Μεταφορα με πλοιο....?


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Το κουκούλωμα γενικώς, είναι μια καλή λύση.
Του περιορίζει κατά πολύ τα ερεθίσματα και άρα την αντίδραση σ'αυτά (y)
Οχι ότι έχω βλαμένο σκύλο. Οτι έχω κι εγώ ακουστά σου λέω :whistle::D
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Το κουκούλωμα γενικώς, είναι μια καλή λύση.
Του περιορίζει κατά πολύ τα ερεθίσματα και άρα την αντίδραση σ'αυτά (y)
Οχι ότι έχω βλαμένο σκύλο. Οτι έχω κι εγώ ακουστά σου λέω :whistle::D
Σε ειχα στο μυαλο μου, οτι εχει πετυχει στον αρχιδιαολο Μαρκο, θα πιανει στους ερασιτεχνες φαση γκρεμλιν.
Απλα εσυ υπεθεσα οτι τον βαζεις στη σκυλιερα με χιλια λουκετα και πορτα χρηματοκιβωτιου :LOL:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Αν η σκυλιέρα ήταν υποθαλάσσια, θα τον έχωνα :cautious:
Μια φορά τον έβαλα σε καράβι, πέρσι που πήγαμε στην Σύρο για τον αγώνα, βλαστήμησα την ώρα και την στιγμή και δεν το ξανακάνω προς το παρόν. Εχω ακόμη τραύματα ψυχολογικά. Κι εγώ, και οι γύρω μας :oops::LOL:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
@medusa ξέρω ότι δεν είσαι ανυποψίαστη, αλλά καλού-κακού...έχω... ακούσει επίσης, ότι το soft γίνεται κορδελάκια και με ότι κουκουλώσεις το crate, μπορεί σχετικά εύκολα, να το τραβήξει από μέσα, και να γίνει επίσης κορδελάκια, σε χρόνο dt. Μέχρι να πας τρέχοντας για καφέ ή κατούρημα :cry: Ετσι λένε δηλαδή....όχι ότι ξέρω :cry::cry::cry:
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
@medusa ξέρω ότι δεν είσαι ανυποψίαστη, αλλά καλού-κακού...έχω... ακούσει επίσης, ότι το soft γίνεται κορδελάκια και με ότι κουκουλώσεις το crate, μπορεί σχετικά εύκολα, να το τραβήξει από μέσα, και να γίνει επίσης κορδελάκια, σε χρόνο dt. Μέχρι να πας τρέχοντας για καφέ ή κατούρημα :cry: Ετσι λένε δηλαδή....όχι ότι ξέρω :cry::cry::cry:
Εχεις ακουσει μονο ε? Απο την ξαδερφη μιας φιλης ενος φιλου κ.τ.λ :LOL:
 
  • Like
Reactions: alexouli and mareco


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Πλησιαζει η μερα, κρεητ δε θα παρω τελικα.... Το γκρεμλιν με φιμωτρο (πηρα κανονικο και 2 υφασματινα), δεμενος με 2 λουρια και ο θεος βοηθος. Λογικα θα μας ακουσουν ολες τις κυκλαδες . :D

Καμια τελευταια συμβουλη? Εχω αγχωθει οτι θα μας πεταξουν απο το πλοιο.

Μηπως να παρω κανα λουκετο για ακραια περιπτωση που αναγκαστω να τον βαλω σκυλιερα λογω ηχορυπανσης? Η δε παιζει? Δεν εχω δει πως ειναι στα Blue star , μπαινει λουκετο, η αλυσιδα φαση ποδηλατου καλυτερα?

Αταιστο θα τον αφησω, αλλα αν δω οτι δε ζαλιζεται λεω να τον ξεγελασω με κανα κροκετακι (μαλακο πλατινουμ) γιατι 9 ωρες συν απο το βραδυ νηστικος θα μας πρηξει τα @χιδ@ απο το γαυγισμα λογω πεινας. Γενικα δε ζαλιζεται ουτε στο αμαξι, εχει κανει πολλα 5ωρα.

Φαρμακειο πηρα τα παντα, μπολ , τριπλα λουρια, περιλαιμια, φαι, πανες να μαζεψω τσισακια, σπρευ και φυσικα ΣΩΣΙΒΙΟ :p
 
Last edited:


The Saint

Well-Known Member
25 Μαϊου 2018
103
205
45
Καλά μιλάμε τέτοια προετοιμασία!
Θα ταξιδέψεις μαζί του καταστρωμα όλο το ταξίδι;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3