Νέος στην παρέα!


Valou

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2011
134
0
Αιγάλεω,Αγία Βαρβάρα
η μικρη βγαινει στην αυλη μονο με επιβλεψη και η αυλη ειναι περιφραγμενη , βεβαια παντα υπαρχει ο κινδυνος να μπει κανα δαχτυλο προς τα μεσα και ειμαι στο ψαξιμο για ποιο ψιλο πλεγμα για να βαλω προσθετω , θελω να αποφυγω χαδια , λιχουδιες και πειραγματα απο τους ''περαστικους'' .
αυτο ειναι υπονοουμενο για μενα...:rolleyes:
 


Etna

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2011
167
1
αυτο ειναι υπονοουμενο για μενα...:rolleyes:
οποτε θες μπορεις να χτυπησεις το κουδουνι να την δεις απο κοντα , προσπαθω να αποφυγω 1-2 ατομα της γειτονιας που τους εχω πετυχει να δινουν φαι στο σκυλο και παρα τις συστασεις συνεχιζουν και ενοχλουν και το σκυλο και εμενα με αυτο που κανουν ....
 


Valou

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2011
134
0
Αιγάλεω,Αγία Βαρβάρα
Φυσικά και αστειευόμουν...Και πολύ καλά έκανες!!!Αν πηγαίνετε καμία βόλτα ευχαρίστως να βρεθούμε..να χτυοήσω το κουδούνι στο άσχετο δεν παίζει γιατί είναι κουλό...:rolleyes:Ελπίζω να γνωριστούμε στην έκθεση!!!
 


Etna

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2011
167
1
Φυσικά και αστειευόμουν...Και πολύ καλά έκανες!!!Αν πηγαίνετε καμία βόλτα ευχαρίστως να βρεθούμε..να χτυοήσω το κουδούνι στο άσχετο δεν παίζει γιατί είναι κουλό...:rolleyes:Ελπίζω να γνωριστούμε στην έκθεση!!!
θα ειμαστε εκει :) βολτες τα σ.κ ειμαστε ελευθεροι και βγαινουμε βολτες , συνηθως το ριχνουμε προς παραλια μερια :D
Τι σκυλο εχεις μπας και σε εχω δει εδω στη γειτονια ?
 


Valou

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2011
134
0
Αιγάλεω,Αγία Βαρβάρα
Δεν έχω σκύλο...μου ξύνεις πληγές...Κάθε μέρα κατεβαίνω να πάρω το λεωφορείο γιατί σχολή και πότε πότε πετυχαίνω τη φάτσα της Έτνας...Έχει και ένα γηπεδάκι εκεί κοντά το ξέρεις έτσι?
 


Etna

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2011
167
1
Δεν έχω σκύλο...μου ξύνεις πληγές...Κάθε μέρα κατεβαίνω να πάρω το λεωφορείο γιατί σχολή και πότε πότε πετυχαίνω τη φάτσα της Έτνας...Έχει και ένα γηπεδάκι εκεί κοντά το ξέρεις έτσι?
εαν ειναι βρισκομαστε στην εκθεση ,μεχρι το Πασχα θα ειναι σπιτι μετα ο σκυλος φευγει για εκπαιδευση και θα τον ''χασουμε'' για κανα μηνα :(
εαν λες το γηπεδο που ειναι διπλα στη παιδικη χαρα το ξερω :D
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
εαν ειναι βρισκομαστε στην εκθεση ,μεχρι το Πασχα θα ειναι σπιτι μετα ο σκυλος φευγει για εκπαιδευση και θα τον ''χασουμε'' για κανα μηνα :(
εαν λες το γηπεδο που ειναι διπλα στη παιδικη χαρα το ξερω :D
Etna, γύρνα λίγο το φόρουμ, έχεις καιρό ακόμα μην κάνεις κανά τέτοιο λάθος. Εσύ εκπαιδεύεσαι, ο σκύλος πρέπει να μείνει μαζί σου, δεν έχει καμιά δουλειά να φύγει απ' το σπίτι σας. Δε γίνεται έτσι σωστή δουλειά.
 


Etna

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2011
167
1
Etna, γύρνα λίγο το φόρουμ, έχεις καιρό ακόμα μην κάνεις κανά τέτοιο λάθος. Εσύ εκπαιδεύεσαι, ο σκύλος πρέπει να μείνει μαζί σου, δεν έχει καμιά δουλειά να φύγει απ' το σπίτι σας. Δε γίνεται έτσι σωστή δουλειά.
δυστυχως η δουλεια μου ειναι τετοια που δεν μου επιτρεπει να παρακολουθω μαθηματα μαζι με το σκυλο , μην νομιζεις οτι χαιρομαι που φευγει ...
δεν εχω στανταρ ημερες και ωρες εργασιας με αποτελεσμα να μην μπορω να προγραμματισω ουτε ενα ραντεβου με εκπαιδευτη .
Απο το να μεινει χωρις εκπαιδευση ο σκυλος τοτε καλυτερα θα ειναι να μεινει στον εκπαιδευτη για τις μερες που θα χρειαστει ( γνωμη μου )
 


Valou

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2011
134
0
Αιγάλεω,Αγία Βαρβάρα
Κ.Γιώργο ο Γρίφος έχει δίκιο...Καλύτερα να ξεκινούσατε την εκπαίδευση τον καιρό που θα είχατε άδεια...Επιπλέον γίνονται μαθήματα ομαδικά που μπορείτε ταυτόχρονα να κάνετε και κοινωνικοποίηση...Ψάξτε το λίγο καλύτερα..Η Ετνα θα δεθεί περισσότερο μαζί σας εάν εκπαιδευτείτε μαζί...:rolleyes:
 










Etna

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2011
167
1
οπως την βλεπει κανεις :) για αλλους ειναι χοντρη για αλλους ειναι μια χαρα :)
 


Nefelaki

Banned
Banned
1 Μαρτίου 2013
488
0
οπως την βλεπει κανεις :) για αλλους ειναι χοντρη για αλλους ειναι μια χαρα :)
χαχαχα παντως είναι το πιο γλυκο ροτβαιλερ που έχω δει!!!! Η δικιά σου και της Mad00lin!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22