Λευκος ελβετικος ποιμενικος




ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Όσο πάει και ομορφαίνει ο μικρός. Μια χαρά φενεται να τον χέρεσε.

Εσυ πάρε σβάρνα τα θέματα και διάβαζε. Απο βδομάδα θα σε βάλω διαγωνισμα:cool:
 






ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
ωραίος ο μικρούλης πράγματι. αυτό με τα ποδαράκια του (που φαίνεται τόσο ογκώδης η ωλένη πριν τον καρπό )τι μπορει να ειναι?το εχω δει σε άλλα κουτάβια μερικές φορές ακόμα. με το που ρίχνουν λίγο ύψος βελτιώνεται.
 


stathis4

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2014
107
0
ωραίος ο μικρούλης πράγματι. αυτό με τα ποδαράκια του (που φαίνεται τόσο ογκώδης η ωλένη πριν τον καρπό )τι μπορει να ειναι?το εχω δει σε άλλα κουτάβια μερικές φορές ακόμα. με το που ρίχνουν λίγο ύψος βελτιώνεται.
Kι εγω το χω απορια!!το χει και ο δικος μου ο μουργος,και ανησυχω οσο να 'ναι,γιατι ειναι και 3 μηνων κοντα 11 κιλα,δεν ειναι και κανενας ελαφρυς σκυλος...
 




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
εσενα σταθη δεν ειναι ετσι τα ποδια του.
μην ανχωνεσε τοσο ρε παιδι μου,θα παθεις τιποτα.

ομορφος παντως ο ασπρουλης.
 


theos462

Member
12 Φεβρουαρίου 2014
21
0
Valous, τρεις ωρες διαβαζα, εφαγες πολυ κραξιμο δικαιολογημενα ομως, ακουγε τους εμπειροτερους αν θελεις, διαβαζε πολυ,και να εισαι οσο πιο πολυ μπορεις με τον φιλαρακο σου. Πως τον λενε?
 


Valous

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2014
167
41
Κατερίνη
www.facebook.com
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!:)

@Sirkos, γενικα προτιμαω τα μακρυτριχα. Ναι ο γιατρος το ειπε μακρυτριχο.. εγω απο οσα εχω δει στο ιντερνετ νομιζω ειναι σε μια μεσαια φαση.. κοντυτριχο δεν το λες σε σχεση με καποια ολα που εχω δει, επισης ουτε συγκρινεται με το δικο σου που εχεις τουλαχιστον διπλασιο σε μηκος τριχωμα.. οπως και να 'χει τον εχω συνηθισει και ειναι υπεροχος:)

@Theos462, ναι..οντως ειμαι παρορμητικος δυστηχως και κανω συχνα γκαφες.. θα στρωσω που θα παει..:)

Το ονομα του ειναι Wolf.. :cool:
 


OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
Valous να τον χαιρεσαι το σκυλακο σου ειναι πανεμορφος!
και επειδη εχω κι εγω αγορια στην ηλικια σου νασαι καλα να τον προσεχεις και να τον αγαπας και μη στεναχωριεσαι ολοι κανουμε λαθη, αρκει να μαθαινουμε απο αυτα και να μην τα επαναλαμβανουμε.
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!:)@Sirkos, γενικα προτιμαω τα μακρυτριχα. Ναι ο γιατρος το ειπε μακρυτριχο.. εγω απο οσα εχω δει στο ιντερνετ νομιζω ειναι σε μια μεσαια φαση.. κοντυτριχο δεν το λες σε σχεση με καποια ολα που εχω δει, επισης ουτε συγκρινεται με το δικο σου που εχεις τουλαχιστον διπλασιο σε μηκος τριχωμα.. οπως και να 'χει τον εχω συνηθισει και ειναι υπεροχος:)@Theos462, ναι..οντως ειμαι παρορμητικος δυστηχως και κανω συχνα γκαφες.. θα στρωσω που θα παει..:)Το ονομα του ειναι Wolf.. :cool:
Ο μικρος ομορφος ειναι και να ειναι παντα υγιης . Η κουταβα η αδεσποτη ηταν μακρυτριχη και ειχε ωραιο τριχωμα , ο γουλφ ειναι κοντοτριχος και μαλλον ο γιατρος σου καλυτερα να μεινει στα ιατρικα :)
 


stathis4

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2014
107
0
Ο μικρος ομορφος ειναι και να ειναι παντα υγιης . Η κουταβα η αδεσποτη ηταν μακρυτριχη και ειχε ωραιο τριχωμα , ο γουλφ ειναι κοντοτριχος και μαλλον ο γιατρος σου καλυτερα να μεινει στα ιατρικα :)
Xωρις παρεξηγηση,για ποια κουταβα αδεσποτη μιλας,γιατι μπερδευτηκα...:)
 






tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
οχι καπου εχει βαλει η κυβελη μια σκυλιτσα αλλα να πω την αληθεια ουτε εγω εχω δει φωτο.
 




Valous

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2014
167
41
Κατερίνη
www.facebook.com
Και που λετε.. ψησαμε με τους φιλους μου την κυριακη.. και παμε στο κρεοπωλειο να παρουμε κρεατα.. και ρωταω σε μια φαση ποσο κανει το κιλο, φτερουγες κοτοπουλο.. μην τα πολυλογω μου απανταει 2.20.. και σκεφτομαι με τοσο χαμηλη τιμη θα ηταν καλο ωσ συμπληρωματικο στο 2μηνο κουταβι, δηλαδη 1 στα 4 γευματα να ειναι φτερουγα στον φουρνο εχωντας αφερεσει εγω το κοκαλο; αξιζει ή κρυβει κινδυνους;
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Εγω ακομα απορω. Ολα αυτα που ρωτας εχουν απαντηθει αααααπειρες φορες, γιατι δεν κανεις μια αναζητηση? Τα θες ολα ετοιμα?!
Φτερουγα=ωμο η μαγειρευτο, αρα ανατρεχεις εκει.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight