ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ....


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Παμε κοντρα το παιδι vs μπλανκο?:D

Το παιδι υποταζεται ..πλακα με κανεις?
Ο δικος μου ειναι τραγος..
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Την εβγαλα..την εβγαλα την ηλικια..!!:D

Ο χοντρος και αυτος εχει βαρινει απο τοτε που ηταν ενος..
Τριων πηγαμε...εεεε βαραινουμε σιγα σιγα..
Το προβλημα με αλλα σκυλια ειναι αλλο θεμα..
Δεν φταιει αυτος..
Τα ιδια με το μαλτεζακι μου που ουτε και ο δικος μου εφταιγε..

Το δευτερο σκυλι ειναι σαν το δευτερο παιδι..
Οσο ζεις μαθαινεις...αλλα δεν κανεις τα ιδια λαθη που εκανες στο πρωτο..
κανεις αλλα!!:p:p:D:D:D
 


EVAEVA

Active Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
36
0
Κάπου βόρεια!
Πολύ ζηλεύω τα αγγελούδια σας!Όλα μαζί δε φτάνουν τη ραλλού!Έχουμε και λέμε λοιπόν:4 ζευγάρια αθλητικά,δυο πιτζάμες,δυο πλεκτές μπλουζες,όλα τα σιντι ρομ μου,το λαπτοπίδιο,ενα στρωμα,μια πολυθρόνα,2 ζευγαρια παπουτσια και ενα παντοφλες των γειτόνων,ενα ζευγαρι παντοφλες δικες μου,2 ζευγαρια παπουτσια του πατερα μου,ενα μαξιλαρι,τα καινουρια μου βαλεντινο γυαλια ηλίου κρεμα ματιων γνωστης εταιριας,ενα ταπερ και αυτα είναι μόνο αυτα που θυμαμαι!Η ατιμη ειναι ψηλή και φτανει τα παντα!Γυριζω απο τη δουλεια με το αγχος του τι θα αντικρισω μολις μπω στο σπίτι!Το ξυλο απο τους γειτονες δε το γλυτώνω απλα δε ξερω ποτε ακριβως θα το φαω.Τα νευρα μου ειναι κροσια!Περιμένω την ενηλικίωση γιατι θα την πνιξω τη βρωμοκουταβω!
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
3πλο χ.......σιμο σε μοκετα σε διαστημα 1μηνα πιανεται?
Σε νοιωθω.
Προχθες,5μιση το χαραμα,κλαψουριζε η μανταμ.
''Σκασε ρε Χιονα!'' εγω...
Ετσι μ εισαι,λεει ?Αρπα τη !μια τουρτα στο χαλι της κουζινας!!!Το κορυφαιο ειναι πως ακουστηκε ο ηχος που εκανε κατα την αφοδευση γιατι ηταν και τσιρλιο! αυτο με εκανε να σηκωθω.:paja1::paja1::paja1::paja1::paja1::paja1:
Πως δεν ξερασα...ουτε εγω ξερω...
Απο δω και στο εξης θα ξερω πως ''κλαψουρισμα=θελω να χΕσω!Ανοιχτε τις πορτες!''
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
πωπω μου το εχει κανει κ εμενα οταν κοιμομουν!πως δεν πατησα την ναρκη μεσα στον υπνο μου, αγιο ειχα!
ασε η μποχα παρακαλουσα να φτασω στο παραθυρο,μου φανηκε αιωνας:D
 


chiara

Well-Known Member
12 Ιουνίου 2008
274
0
Nea Smirni
Εμάς το σήμα είναι μεταμεσονύκτιο πάνω κάτω στον διάδρομο, σου λέει κάποιος θα με ακούσει και θα μου ανοίξει να βγώ στο μπαλκόνι. Βέβαια δεν έχουμε αποφύγει τα ατυχήματα, που ήταν αρκετά αν λάβουμε υπ όψη και την ευαισθησία που έχουν τα γ.π. με το πεπτικό σύστημα τους.
 


Alex77

Well-Known Member
13 Μαϊου 2008
72
0
Αθηνα
Μολις μπηκα σπιτι. Ελειπα 2 ωρες για προπονηση. Μπαινω στο δωματιο και τι να δω? Μου εχει φαει τα μαξιλαρια και παιζει "φτερα και πουπουλα".
το δωματιο χαλια.. Θα βγαζω πουπουλα απο τα αφτια για κανενα μηνα..:eek::eek:
 


roza

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2009
72
0
μου σπανε τα νευρα οταν..

ο ρεξ διωχνει τη γκρετα απο το σαλονι και τη βαζει να καθεται στις γωνιες
οταν κυνηγανε μελισσες και με τις πατουσαρες τους μου κανουν τα παρτερια σαν πιστα ξενυχταδικου με πατημενα λουλουδια.( ενω ξερουν οτι δεν παμε στα λουλουδια και κανονικα δε πηγαινουν)
οταν κυνηγιουνται και κουτρουβαλανε και πανω στην κουτρουβαλα ολο και καμια αδεσποτη τρωω στα ποδια με τις γουρουνοκεφαλαρες τους.
οταν πιανουν τους σκατζοχοιρους που ξετρυπωνουν στο χωραφι με το στομα και μετα πρεπει να τους βγαλω τα αγκαθια απο τη μουσουδα
οταν σκαβουν στο χωραφι και το κανουν να μοιαζει με ναρκοπεδιο που εχουν σκασει ολες οι ναρκες του πλανητη
οταν ο ρεξ κλεβει τις μπανανες
οταν καθομαι και παρακολουθω την αγαπημενη μου σειρα και ο ρεξ με τραβαει ντε και καλα να σηκωθω κι εγω νομιζω οτι θελει να βγει ενω αυτος θελει απλως να φαει παλι και με οδηγει στην αποθηκη που ειναι η ξηρη τροφη..
σταματαω γιατι κουραστηκα να γραφω και σιγουρα κι εσεις να διαβαζετε!
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Ουχί, δεν πιάνεται διότι ο δικός σου ήτανε άρρωστος!:D
την μια φορα ηταν αρρωστος!τις αλλες δυο του βγηκε το εκδικητικο του επειδη κοιμηθηκαμε χωριστα!ειναι μεγαλο μουτρο!:p
 


Alex77

Well-Known Member
13 Μαϊου 2008
72
0
Αθηνα
Να συμπληρωσω οτι μου εχει φαει σεντονια, ενα air condition στο εξωχικο(ναι ναι εφαγε τα καλωδια και την γωνια του), ενα χειριστηριο απο air condition, την γωνια του κρεβατιου μου, τα γυαλια μου, οτι παιχνιδι της παιρνω κραταει το πολυ 1 μερα. Αντε τα Kong κρατανε 3.
Μηπως δεν εχω σκυλα αλλα τον πριγκιπα της Ταζμανιας?:p
Ευτυχως δεν εχω ατυχηματα με σκ...λες πλεον..Παλι καλα λεω!!!!:D:D:D
 


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
πωπω μου το εχει κανει κ εμενα οταν κοιμομουν!πως δεν πατησα την ναρκη μεσα στον υπνο μου, αγιο ειχα!
ασε η μποχα παρακαλουσα να φτασω στο παραθυρο,μου φανηκε αιωνας:D
τον δικαιολογω γιατι ηταν μικρος αλλα...ναι-ναι...τα ειχα πατησει κιολας!!:-|
 


mariatito

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2009
101
1
Ηράκλειο Κρήτης
Πω πωωω.. ρε παιδιά, χαμός με τις ζημιές από τα κουτάβια σας!
Να υποθέσω οτι όλα αυτά έγιναν κατά την απουσία σας από το σπίτι?
Αν έμεναν περιορισμένοι σε ένα δωμάτιο (με κάποια προεκπαίδευση όπως και στο crate) με όλα τα κομφόρ τους, κατά τη διάρκεια της απουσίας σας, ίσως έτσι τη γλυτώνουν κάποια αντικείμενα (αλλά και η ασφάλεια του σκύλου) ή απλά συμβαίνουν λόγω ηλικίας μέχρι το κουτάβι να ενηλικιωθεί?
 


teleia1985

Active Member
12 Δεκεμβρίου 2009
31
0
Εγώ το εννοούσα :cool:
Μπροστά στα δικά σας, το παιδί είναι για φωτοστέφανο :D

παιδια,δεν το συζηταω...και ο δικος μου!!!απο το σπιτι δεν εχει πειραξει τπτ μα τπτ απολιτως!τον εχω 4 μηνες κ τον πηρα 10μηνων...οκ το μονο που τρελενετε ειναι οι καλτσες κ του τις δινω!!!
 


merenta

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
221
1
ΔΡΑΜΑ
προσπαθώ να θυμηθώ αλλά... τίποτα.
ένα μανταλάκι πρόσφατα και ένα βιβλίο μου πριν χρόόόνια, όταν ήταν κουτάβι.
το μερεντουλίνη μου είναι φρόνιμο κορίτσι δεν κάνει ζημιές, παίξει μόνο με τα δικά της πράγματα και ότι της δώσω εγώ.
Εκεί που μου την σπάει όμως είναι όταν έχω κόσμο σπίτι, τότε τα θυμάται όλα τα χαντακωμένα παιχνίδια τότε θέλει να παίξει, πηγαινοέρχεστε συνεχώς, ανεβοκατεβαίνει στο σαλόνι περνάει πάνω απο όλους κάτω απο όλους... και αυτό μπορεί να το κάνει για ώρες :eek:
και μόλις φύγουν την πέφτει για ύπνο :mad:
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Εχω μία φίλη με δυο yorkies κορίτσια...λοιπόν, τα σκατούλικα όταν θυμώσουν μαζί της...πάνε και οι δύο λες και είναι συνεννοημένες και κάνουν κακά πάνω στο κρεβάτι της...
Πουθενα αλλού δεν κάνουν εκτος πανας...αλλά μόνο στο κρεβάτι και μόνο όταν της κρατάνε μούτρα...!!:D
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.869
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Μου σπαει τα νευρα σε καθημερινη βαση οταν σκαει να τραβαει το λουρι και οταν γυριζουμε σπιτι να πηγαινει σαν κυριος και να μου γλειφει το χερι :mad:

Αλλα μαλλον του τα σπαω κι εγω οταν επιμενω να πηγαινουμε με ταχυτητα σαλιγγαριου κι ετσι ειμαστε στα ισα :D

Σαν κουταβακι δεν εκανε ζημιες, ηταν το κουταβι για παραδειγμα. Αλλα στην χοντροκεφαλια, πρωταθλητης! :maria:
 


apnea5909

Well-Known Member
1 Δεκεμβρίου 2009
145
0
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
apnea5909.webs.com
Παντως εμενα μου εσπασε τα νευρα κουταβι αφου μου εφαγε 3 γωνιες τοιχων , 3 κασες απο τις πορτες , 1 ακτινογραφια θωρακος + τα αποτελεσματα απο το τσεκ απ του ναυτικου νοσοκομειου. Αυτα.....