Νέο μέλος στην οικογένεια!




mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Έχεις χιλια δίκια αλλά έχω ελάχιστο ελεύθερο χρόνο με τα τρία παιδιά, τη δουλεια, το σπίτι και τη Λάρα.... Υπόσχομαι ότι με την πρωτη ευκαιρία θα ανεβάσω στον υπολογιστή περισσότερες... Πρέπει να έχω καμια διακοσαριά στη φωτογραφική απο το βρωμόσκυλό μου αλλά...
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Όποτε βρεις χρόνο, λοιπόν, ξεκινάς από κουταβοηλικία και μας ξελιγώνεις μέχρι το παρόν, οκ?
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Αφού το υποσχέθηκα.... Θα ακολουθήσουν μερικές φωτό της μικρής σε εσωτερικό χώρο σε πρώτη φάση! Σε δεύτερη φάση θα μπουν φωτό από τις βόλτες και τα παιχνίδια μας... Ορίστε λοιπόν...







 












mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
χαχαχαχα! Ghelly, σε ευχαριστώ...

Δημήτρη, τώρα είναι 11 μηνών. Από κιλά θα σε γελάσω... Έχω κανα δίμηνο να τη ζυγίσω. Θα τη ζυγίσω και θα σου πω... Η δικιά σου πόσο είναι;
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
τις παντοφλες στο κρειτ γιατι τις ειχε? μη θελει να παει καμια βολτα να βάλει κατι πρόχειρο?
 


Nala_Dimitris

Well-Known Member
20 Αυγούστου 2013
110
0
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Είναι 13,5 kg και είναι 4 μηνών και κάτι.. Μεγαλώνουν απίστευτα γρήγορα!!!!
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
τις παντοφλες στο κρειτ γιατι τις ειχε? μη θελει να παει καμια βολτα να βάλει κατι πρόχειρο?

Της άρεσε να ξαπλώνει πάνω στις παντόφλες μου και έτσι τις πρώτες μέρες ήταν και αυτές στο κρέιτ! Μετά τις έβγαλα! Αμάν βρε παιδι μου κι εσυ! Τί προσέχεις!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Της άρεσε να ξαπλώνει πάνω στις παντόφλες μου και έτσι τις πρώτες μέρες ήταν και αυτές στο κρέιτ! Μετά τις έβγαλα! Αμάν βρε παιδι μου κι εσυ! Τί προσέχεις!
οχι καλε, ρωτάω αν ειναι να βάλω στη δικιά μου ενα ζευγάρι μου γόβες διπλα, να παρει και λιγο μποι! :p
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Καιρός ήταν να δούμε καμιά φωτογραφία της ακριβοθώρητης!

Βγάζει πολλή ηρεμία και σοβαρότητα η Λάρα, και με τα παιδιά βούτυρο! Μ'αρέσει!
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Το πέτυχες ακριβως.... Σοβαρή και ήρεμη είναι τα δύο κύρια χαρακτηριστικά της... τόσο που ανησυχώ! Εξαιρετικός χαρακτήρας και με τα παιδιά δε μπορώ να σου περιγράψω.... Τα λατρεύει με πρώτο και κύριο τον μεγάλο μου γιο που του έχει τρελλή αδυναμία...
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.009
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps