Μονο για ενηλικες : σκληρες φωτο


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
απαντησες κ μονη σου. στην αρχαιοτητα ειχαν αυτη την αντιληψη. κ υπαρχουν ακομα λαοι ιθαγενεις οι οποιοιο την θεωρουν ιερο ζωο κ πινουν αιμα με γαλα κτλ.
εχω αρχισει κ ζαλιζομαι κ εγω η αληθεια ειναι.
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
απλα για καποιο λογο εχεις θεωρησει οτι ανθρωπος και σκυλος ειναι εξω απο την τροφικη αλυσιδα , στο απυροβλητο , στον πραγματικο κοσμο ομως εκει που δεν υπαρχουν αντιληψεις καβατζωματος και φοβου του στυλ δεν πρεπει να τρωνε ανθρωπους γιατι και εγω ανθρωπος ειμαι αρα μπορει να φανε και εμενα , η αντιστοιχα δεν πρεπει να τρωνε σκυλους μην φανε και τον δικο μου σκυλο, ειναι πολυ μεσα στην τροφικη αλυσιδα και οι δυο

στην Δυση ολοι κρυβονται πισω απο κανονισμους και νομους αν αυτα λειψουν νιωθουν μετεωροι , ο μαζοχισμος και ο εξουσιασμος στο μεγαλειο του και φυσικα εχουνε κρατησει αυτην μεσαιωνικη θεωρηση των πραγματων ολοκληρη ολοτελα αυθεντικη συνεχιζουντας να αφοριζουν οτι ειναι ξενο και διαφορετικο ενω υποτιθεται οτι υπαρχει πολιτισμος - πολιτισμο οι φοβισμενοι ουτε κανουν ουτε τον αντιλαμβανονται

πες μου επισης , αν κατι το αντιλαμβανονταν καπως στην αρχαιοτητα τωρα που ειναι το κακο να συνεχισει να ειναι ετσι ?
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
γτ πολυ απλα εξιχρονιζεται ο κοσμος. αυτα ειναι αντιληψεισ κ δυσιδαιμονιες μιας αλλης εποχης. δηλαδη οταν σ λεγανε πως οταν ενας σκυλος κλαιει στην γειτονια ισχυε οτι θα πεθανει το αφεντικο του ?
 


grekos

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2010
468
4
Μικροοργανισμός
Πάντως ότι έχει αίμα θα έπρεπε να είναι σοκαριστίκο λίγο πολύ δεν έχει σημάσια δύσκολα βάζεις όριο όσες φορές έχω βρεθεί μπροστά η κραυγες που βγάζουν μου παγώνει το αίμα ,ασ μην πω για την όρεξη...
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU