Νέος σκύλος, καθόλου μόνος, οργιάζει!


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εχεις σκεφτει να τον βαλεις σε καποια πανσιον οικονομικη για λιγο καιρο? Χρηματικα σε παιρνει?
Και καποιος που ποσταρει αδεσποτα σε σελιδες του εξωτερικου να στον προωθησει μπας και βρεθει
κατι για αυτον εξω γιατι εδω τα πραγματα ειναι καπως πιο δυσκολα.
Έχω βρει πανσιόν , να είναι καλά η mareco, πραγματικά οικονομική. 150€ τον μήνα. Με παίρνει αλλά για λίγους μήνες. τι θέλω να πω. Μπορώ να δώσω αυτά τα χρήματα για 1-2 μήνες αλλά όχι για πάντα. Και αν μετά το διάστημα αυτό δεν έχει υιοθετηθεί τι θα κάνω; Θα τον πάω στο πάρκο να τον παρατήσω όταν αυτός θα έχει συνηθίσει εντελώς αλλιώς;
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Μεχρι τοτε θα εχεις μετακομισει? Αν ναι ισως να μπορουσε να τον φιλοξενησει η μαμα σου η
μπορει και μεσα σε δυο μηνες να εχει βρεθει κατι για αυτον.

Αλλιως Κυβελη θα τον ξαναφησεις στο παρκο. Δυσκολο, σε νιωθω γιατι περναω και εγω το ιδιο
λουκι με εσενα αλλα και τι παραπανω να κανεις.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Μεχρι τοτε θα εχεις μετακομισει? Αν ναι ισως να μπορουσε να τον φιλοξενησει η μαμα σου η
μπορει και μεσα σε δυο μηνες να εχει βρεθει κατι για αυτον.
Δεν είναι σίγουρο.

Αλλιως Κυβελη θα τον ξαναφησεις στο παρκο. Δυσκολο, σε νιωθω γιατι περναω και εγω το ιδιο
λουκι με εσενα αλλα και τι παραπανω να κανεις.
Δεν υπάρχει περίπτωση να τον βάλω για πολύ καιρό σε πανσιόν και μετά να τον αφήσω στο πάρκο. Βρίσκω πιο λογικό να τον αφήσω κατευθείαν, ή μάλλον για να είμαι πιο ακριβής αφού τελειώσει την θεραπεία γιατί στο πάρκο δεν θα τον βρίσκω κάθε μέρα για το χάπι του . (πολλές φορές όταν πήγαινα να τον ταίσω είχα φύγει άπραγη γιατί δεν τον έβρισκα).
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Aπό αύριο ξεκινάω φιλοξενία στον μικρούλη γιατί πρέπει να πάρει αντιβίωση άλλες 20 μέρες περίπου.:)
Όποιος μπορεί να κοινωποιήσει από το fb την αγγελία για αυτόν θα του είμαι ευγνώμων.
Κυβέλη Σαρρή | Facebook
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Kyveli, κάνε το άλμπουμ του μικρού ανοιχτό σε όλους (στις επιλογές ποιος θες να βλέπει το άλμπουμ, επέλεξε ΟΛΟΙ), αλλιώς δεν μπορούμε να το κοινοποιήσουμε!

Ξεκίνα να βάζεις αγγελίες παντού! Μη στηρίζεσαι μόνο στο fb. Το παρα-τριχα και το aggeliopolis είναι αυτά που κοιτάει ο περισσότερος κόσμος κατά τη γνώμη μου.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kyveli, κάνε το άλμπουμ του μικρού ανοιχτό σε όλους (στις επιλογές ποιος θες να βλέπει το άλμπουμ, επέλεξε ΟΛΟΙ), αλλιώς δεν μπορούμε να το κοινοποιήσουμε!

Ξεκίνα να βάζεις αγγελίες παντού! Μη στηρίζεσαι μόνο στο fb. Το παρα-τριχα και το aggeliopolis είναι αυτά που κοιτάει ο περισσότερος κόσμος κατά τη γνώμη μου.
Είναι ήδη public. Ευχαριστώ θα το στείλω και εκεί! Μίλησα με την κυρία Μαριάνθη και της το έστειλα να το βάλει και στο fazoo.
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τον λέγανε Lucky και μετά η κοπέλες που τον υιοθετήσανε και τον πετάξανε ξανά τον βγάλανε Jimmy..Για πείτε καμιά ιδέα για όνομα σ'αυτή τη φατσούλα. Σκεφτόμουν το Μάγκας.
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Μάγγας, χωρίς συζήτηση......;):)

Κοίτα ομοιότητες....:);)

Kαλά θυμόμουν ότι έμοιαζε λίγο..Έτσι κι αλλιώς δεν ακούει σε κανένα όνομα προς το παρόν.
 
















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU