Μπήκαμε στην εφηβεία....ε, ρε γλέντια!!!




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Πότε τελειώνει αυτή η εφηβεία βρε παιδιά;
Οσο για το ξύσιμο των ποδιών μετα την τοποθετηση της υπογραφής, αφήστε το καλύτερα!
Ο Κάστωρ είναι 23 μηνών και τώρα τελευταία το κάνει με τέτοια ένταση που χοντρα κομμάτια γρασιδιού εκτοξεύονται 4-5 μέτρα μακρυά, αν δε είναι σε χώμα χανεται το σύμπαν από την σκόνη.
Αν κατα λάθος βρεθεις από πίσω του την έβαψες!
Μετα θα ξύνει πιό ήπια ή μπα;
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Παντα ετσι θα ξυνει. Εμενα παλι δε το εκανε ποτε. Αντιθετα ο μεγαλος το κανει απο 8 μηνων μεχρι σημερα που ειναι 9 χρονων με μεγαλο παθος.
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Πρέπει να του φέρω την μικρή να τον στρώσει λίγο τον αντάρτη μου φαίνεται.... τι τρελόσκυλο!!!!! *agapoylas*
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Χα,χα,χα,χα...για λέγε καμία συμβουλή? Η θα πρέπει να το πάρω απόφαση ότι έτσι θα είναι τα πράγματα? Να ξέρω...
Eγω σιγουρα ειμαι ο τελευταιος ανθρωπος που θα μπορουσε να δωσει συμβουλες Κατερινα αφου με ενα σκυλο στο σπιτι ( τον περισσοτερο καιρο τουλαχιστον) δεν εχω καταφερει να αποκτησω την απολυτη αρχηγια :)
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Σε καταλαβαίνω απόλυτα...και εγώ νοιώθω ότι με τον Μπου έχω χάσει την αρχηγία μέσα στο σπίτι...
Είναι πολύ δύσκολο να έχεις 3 τόσο διαφορετικά σκυλιά με τόσο διαφορετική εξυπνάδα και αντίληψη και βέβαια τόσο διαφορετικές ηλικίες...
Ο μικρός το έχει πάρει χαμπάρι, (εννοείται)...και είμαστε στη φάση που τα πόδια μου αρχίζουν να σκέφτονται σοβαρά το ενδεχόμενο να μπούνε σε ένα παπούτσι!!!!! ::):):)
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Μια χαρά είστε όλοι σας, τουλάχιστον στο τέλος της ημέρας μπορείτε να πείτε πως έτσι είναι τα αγοράκια.
Σκεφτείτε να τα είχατε όλα αυτά από τη σκύλα (που λέει και κάποιος γνωστός).
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Μια χαρά είστε όλοι σας, τουλάχιστον στο τέλος της ημέρας μπορείτε να πείτε πως έτσι είναι τα αγοράκια.
Σκεφτείτε να τα είχατε όλα αυτά από τη σκύλα (που λέει και κάποιος γνωστός).
Άρα για εμένα με τη "σκύλα" χτυπάει η καμπάνα ε....χαχαχαχα:rolleyes:
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
πρέπει να έχει πολύ φάση κάθε φορά που τον καβαλάει ο μικρός και η αντίδραση του μεγάλου,υπομονή και θα τον βάλει σε σειρά η αν θέλεις διόρθωνε τον και εσύ αν είναι καλή λύση.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
υπάρχουν και εφηβείες που δεν περνάνε ποτε :p
Αυτό... έχω μια "φρικτή" υποψία...:cool:

1. Πότε τελειώνει αυτή η εφηβεία βρε παιδιά;

2. Οσο για το ξύσιμο των ποδιών μετα την τοποθετηση της υπογραφής, αφήστε το καλύτερα!
...Αν κατα λάθος βρεθεις από πίσω του την έβαψες!
1. Αν δεν ισχύει το παραπάνω...
Στα αρσενικά, μέχρι τα 2,5 χρόνια...

2. Μόνο όταν αφήνει την υπογραφή του?
Φαντάσου να βρεθείς πίσω του μετά το χέ... και να μην έχεις λάβει τα μέτρα σου!!!:D:rolleyes:

...αφου με ενα σκυλο στο σπιτι (τον περισσοτερο καιρο τουλαχιστον) δεν εχω καταφερει να αποκτησω την απολυτη αρχηγια :)
Μην ανησυχείς...

Είναι κάτι στιγμές που, ενώ νομίζω ότι είμαι (μετά από μελετημένη προσπάθεια) ο "απόλυτος αρχηγός"... μπαίνει στη μέση η Μόκα (όλο χαρά!) και μου γκρεμίζει όλο το οικοδόμημα!!!:mad:

...Σκεφτείτε να τα είχατε όλα αυτά από τη σκύλα (που λέει και κάποιος γνωστός).
Διαταγάς!:)
 


KaterinaAli

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2010
618
1
Πατρα
Η πιο συνηθης συζητηση αστραπη με αλλους σκυλογονιους οταν γνωριζουν τη σκυλα μου
- Αρσενικο είναι ε?
- Οχι..θηλυκο!
-Θηλυκο?????:confused:
κ καπου εκει τελειωνει η συζητηση....
 


Prince Luna

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2012
232
0
Athens
Παιδιά εμένα που είναι τεσσάρων μηνών δεν έχει αρχίσει να σηκώνει πόδι αλλά τις τελευταίες δυο βδομάδες εκεί που κάθεται όμορφα κι ωραία, ήηηηησυχος....με κοιτάζει μεσα στα μάτια το μαναρι μου...κι είναι πολύ ωραίο συναίσθημα αυτό,μέχρι που μία μέρα είδα ότι καθε φορά που κάθεται έτσι κι με κοιτάζει στα μάτια από κάτω κάτι μικρό κι κόκκινο βγαίνει κι χαιρετάει...κι έπαθα σοκ...τον αρκούδο του δεν το συζητάω...τον έχει πεθάνει...κι τις προάλλες είχαμε πάει σε μια φίλη μου που έχει ένα μικρόσωμο αρσενικο κι εκει να δείτε χαρες κι χαιρετούρες ο φίλος μας...λέτε το παιδί μου να είναι ομοφυλόφιλος;;; δεν έχω πρόβλημα με αυτό απλά πρέπει να το γνωρίζω να ξέρω πως θα κινηθώ...
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Κατερίνα έχεις μαλακά σκυλιά και με τρόπους, άσ'τα θα τα βρούνε μεταξύ τους!

Το έχεις περάσει ήδη μια φορά με τον Keagan και τον Τσούφι!Τώρα με το σπορίδιο προβληματίζεσαι?
 


valter

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2009
160
1
Νέο Ψυχικό
κατερινακι, η περιγραφες σου ειναι ολα τα λεφτα, οταν παει στο πανεπιστημιο το παιδι θα ερθουμε μαζι σου.

να τον χαιρεσαι :)
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
valter...thanks!!
stelios...είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα με τον μικρό. Καταρχήν είναι πάρα πολύ έξυπνος και με τρομερή αντίληψη..δεύτερον είναι πολύ κυριαρχικός και ολίγον τι κύριος Τσαούσης!!!
Με τους άλλους δύο ήταν διαφορετικά...ο keagan σαν χαρακτήρας είναι follower και πολύ χαμηλών τόνων...και μεγάλωσε στη σκιά του Τσούφι (ο Μπου του μοιάζει αρκετά σαν χαρακτήρας)...οπότε οι καυγάδες τους ήταν "ξεπουπουλιάσματα" των 10 δευτερολέπτων...

Ο μικρός , ίσως επειδή μεγαλωσε με 2 ΓΠ αρσενικά, έχει "αναπτύξει" κάποια άλλα ένστικτά...τα οποία μας κάνουν να αναρωτιόμαστε μήπως πρέπει να κάνει μανίκι ο σκύλος....:):):):):):) (η Αλεξία θα με σκίσει..)


Χθες πάντως ξεκίνησε άλλο γλέντι...Από τη στιγμή που ο μπάμιας αποφάσισε ότι δεν τον παίρνει να συνεχίσει τη σεξουαλική παρενόχληση προς τον Keagan...αποφάσισε να τα "ρίξει" στον γέρο...

Από χθες λοιπόν...θέλει ντε και καλά να καβαλήσει τον Τσούφι....μόνο που εδώ έχουμε ένα πρόβλημα...
Ο γέρος μόλις τον ακουμπήσεις....πέφτει κάτω φαρδύς πλατής!!! Οπότε το επαναλαμβανόμενο σενάριο από χθες΄είναι το εξής...

Ο Μπου πάει να καβαλήσει τον γέρο....ο γερος πέφτει κάτω με τη μία...Ο Μπου απογοητεύεται που δεν τα κατάφερε και φεύγει....
Ο γερος αρχίζει να γαυγίζει για να τον σηκώσω...
Τον στήνω στα πόδια του....και φεύγω..
Μόλις γυρίσω τη πλάτη μου ο Μπου βλέπει όρθιο πάλι τον γέρο...και τσουπ ξανά δοκιμάζει τη τύχη του..
Πάρτον κάτω πάλι τον γέρο...κλπ,κλπ,κλπ!!!
Χθες με έπιασε η μέση μου , ειλικρινα !!!!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Κατι τετοια με κοντρες μεταξυ τους διαβαζω, κοιταζω και τις μπουνταλοφατσες μας που μεχρι να σηκωσουν το ενα ποδι βρωμαει τ'αλλο αλλα για διεκδικηση ειναι πρωτοι και οι 2 και ειμαι ολο και πιο σιγουρος οτι το επομενο θα ειναι θηλυκο.

Χτες το βραδυ εκει που καθομασταν χαιδευε η αρραβωνιαστικια μου τον νεο και ξαφνικα πεταγεται πανω ο μπαρμπας κι ερχεται και χωνει τη μουρη του να τον σπρωξει να φυγει και να χαιδευτει αυτος. Ταυτοχρονα αρχισε να του γαυγιζει μεσα στα μουτρα με ολη του τη δυναμη. Μολις τον εσπρωξα λιγο και του λεω "φυγε απο εδω" ξκινησαν τα καβαληματα και ο καυγας.... :twisted:
Η εφηβεια στα αρσενικα δεν τελειωνει μαλλον ...
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Αυτή η σκηνή που περιγράφεις είναι καθημερινότητα για εμάς...
Έρχεται ο Keagan για χάδια...όταν κάθομαι στον καναπέ..
Ο Μπου ανεβαίνει στον καναπέ...με τσαλαπατάει προκειμενου να μπει ανάμεσα και να διώξει τον Keagan..
Έρχεται και στριμώχνεται αν'αμεσα τους και ο γέρος για χάδια....(αν ήταν η ζήλεια ψώρα....)
Ο Μπου σπρώχνει τον γέρο, ο οποίος πέφτει κάτω ανάμεσα στα πόδια του Keagan...
Σφηνώνουν και οι 2 ανάμεσα στο τραπέζι του σαλονιού και του καναπέ...εν'ω ο Μπου γαυγίζει μανιασμένα για να φύγουν από εκεί...εξακολουθώντας να με πατάει όπου βρει...
Ο Keagan, λόγω delay...κάθεται ακίνητος με το πόδι του γέρου μέσα στο μάτι του...και την ουράτου μέσα στο στόμα του γέρου...ο οποίος σημειωτέον έχει μείνει κόκαλο σε στάση γιόγκα/φιόγκος...
Ο Μπου περιχαρής που τους έχει ακινητοποιήσει...ορμάει να μου γλύψει τη μούρη με μεγάλη χαρά και ευτυχία...
Κάπου εκεί...εγώ βάζω τα κλάμματα από απελπισία...
 


Farfallina

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2012
111
0
Αυτή η σκηνή που περιγράφεις είναι καθημερινότητα για εμάς...
Έρχεται ο Keagan για χάδια...όταν κάθομαι στον καναπέ..
Ο Μπου ανεβαίνει στον καναπέ...με τσαλαπατάει προκειμενου να μπει ανάμεσα και να διώξει τον Keagan..
Έρχεται και στριμώχνεται αν'αμεσα τους και ο γέρος για χάδια....(αν ήταν η ζήλεια ψώρα....)
Ο Μπου σπρώχνει τον γέρο, ο οποίος πέφτει κάτω ανάμεσα στα πόδια του Keagan...
Σφηνώνουν και οι 2 ανάμεσα στο τραπέζι του σαλονιού και του καναπέ...εν'ω ο Μπου γαυγίζει μανιασμένα για να φύγουν από εκεί...εξακολουθώντας να με πατάει όπου βρει...
Ο Keagan, λόγω delay...κάθεται ακίνητος με το πόδι του γέρου μέσα στο μάτι του...και την ουράτου μέσα στο στόμα του γέρου...ο οποίος σημειωτέον έχει μείνει κόκαλο σε στάση γιόγκα/φιόγκος...
Ο Μπου περιχαρής που τους έχει ακινητοποιήσει...ορμάει να μου γλύψει τη μούρη με μεγάλη χαρά και ευτυχία...
Κάπου εκεί...εγώ βάζω τα κλάμματα από απελπισία...
Κατερίνα ζεις μεγαααλες στιγμές....:D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU