Νομιμος ή οχι ο σκυλος φυλακας;


Status
Κλειδωμένο θέμα

sevita

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
97
0
Εμενα πολυ μου αρεσει η σκεψη σου και πιστευω ειναι πολλοι αυτοι που σκεφτονται ετσι. Ας μη βρεθει κανεις σε αυτη τη θεση..
 










ΑΡΘΟΥΡΟΣ

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2012
203
0
Αθηνα
Ρε Αρθουρε μαζι σου αλλα ισως κατι ποιο διακριτικο?
Πρεπει να ειμαι σιγουρος οτι ο κακοπροαιρετος θα το καταλαβη!
Γιατι αν συμβει καποιου ειδους διαρηξει ο ΑΡΘΟΥΡΟΣ αυτο θα κανει, ασχετα αν θα μπλεξω η οχι.
 








ΑΡΘΟΥΡΟΣ

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2012
203
0
Αθηνα

Τωρα , καταλαβαααααα!!!!!!!!
Ασε που μολις ειδα το "ΕΙ" τρελαθηκα, κατι εκανα να το γυρισω σε "Η", τεσπα......
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Η σκέψη αυτή είναι καθαρά προσωπική και δε την επιβάλω σε κανέναν .
Θα ήθελα όμως να σε δω νεαρή δεσποινίδα πως θα σκέπτεσαι ΕΣΥ όταν βρεθείς μπροστά σε δυο πτώματα αθώων ηλικιωμένων μετά από ένοπλη ληστεία .
Άντε και καλό σου χειμώνα
Μα δεν διαφωνησα...
Απεναντιας συμφωνω απολυτα μαζι σου!
Προφανως στον γραπτο λογο γινονται ευκολα παρανοησεις αλλα κ συ βρε παιδι μου μην αρπαζεσαι με τη μια.
Σκεψου κ το ενδεχομενο το να εννοει ο αλλος ακριβως το αντιθετο απ'οτι εσυ εχεις καταλαβει!

Για την ιστορια..
Νεαρη δεσποινιδα ημουν προ αμνημονευτων χρόνων χεχε!
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Μα δεν διαφωνησα...
Απεναντιας συμφωνω απολυτα μαζι σου!
Προφανως στον γραπτο λογο γινονται ευκολα παρανοησεις αλλα κ συ βρε παιδι μου μην αρπαζεσαι με τη μια.
Σκεψου κ το ενδεχομενο το να εννοει ο αλλος ακριβως το αντιθετο απ'οτι εσυ εχεις καταλαβει!

Για την ιστορια..
Νεαρη δεσποινιδα ημουν προ αμνημονευτων χρόνων χεχε!
Μάλλον αρχίζω και γίνομαι ένας ξινός γεροπαράξενος τελικά .
Όποτε μπορώ να εκφράσω δημόσια την συγγνώμη μου για το απότομο της συμπεριφοράς μου .:p
 


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1


Οποιος το θελει του το κανω για τον σκυλου/ρατσα του, αρκει να μου στειλει photo! ;)
 






Plasma

Member
7 Οκτωβρίου 2012
5
0
Σε εμάς πάντως μια φορά μπήκε άνθρωπος στο μπαλκόνι στον 2ο και το πήρα στο κυνήγι με ένα τσεκούρι μέχρι που τον χτύπησα στον ωμό (όχι με την κοφτερή μεριά)και πήδηξε από το μπαλκόνι .. από τότε Δόξα τον πανάγαθο κανείς δεν μας ξανά ενόχλησε, όχι ότι αν έμπενε κανείς σπίτι θα έβρισκε τπτ να πάρει αλλά λεμέ τώρα...
 


apoth13

Well-Known Member
25 Απριλίου 2011
199
1
Athens
Σε εμάς πάντως μια φορά μπήκε άνθρωπος στο μπαλκόνι στον 2ο και το πήρα στο κυνήγι με ένα τσεκούρι μέχρι που τον χτύπησα στον ωμό (όχι με την κοφτερή μεριά)και πήδηξε από το μπαλκόνι .. από τότε Δόξα τον πανάγαθο κανείς δεν μας ξανά ενόχλησε, όχι ότι αν έμπενε κανείς σπίτι θα έβρισκε τπτ να πάρει αλλά λεμέ τώρα...
xαχαχα σιγα μην ξαναερθουν
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Σε εμάς πάντως μια φορά μπήκε άνθρωπος στο μπαλκόνι στον 2ο και το πήρα στο κυνήγι με ένα τσεκούρι μέχρι που τον χτύπησα στον ωμό (όχι με την κοφτερή μεριά)και πήδηξε από το μπαλκόνι .. από τότε Δόξα τον πανάγαθο κανείς δεν μας ξανά ενόχλησε, όχι ότι αν έμπενε κανείς σπίτι θα έβρισκε τπτ να πάρει αλλά λεμέ τώρα...
σόρι, αλλά με άκουσε όλη η γειτονιά από τα γέλια....
 


anodinos1

Well-Known Member
10 Νοεμβρίου 2011
189
2
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Παιδιά είναι μπερδεμένα τα πράγματα πριν κάνα χρόνο σε έναν φίλο που έλειπε από το σπίτι του μπήκαν μέσα τα καλόπαιδα για το νυχτοκαματο αλλά βρήκαν τρία ντοπερμαν που είχαν αναλάβει τι φύλαξη δεν τους μάτωσαν απλά τους ακινητοποίησαν μέχρι να γυρίσει.
Όταν γύρισε και είδε τι έγινε φώναξε αστυνομία για τα περεταίρω στον εισαγγελέα οι κλέφτες πήγαν αυτόφωρο για παραβίαση οικίας και ο φίλος έφαγε μήνυση για ψυχολογική βία από τους κλέφτες κατόπιν υπόδειξη του εισαγγελέα . Το είχε δείξει και ο Παπαδάκης στο πρωιναδικο που έχει.
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
και ο φίλος έφαγε μήνυση για ψυχολογική βία από τους κλέφτες κατόπιν υπόδειξη του εισαγγελέα .
Εε???!!!
Ο εισαγγελεας υπεδηξε στους κλεφτες να μηνυσουν (για ψυχολογικη βια) τον ανθρωπο του οποιου παραβιασαν την οικια?
Μηπως κατι λαθος καταλαβα?
 


Status
Κλειδωμένο θέμα