Να συστηθούμε κι εμείς...


kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
Εσύ μόνο με σκύλους VIP μπαίνεις στο φόρουμ ε? :LOL:
Γεια σου Βασω μου, ελπιζω να εισαι καλα. Η αληθεια ειναι οτι απεχω, αλλα αναγκαστηκα να μπω μετα απο πολλα χρονια, γιατι η "ακαρδη Mareco" δεν μου δινει αυτογραφο.
Δεν σας ξεχνω ομως (κι ας μου παραπονιεται η φιλη μου η Αντρεα), αν και η αληθεια ειναι οτι εχω χαθει απο τα "σκυλοδρωμενα".
Να ειστε ολοι καλα!
 
  • Like
Reactions: vrmode and Sofouli










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μενίδι 18-19/03 λοιπόν, και:

Σάββατο

Run1 > 9η θέση, 4ος καλύτερος χρόνος με 2 border από πάνω, αλλά 5 συνολικά φάουλ που μας στοίχισαν στην κατάταξη.

Run2> disq > Είχαμε τα νεύρα μας ολίγον, από πριν μπούμε. Μην ξεχνιόμαστε κιόλας :p

Κυριακή
Run1> 3ος με ένα μόνο φάουλ, που μας στέρησε τον πόντο. Πάλι :rolleyes: 3ος καλύτερος χρόνος, με 2 border από πάνω του. Πάλι :)

Run2> 2ος με δεύτερο καλύτερο χρόνο! Αυτό το border, πάλι από πάνω μας :D

Τα jumping του δεν τα βάζω καθόλου, αυτή την φορά. Του τρελλού... :confused::ROFLMAO:

Τα δύο εξαιρετικά run της Κυριακής [είμαι ευχαριστημένη ΚΑΙ από τον εαυτό μου αυτή την φορά, γιατί ως δια μαγείας, τον προλάβαινα σε σημεία που δεν θα το φανταζόμουν ποτέ] , μας έδωσαν συνδιαστικά το ασημένιο μετάλλιο της ημέρας. Το δεύτερο ασημένιο, σε τρεις διοργανώσεις μέχρι τώρα. Σαν να πηγαίνουμε κάπως καλύτερα πχια. Για να δούμε :X3:

17353185_10154835937258780_1296421040438823714_n.jpg

* Το γουράκι της @mariakala μας έφερε όντως τύχη :love:
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Στο ειπα, ηρθε η ωρα να απολαυσεις τους κοπους σου!!

Αλλαξε κατι τους τελευταιους μηνες κ εχει τετοια προοδο το παιδι;;; :cautious:(n):unsure::whistle:o_O
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Επιτέλους μετά από τόσο τρολλάρισμα που έχεις κάνει σε έναν τόσο ταλαντούχο σκύλο έρχονται τα μετάλια να με δικαιώσουν!!!!

Αλλαξε κατι τους τελευταιους μηνες κ εχει τετοια προοδο το παιδι;;; :cautious:(n):unsure::whistle:o_O
Καλή ερώτηση , άλλαξε;
 










HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
Μπράβο Mareco, Μπράβο Μάρκο.
σου ξαναλέω την συνταγή: Υπνοθεραπεία και θα του λες "είσαι border είσαι border". Aν δεν θες αυτό μπορείς να τον κοιμίζεις με :





:ROFLMAO::LOL::D
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
τιιιιιιιιιιιιιιιιι?
-Και περναμε στις κυναθλητικες ειδησεις με την Πηνελοπη Σκυλιδου
-Καλησπερα σας κυριες και κυριοι,
αναστατος ο χωρος του agility στην Ελλαδα καθως εμφανιστηκε το πρωτο κρουσμα ντοπινγκ σε καθαροαιμο Ρουμανικο τσοπανοσκυλο απο δειγματολειπτικο ελεγχο του ΚΟΕ.......................
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Μπράβο ρε παίδες!! Με το καλό να κάνετε τα μετάλλια ταπετσαρία!!

ΥΓ: Αμάν αυτά τα border... Μάστιγα σκέτη πχια!!
 
  • Like
Reactions: mareco








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Θα πω μια καφρίλα τώρα. Μου φαινεται λίγο αστείο να αγωνίζονται πεντιγκράτα σκυλιά , ειδικά επιλεγμένα μετά κόπων και βασάνων για να το έχουν και να βλέπεις ένα ημίαιμο,ένα σκύλο που διέσωσε το μαρέκο χωρίς καμία φιλοδοξία, να κάνει τέτοια πορεία. Που κι αν άργησε έφταιγαν άλλα πράγματα και όχι αυτός.
Κι εγώ είμαι περήφανη για εσάς κι ας μην σας έχω δει ακόμη. (φάουλ μου το ξέρω)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
@l.Kyveli ... that's life :)

Το "πεντιγκράτα" αν με ρωτάς, είναι το τελευταίο. Υπάρχουν άλλα πράγματα πριν από αυτό, που κάνουν τις καταστάσεις, μη συγκρίσιμες. Εντελώς ανόμοιες. Οπότε ναι, ασφαλώς και καμαρώνω ακόμη περισσότερο, όταν μας βλέπω, όχι να ανεβαίνουμε σε βάθρα ντε και καλά, αλλά να πηγαίνουμε επιτέλους, συστηματικά [ελπίζω :LOL:] τόσο καλά. Μια δικαίωση την νοιώθω :X3: Αλλωστε, το καλό πράγμα, αργεί να γίνει :D