Νέο μέλος στην οικογένεια!


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Αααααααα. ξέχασα να αναφέρω ότι είναι κλεπτομανής! Βούτηξε ένα μωρομάντηλο από την κόρη μου και το τραβούσα να της το πάρω της σκατούλας! Το ωραίο είναι ότι συνήθως όταν βουτάει κάτι μπαίνει και το αφήνει στο κλουβί και καλά για να μην το δούμε!

Τις προάλλες ήρθε σπίτι μια φίλη για καφέ! Καθόμαστε και τα λέμε, ενώ έχει αφήσει την τσάντα της στο πάτωμα ανοιχτή! Ξαφνικά περνάει η Λάρα από μπροστά μας με το πορτοφόλι της φίλης στο στόμα! Και η φίλη: "Α, μπράβο, λόγω κρίσης βλέπω ότι το εκπαιδεύεις σε χρήσιμα πράγματα το σκυλί!":cool:
Αχαχαχαχααχ..
Ετοιμολογη η φιλη κ κουβαλητου (νοικοκυροκοριτσο) η μικρη σου :)
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Νέες φωτό από τη μικρή που από ένα άχαρο κουταβόσκυλο μεταμορφώνεται σιγά σιγά σε μια κούκλα...
 

Attachments

Last edited:




mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
χαχαχαχαχαχχα!!!!!Ναι, πιάνει πιάνει! Και σήματα από το διάστημα πιάνει!!!!

Όταν βρω χρόνο θα της βγάλω καλλιτεχνικές φωτογραφίες για να μη μου την κοροϊδεύεις:p.... Να σαι καλά μου έφτιαξες τη διάθεση!
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Καλε αυτη μεγαλωνει και γινεται μια σωστη κοπελα :D Στην πρωτη φωτο ειναι κουκλα και φαινεται τοσο εξυπνη. Να την χαιρεσαι και να περνατε παντα ομορφα.
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Σε ευχαριστώ... Πράγματι όσο μεγαλώνει γίνεται άλλο σκυλί.... Και είναι πολύ έξυπνη αν και μου κάνει κάτι νερά τελευταία... θα τα διορθώσουμε όμως... Με την πρώτη ευκαιρία θα τη φωτογραφίσω σε εξωτερικό χώρο να τη θαυμάσετε να τρέχει και να παίζει...:)
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Η κούκλα μου μεγαλώνει και αλλάζει τόσο εξωτερικά όσο και εσωτερικά... Την αγαπώ όσο δεν πάει την κοκκάλω μου κι ας με ταλαιπωρεί με τις ιδιοτροπίες της και το πείσμα της κάποιες φορές...
 
















mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
μαρεκο καλά κάνεις και το παρατηρείς αλλά κάποια στοιχεία δεν έχουν καταχωρηθεί. Οι γονείς της Λάρας πάντως είναι και οι δύο normal a.
 




dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Κουκλίτσα, υπέροχη! Να την χαίρεσαι!

Είμαστε και εμείς ευτυχείς κάτοχοι γερμανού και είμαστε στους 10 μήνες τώρα, οπότε περάσαμε αυτή τη φάση πολύ πρόσφατα! Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που δεν τα προλαβαίνεις στην κυριολεξία! Μετά κοιτάς φωτογραφίες παλιές και αναρωτιέσαι...
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Κουκλίτσα, υπέροχη! Να την χαίρεσαι!

Είμαστε και εμείς ευτυχείς κάτοχοι γερμανού και είμαστε στους 10 μήνες τώρα, οπότε περάσαμε αυτή τη φάση πολύ πρόσφατα! Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που δεν τα προλαβαίνεις στην κυριολεξία! Μετά κοιτάς φωτογραφίες παλιές και αναρωτιέσαι...
πραγματικά αλλάζουν τόσο γρήγορα... Λες και είναι άλλο σκυλί!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95