Να συστηθούμε κι εμείς...


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Καλώς σας βρήκαμε. Τι εννοείς κοντο-γείτονες;
Γιατί ψοφάμε για γνωριμίες και ειδικά όσο πιο κοντά στο σπίτι μας :p Είδες πως με έχουν κοινωνικοποιήσει τα άτιμα; Αριστοι εκπαιδευτές :D:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μόλις πρόσεξα τα ψιλά γράμματα για τα μαύρα αγγελάκια. Βρε παιδιά είμαι και μιας ηλικίας... Κάντε τα bold να τα βλέπω αμέσως και να μην με περνάτε για αγενή. Εννοείται ότι συμφωνώ απολύτως :)
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Καλώς σας βρήκαμε. Τι εννοείς κοντο-γείτονες;
Γιατί ψοφάμε για γνωριμίες και ειδικά όσο πιο κοντά στο σπίτι μας :p Είδες πως με έχουν κοινωνικοποιήσει τα άτιμα; Αριστοι εκπαιδευτές :D:D
Γαλάτσι μένουμε, αλλά θα είμαστε πίσω αρχές Δεκεμβρίου, γιατί τον τελευταίο 1,5 χρόνο ζούμε Γερμανία.

Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε :)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Ευχαρίστως Natassa. Κι εμείς θα χαρούμε. Γενικώς είμαστε χαρωποί τύποι και οι τρεις :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Να 'σαι καλά Noela. Σ' ευχαριστώ. Βασικά αυτά έχουν περιθάλψει εμένα. Κι εγώ τα είχα ανάγκη αλλά δεν το είχα καταλάβει πριν με υιοθετήσουν :):)
 






despoina26

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2009
137
0
ενα καλωσορισμα και απο ασπρουλα δε νομιζω να μην ειναι δεκτο ε γιατι η συγκεκριμενη σελιδα εχει κατακληστει απο μαυρουλια!

καλως ηρθες λοιπον!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Σ' ευχαριστώ grdane. Πάντως κι εσείς που είστε κυριλλέ τύποι σε σχέση με μας, που είμαστε διασταύρωση τοίχου με ταράτσα :D στο ίδιο χρωματολόγιο κινείστε!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μ' αρέσει πάρα πολύ η Χιόνη σου. Είναι απίστευτα όμορφη και γλύκα. Σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και ελπίζω να λύθηκαν τα προβλήματά σου με τους γείτονές σου. Υπομονή και ψυχραιμία χρειάζεται.
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Καλώς σας βρήκαμε zafcon_romel.
Παρόλο που το topic εξελίχθηκε σε καταμέτρηση άσπρων/μαύρων :p έχω να σου πω ότι κι εμείς λάμπουμε και φωτίζουμε. Μόνο στο σκοτάδι δεν φαινόμαστε :D Ακουγόμαστε όμως... :D:D
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Σ' ευχαριστώ calliopi. Να χαίρεσαι κι εσύ την Μουσίτσα σου (είναι όντως γλυκούλι μουσουδάκι!) και να ακους τι σου λένε τα παιδιά σχετικά με την εκπαίδευσή της. Είναι γνώστες και θα σε βοηθήσουν. Χρειάζεται όμως πολύ υπομονή.
 


Calliopi

Member
18 Νοεμβρίου 2009
17
0
ναι Mareco μου το ξερω,,, εχω μεγαλη υπομονη.. ειδικα με το μωρακι μου..

Οι συμβουλες ειναι παντα καλοδεχουμενες.. γι αυτο το λογο μπηκα στο forum :)...
 


Sofi_

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2009
81
0
Thessaloniki
Οταν σχετικά πρόσφατα βρήκα την Δάφνη, με "στραβοκοιτάζανε" όλοι, που στο καλό βρέθηκε μπροστά μου ένα κλωνάκι του Σωτήρη!
Αυτή την απορία θα εξέφραζα κι εγώ!!! Πως στο καλό τα πέτυχες τόσο ίδια μεταξύ τους????

Να σου ζήσουν τ' αγγελούδια!!! (τα τελευταία χρόνια είναι της μόδας το μαύρο σε τομείς που ούτε το φανταζόμασταν... μαυροι καναπέδες, μαυρα χαλιά, μαύρες κρεββατοκάμαρες.. μέχρι και μαύρους ΑΓΓΕΛΟΥΣ σε χριστουγεννιάτικα στολίδια έχω δει!!!!)

Καλώς μας ήρθες Μαράκι!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Τι να σου πω; Κι εγώ δυσκολεύτηκα να το χωνέψω. Ασε που όποτε τύχει να βγάλω μόνη της έξω την Δάφνη, την περνάνε όλοι για τον Σωτήρη γιατί βασικά αυτόν ξέρουν στην γειτονιά. Στην αρχή ειδικά γινόταν τόσο συχνά που στο τέλος βαριόμουν να εξηγώ ότι δεν είναι ο αρκούδος μου και είναι η αλεπού μου, αυτό που βλέπουν :p