Να συστηθούμε κι εμείς...








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Παραλίγο χθες, στο δεύτερο run (y)
Μου χρέωσε επαφή στο ανέβασμα του dogwalk που...δεν το δίνεις εύκολα μωρέ!
Αλλά δεν πειράζει. Ηταν εξίσου εξαιρετικός. Τόσο, που μου ζήτησε συγγνώμη μετά ο κριτής, που μου στέρησε τον πόντο :X3:
 




AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Εμάς ήταν η πρώτη ζωντανή επαφή με το agility και μας άρεσε πολύ.
Ωραίος χώρος, ωραίοι άνθρωποι, ωραίοι σκύλοι, πολύ ενδιαφέρον κυνάθλημα.
Γνωρίσαμε @mareco , @TARA και άλλους φίλους !! Μέχρι και συγγενείς συναντήσαμε !!

Μάρκος και Μαρία καταπληκτικοί σε όλα τους, Μαργαρίτα, Παντελής,όλοι, εντός κι εκτός στίβου. Thanks for all (y)

Θα ξαναπάμε σίγουρα (με μπλουζάκι που θα γράφει μπροστά Marco the Best και πίσω Mareco for President) και μακάρι να καταφέρουμε να ασχοληθούμε κι εμείς λίγο.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
pal ken.jpg

Αυτό το αγόρι, δεν πρόκεται να στηθεί ΠΟΤΕ, για μια φωτό της προκοπής :p

@reinmeister2 είχες δίκιο που δεν ήρθες. Λασπωθήκαμε. Κι εγώ δηλαδή...κακώς που πήγα, έτσι που έγινα. Πλάκα-πλάκα ο Μαρκούλης είναι πεντακάθαρος. Ιδέα δεν έχω πως έγινε αυτό :confused::D
 






reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
View attachment 62965

Αυτό το αγόρι, δεν πρόκεται να στηθεί ΠΟΤΕ, για μια φωτό της προκοπής :p

@reinmeister2 είχες δίκιο που δεν ήρθες. Λασπωθήκαμε. Κι εγώ δηλαδή...κακώς που πήγα, έτσι που έγινα. Πλάκα-πλάκα ο Μαρκούλης είναι πεντακάθαρος. Ιδέα δεν έχω πως έγινε αυτό :confused::D
αυτα τα κοπριτακια,πως τα λενε μωρε,αυτα που δεν ειναι καθαροαιμα,ειναι τοσο βρωμικα που δεν κανει διαφορα η λασπη...γι αυτο νομιζεις οτι δεν λασπωθηκε...:LOL::LOL::LOL:
 
  • Like
Reactions: d3ac0n




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Πρώτον συγχαρητήρια πολλά πολλά πολλά :love:

Δευτερον είπαμε είναι το πλέον αντιπροσωπευτικο δείγμα ρουμανικου ποιμενικού. :D

Τρίτον για τους ανωτέρω λόγους οι απλές στημένες φώτο είναι πολύ μπαναλ για ένα σταρ του βεληνεκους του ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mareco




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Mε τους ρυθμούς που ακολουθείς πλέον βλέπω σε λίγο τον Μάρκο, ποιόν;;; τον ΜΑΡΚΟ να τρέχει λαχανιασμένος για να σε φτάσει!!!!!

Μπράβο, μπράβο και μπράβο!!! Έχεις αρχίσει να φτάνεις, λίγο μην το πάρεις πάνω σου, σε καταπληκτικότητα τον Μάρκο!!!
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Παει χαλασε και ο τελευταιος επαναστατης του agility,εχει αρχισει και μαζευει ποντους......
Κατω οι ποντοι,κατα τα βαθρα,κατω οι μπαρες!Που ειναι ο Μαρκος που αγαπησα?
Τι του εχεις κανει?
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Τρέξαμε και στην Σύρο. Το ζ'ήσαμε κι αυτό. Δεν περιγράφονται εύκολα, τα όσα περάσαμε εκεί. Εμπειριάρα με τα όλα της!!!
Αν μ'ακούσετε ότι σκοπεύω να ξανατρέξω σε αγώνα, που πάει πακέτο με μορφολογία, παρακαλώ θερμά, να με φτύσετε άπαντες o_O

Ακυρωθήκαμε και στα 4 runs. Εφταιγα εγώ, έφταιξε και το ρουμανάκι. Φταίξαμε κι οι δυό και πάμε γι'άλλα :D

Αυτός τουλάχιστον, είναι κούκλος :love:


Το υπερχαρούμενο αγόρι μου :love::)
IMG_5447.jpg IMG_5448.jpg IMG_5447.jpg IMG_5448.jpg IMG_5449.jpg IMG_5450.jpg IMG_5451.jpg IMG_5452.jpg IMG_5453.jpg IMG_5454.jpg
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
έχει φωτογένεια ο λουκουμάς...:p
αλλά και εσύ καλή είσαι..:D

(μάλλον γλυτώσαμε την ταλαιπωρία :confused: )
 
  • Like
Reactions: mareco


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Ειναι οντως κουκλος και εχει και φωτογενεια! Επισης το παιδι εχει το χαρακτηρα του, δε θελει να ακολουθει τις μαζες, κανει τα δικα του και τις εκπληξουλες του, ετσι να μη βαρεθεις ποτε!
 
  • Like
Reactions: agathe and mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.843
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981