Νεο μελος....κατοχος american bulldog


ELMuerte

New Member
14 Δεκεμβρίου 2008
3
0
Καλησπερα σε ολους,ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε καποιο φορουμ :),εχω ηδη εδω και μια εβδομαδα ενα κουταβακι amerιcan bulldog ,μου το στειλανε απο ουγγαρια,ειναι πολυ ομορφο και αρκετα ζωηρο !!,οι εκτροφεις εκει το ταιζανε με acana for lurge breed αλλα εδω στην πολη μου (αλεξανδρουπολη)δεν εχω βρει.υπαρχει καποια αλλη που να ειναι εξισου καλη?τωρα το δινω αναγκαστικα eagle pack hollsitc select for large breed?ειναι καλη?
Σας ευχαριστω
 


ELMuerte

New Member
14 Δεκεμβρίου 2008
3
0
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ:) ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ,ΑΚΟΜΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΥΓΙΖΕΙ 18 ΚΙΛΑ.......ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ:)
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
καλως ηρθες:).ναι μια φωτο θα ηταν οτι πρεπει .3 μηνων 18 κιλα?Ποσο γινονται αυτα τα σκυλια ?
 








ELMuerte

New Member
14 Δεκεμβρίου 2008
3
0
φιλε μου sir-elric ειχα αμερικανικο σταφορντ μετα ενα μπουλ τεριερ και ετσι αποφασισα να παω σε κατι πιο μεγαλο πλεον :) .....συγνωμη κιολας αλλα πια ειναι η διαφορα μεταξυ bully, hybrid ή standard?
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
φιλε μου sir-elric ειχα αμερικανικο σταφορντ μετα ενα μπουλ τεριερ και ετσι αποφασισα να παω σε κατι πιο μεγαλο πλεον :)
:D:D οποτε το επομενο θα ειναι ντογκο?

.....συγνωμη κιολας αλλα πια ειναι η διαφορα μεταξυ bully, hybrid ή standard?
συγχωρεμενος>

http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=442
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
καλος ηρθες στην ομορφη παρεουλα μας...

να σου ζησει ο μικρος...

αντε εισαι και γειτονας εμεις Κομοτηνη...

ευχωμαι οοομορφες βολτουλες να εχεται με τον μικρο σας και καλη κοινωνικοποιηση με αλλα σκυλακια με το καλο..