστεις

βοηθεια πες μου!!! :D :D :D


Βαλανε και μια πολυ ομορφη Σεττερινα τωρα το απογευμα στην ιδια

σελιδα!! :wink: