Μόκα, ο γλυκός μας άγγελος!


Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Καλέ, τι κουκλί είναι τούτο?? *agapoylas* *agapoylas*
Διάβασα τώρα την ιστορία της, πολύ τυχερή και η μικρή, πολύ τυχεροί κι εσείς!
Φτου φτου, να σας ζήσει το κορίτσι! :D Δηλώνω κι εγώ φαν!
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Η μικρη μας σας ευχαριστει πολυ *agapoylas*

Και ναι, ειμαστε πολυ τυχεροι που μπηκε στη ζωη μας, και μιας και με εχει πιασει η απαισιοδοξια μου αυτες τις μερες(κλασικη ελληνιδα μανα :p), ευχομαι να ειναι στη ζωη μας για πολλα, πολλα χρονια ακομα :)
 








Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Μόλις διάβασα όλο το θέμα της Μόκα!!!!
Μα τι πανέμορφη κοπέλα είναι!! :love:
Εύχομαι να είναι κοντά σας μέχρι τα βαθιά της γεράματα και να σκάει από υγεία!
Είναι τυχερή που βρεθήκατε μπροστά της και τη σώσατε!! Να είστε καλά!
Φτου σκόρδα της λοιπόν!! :LOL:
 


Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
Με έκανες και εμένα να το διαβάσω.. :D
Να το χαίρεστε το κορίτσι σας, πως παει με τα θέματα υγείας; Μια πολυ τυχερή κούκλα!! Μ"αρέσει να διαβάζω τέτοιες ιστορίες υιοθεσίας :love:
Με το άλλο το πλασματάκι τι έγινε, βρήκε σπίτι;; (σόρρυ, έχουν περάσει και 2 χρόνια αλλά τώρα είδα το thread) :)
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Kαιρο εχουμε να γραψουμε στο θεμα μας, ευχαριστω και τα κοριτσια που το εφεραν παλι στην επιφανεια πριν λιγο καιρο.
Το κοριτσι μου ειναι πολυ καλα, πριν λιγες μερες κλεισαμε τα τρια χρονια παρεα και φυσικα της εχουμε παθολογικη αγαπη :rolleyes:
Προσπαθουμε οσο περισσοτερο μπορουμε να την κανουμε χαρουμενη καθε μερα, πηγαινει σχεδον καθημερινα για περπατημα στο βουνο και αρκετες φορες τους χειμερινους μηνες στη θαλασσα που τοσο πολυ της αρεσει και φυσικα απολαμβανει απειρες αγκαλιες και φιλια απο εμας και τους φιλους μας.
Η υγεια της παει πολυ καλα, ειδαμε θεαματικη διαφορα με την μπαρφ που τρωει εδω και δυο χρονια και τη στειρωση, οι εξετασεις της βγαινουν πολυ καλες με μονο θεμα τα λιγο τσιμπημενα νεφρα, που το παρακολουθουμε τακτικα.
Ελπιζω να συνεχισουμε ετσι για πολλα πολλα χρονια ακομα! :barefoot:

 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Kαιρο εχουμε να γραψουμε στο θεμα μας, ευχαριστω και τα κοριτσια που το εφεραν παλι στην επιφανεια πριν λιγο καιρο.
Το κοριτσι μου ειναι πολυ καλα, πριν λιγες μερες κλεισαμε τα τρια χρονια παρεα και φυσικα της εχουμε παθολογικη αγαπη :rolleyes:
Προσπαθουμε οσο περισσοτερο μπορουμε να την κανουμε χαρουμενη καθε μερα, πηγαινει σχεδον καθημερινα για περπατημα στο βουνο και αρκετες φορες τους χειμερινους μηνες στη θαλασσα που τοσο πολυ της αρεσει και φυσικα απολαμβανει απειρες αγκαλιες και φιλια απο εμας και τους φιλους μας.
Η υγεια της παει πολυ καλα, ειδαμε θεαματικη διαφορα με την μπαρφ που τρωει εδω και δυο χρονια και τη στειρωση, οι εξετασεις της βγαινουν πολυ καλες με μονο θεμα τα λιγο τσιμπημενα νεφρα, που το παρακολουθουμε τακτικα.
Ελπιζω να συνεχισουμε ετσι για πολλα πολλα χρονια ακομα! :barefoot:

Καλησπέρα σας.η ιστορία σας:το λιγότερο που μπορώ να πω συγκινητική.ειναι πανέμορφη.σας εύχομαι να περάσετε μαζί πολλά χρόνια.
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
επιτέλους φάνηκε το κορίτσι μας !! μου ειχε λειψει :cool: . Είναι το πιο γλυκό ροτ που έχω γνωρίσει !! έτοιμη πάντα για παιχνίδι και χάδια και κακομαθημένη όσο δεν παίρνει χαχαχα αλλά πραγματικά δεν μπορείς να της αρνηθείς τίποτα !!
Πραγματικά πολύ τυχερά τα παιδιά που μπήκε στην ζωή τους !!!
 






Lia Mocca

Active Member
14 Οκτωβρίου 2015
32
4
Μόλις διάβασα και εγώ την ιστορία, λόγω ίδιου ονόματος με τη δική μας! Μπράβο παιδιά και μακάρι να είστε πολλά χρόνια καλά μαζί.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Μόλις διάβασα και εγώ την ιστορία, λόγω ίδιου ονόματος με τη δική μας! ...
Να δεις πόσοι είμαστε "εδώ μέσα", που έχουμε διαβάσει την ιστορία, λόγω ιδίου ονόματος!!!:cool:

Παρόλα αυτά, τη Μόκα της Ηλιάννας την έχω γνωρίσει και προσωπικά (όταν ήταν "μικρούλα") και είναι ένα φανταστικό σκυλί! Και, πέρα απ' όλα, ένα τυχερό σκυλί!!!:)
 


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
Kαιρο εχουμε να γραψουμε στο θεμα μας, ευχαριστω και τα κοριτσια που το εφεραν παλι στην επιφανεια πριν λιγο καιρο.
Το κοριτσι μου ειναι πολυ καλα, πριν λιγες μερες κλεισαμε τα τρια χρονια παρεα και φυσικα της εχουμε παθολογικη αγαπη :rolleyes:
Προσπαθουμε οσο περισσοτερο μπορουμε να την κανουμε χαρουμενη καθε μερα, πηγαινει σχεδον καθημερινα για περπατημα στο βουνο και αρκετες φορες τους χειμερινους μηνες στη θαλασσα που τοσο πολυ της αρεσει και φυσικα απολαμβανει απειρες αγκαλιες και φιλια απο εμας και τους φιλους μας.
Η υγεια της παει πολυ καλα, ειδαμε θεαματικη διαφορα με την μπαρφ που τρωει εδω και δυο χρονια και τη στειρωση, οι εξετασεις της βγαινουν πολυ καλες με μονο θεμα τα λιγο τσιμπημενα νεφρα, που το παρακολουθουμε τακτικα.
Ελπιζω να συνεχισουμε ετσι για πολλα πολλα χρονια ακομα! :barefoot:

Ουαου! Εκπληκτικο σκυλί η Μοκκα! (Νομιζω εχω δει και μια φωτο της που εχεις ποσταρει και στο fb σε μια σκυλοομαδα ;) )
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647


5 χρόνια παρέα με το κορίτσι μου, 10 χρονών κουτάβι εκείνη.
Χαζοκούταβο από τα λίγα, πεισματάρα, ξεροκέφαλη, αγαπησιάρα, απίστευτα κακομαθημένη και ατρόμητη. Δεν έχει κανένα όριο, ησυχάζει μόνο όταν φάει, αλλά ποιός νοιάζεται... μόλις ξεπεράστηκαν τα προβλήματα συμπεριφοράς που είχε εμφανίσει, απλά της είπαμε ότι μπορεί να μας κάνει τη ζωή δύσκολη για όσο καιρό θελει.
Εννοείται ότι είναι η λατρεία μας και η μεγάλη μας αγάπη, παρόλο που η αγέλη έχει μεγαλώσει.
Μάλλον η φίλη μας η @vek έχει δίκιο που λέει ότι δεν είναι τυχερή η ανηψιά της που μας βρήκε, αλλά εμείς είμαστε τυχεροί που βρήκαμε έναν τέτοιο σκύλο :barefoot:
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Αχ δεν υπάρχει άλλο σκυλί σαν αυτήν :) ξεροκέφαλη, πεισματάρα , ανεξάρτητη και ταυτόχρονα τόσο χαδιάρα και αγαπησιάρα που σε κάνει να θες να την κακομάθεις ακόμα πιο πολύ από το πάρα πολύ που είναι ήδη :D
Ήταν πολύ τυχερά τα παιδιά που καταδέχτηκε η πριγκίπισσα να μπει στο αμάξι τους :)
 






HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Η Μίνι γέρνει..ξεκάθαρα με το ζόρι έκατσε, ξεκάθαρα σε 3 δευτερόλεπτα το είχε σκάσει..τι της έταξες να κάτσε έστω ένα δεύτερο;;; :LOL::LOL:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf