Νυχτερινό γαύγισμα!


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Μόλις μου χτύπησε η διπλανή μας και μου είπε ότι χθές το βράδυ που είχα φύγει από το σπίτι η μικρή μας γαύβγιζε και κατά βάση ούρλιαζε ασταμάτητα..βγήκαν και από την απέναντι πολυκατοικία μου είπε..Εγώ ντράπηκα και στεναχωρήθηκα.. :(
Βέβαια καναν και αυτοί τη βλακεία και χτυπούσαν το κουδούνι για να ησυχάσει :evil: ..

Τέσπα..Τό θέμα μου είναι οτι πολλές φορές την έχω αφήσει βράδυ μόνη της και απλά την έβαζα για ύπνο όπως και χθες και έφευγα, αλλά ποτέ δεν έκανε φασαρία.. Ειδικά χθες από τις 10 ήμουν στα τηλέφωνα γιατί έψαχνα εφημερεύοντα νοσοκομεία για μια φίλη μου και επικρατούσε μια αναστάτωση στο σπίτι και μέχρι τις 11 και κάτι που έφυγα για το νοσοκομείο η μικρή καθόταν ακούνητη και με κοίταζε..Να αναστατώθηκε τόσο και αυτή?Τί να πω..? Όταν γύρισε πάντως η αδερφή μου μου είπε ότι κοιμόταν..
:( :( :( :(
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
καλα αμα χτυπουσαν και το κουδουνι τι περιμεναν να ανοιξει ο σκυλος και να του κανουν παραπονα..
ειναι φυσιολογικο να γαυγιζει εφοσον πλησιασαν την φωλια του...
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Και καλά για να ησυχάσει..( :lol: )
Παρεπιπτόντως το ήξεραν ότι έχω φύγει..Τους είχα πει ότι πάω εκτάκτως στο νοσοκομείο..
 


Ameli

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2008
179
0
Thessaloniki
vaso said:
Και καλά για να ησυχάσει..( :lol: )
Παρεπιπτόντως το ήξεραν ότι έχω φύγει..Τους είχα πει ότι πάω εκτάκτως στο νοσοκομείο..
Καλα πόσο ηλίθιοι μπορει να είναι οι γείτονες σου??????? :shock: :shock:
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ameli said:
vaso said:
Και καλά για να ησυχάσει..( :lol: )
Παρεπιπτόντως το ήξεραν ότι έχω φύγει..Τους είχα πει ότι πάω εκτάκτως στο νοσοκομείο..
Καλα πόσο ηλίθιοι μπορει να είναι οι γείτονες σου??????? :shock: :shock:
Αυτο αναρωτιομουν και εγω τωρα!
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ameli said:
vaso said:
Και καλά για να ησυχάσει..( :lol: )
Παρεπιπτόντως το ήξεραν ότι έχω φύγει..Τους είχα πει ότι πάω εκτάκτως στο νοσοκομείο..
Καλα πόσο ηλίθιοι μπορει να είναι οι γείτονες σου??????? :shock: :shock:
Αυτο αναρωτιομουν και εγω τωρα!
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
παιδια εκτως των παραπονων υπαρχει περιπτωση και για τπτ αλλο αν ενοχλει ο σκυλος το βραδυ?
γιατι μου περισσευουν και εμενα κατι ηλιθιοι γειτονες και δυστυχος οι χειρωτεροι μενουν ακριβως διπλα μου...

ρωταω γιατι σημερα περιμενω το σκυλακι(ναι ναι.επιτελους αλλα θα ανοιξω θεμα πιο μετα για αυτο :) )και δεν ξερω πως θα ειναι το βραδυ που θα ειναι μονο του
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
παιδια εκτως των παραπονων υπαρχει περιπτωση και για τπτ αλλο αν ενοχλει ο σκυλος το βραδυ?
γιατι μου περισσευουν και εμενα κατι ηλιθιοι γειτονες και δυστυχος οι χειρωτεροι μενουν ακριβως διπλα μου...

ρωταω γιατι σημερα περιμενω το σκυλακι(ναι ναι.επιτελους αλλα θα ανοιξω θεμα πιο μετα για αυτο :) )και δεν ξερω πως θα ειναι το βραδυ που θα ειναι μονο του
 


aleka2

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2008
300
0
46
Με το καλό να το δεχτείς!!!
:lol: :lol:
Αν είναι τόσο ηλίθιοι και κυρίως δεν πανε τα ζώα, δεν θα χρειαστεί να κάνει κάτι το σκυλάκι σου. Απλά θα στην πούνε :twisted:
Ού μπλέξεις με ηλίθιους γείτονες!!!
 


aleka2

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2008
300
0
46
Με το καλό να το δεχτείς!!!
:lol: :lol:
Αν είναι τόσο ηλίθιοι και κυρίως δεν πανε τα ζώα, δεν θα χρειαστεί να κάνει κάτι το σκυλάκι σου. Απλά θα στην πούνε :twisted:
Ού μπλέξεις με ηλίθιους γείτονες!!!
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
ευχαριστω.. :)

δεν ειναι οτι εχουν συγκεκριμενα με τα σκυλια προβλημα,εχουν με τα παντα προβλημα,εχει πλακωθει με ολη την γειτονια η διπλανη μου(εκτος εμας προς το παρον)απλα ψαχνει ευκαιρια να αρπαζεται
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
ευχαριστω.. :)

δεν ειναι οτι εχουν συγκεκριμενα με τα σκυλια προβλημα,εχουν με τα παντα προβλημα,εχει πλακωθει με ολη την γειτονια η διπλανη μου(εκτος εμας προς το παρον)απλα ψαχνει ευκαιρια να αρπαζεται
 










aleka2

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2008
300
0
46
Πλάκα σου κάνω!! Στην τελική μπορεί η ξυνή να είναι και φιλόζωη.
Συνήθως πάντως ασχολούντε με το που θα τα κάνει ο σκύλος σου, οτι γαβγίζει ο σκύλος σου κ.λ.π.

Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που απλά τους ενοχλεί που υπάρχει ο σκύλος σου.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά! :wink:
 


aleka2

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2008
300
0
46
Πλάκα σου κάνω!! Στην τελική μπορεί η ξυνή να είναι και φιλόζωη.
Συνήθως πάντως ασχολούντε με το που θα τα κάνει ο σκύλος σου, οτι γαβγίζει ο σκύλος σου κ.λ.π.

Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που απλά τους ενοχλεί που υπάρχει ο σκύλος σου.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά! :wink:
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
αυτοι ειναι σε αυτους που τους ενοχλει που απλα υπαρχει ο οποιοσδηποτε οχι μονο το σκυλι.
το κακο της υποθεσης ειναι οτι κ η μανα μου δεν τα πολυπαει τα σκυλια(δεν εχει και προβλημα απλα μου λεει οτι δεν θα ασχοληθει).δεν με πολυνοιαζει αυτο,απο την αρχη ηξερα οτι μονο εγω θα ασχοληθω.το προβλημα μου ειναι οτι πρεπει να κανω το σκυλι ηποδειγμα.
τεσπα.θα δουμε στην πορεια.ισως και να ειναι φιλοζωη :lol:
 


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
αυτοι ειναι σε αυτους που τους ενοχλει που απλα υπαρχει ο οποιοσδηποτε οχι μονο το σκυλι.
το κακο της υποθεσης ειναι οτι κ η μανα μου δεν τα πολυπαει τα σκυλια(δεν εχει και προβλημα απλα μου λεει οτι δεν θα ασχοληθει).δεν με πολυνοιαζει αυτο,απο την αρχη ηξερα οτι μονο εγω θα ασχοληθω.το προβλημα μου ειναι οτι πρεπει να κανω το σκυλι ηποδειγμα.
τεσπα.θα δουμε στην πορεια.ισως και να ειναι φιλοζωη :lol: