Ξηρα τροφη Fromm Gold


Jp.Ak.Elias

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2012
217
11
Παιδια εχω αρχησει να καλοβλεπω την Fromm Gold .Εχει κανεις αποψη για την τροφη συγκεκριμενα ή την εταιρια που την παραγει στο χωρο της ξηρας τροφης?
Puppy adult1 adult2 Aπο συστατικα απο οτι βλεπω παει πολυ καλα..
 


ferro

New Member
16 Απριλίου 2013
2
0
Παιδια εχω αρχησει να καλοβλεπω την Fromm Gold .Εχει κανεις αποψη για την τροφη συγκεκριμενα ή την εταιρια που την παραγει στο χωρο της ξηρας τροφης?
Puppy adult1 adult2 Aπο συστατικα απο οτι βλεπω παει πολυ καλα..
Καλημερα,χτες την κοιτουσα αυτη κ την samsfield φευγω απο acana λογο τιμης κ απο οτι ακουσα πανε κ για αυξησεις,στο pet μου ειπε οτι στα δικα της κανις γιγας δινει fromm k ειναι πολυ ευχαριστημενη δεν ξερω παραπανω δεν την εχω δοκιμασει θα σας πω για την samsfield μετα απο ενα μηνα χρησης
 


ferro

New Member
16 Απριλίου 2013
2
0
Samsfield 45e/13kg,fromm 65e/15kg,πιστευω γι αυτο που προσφερουν κ οι 2 οι τιμες εινα καλες,ειμαι νεος χρηστης χαιρετω τους παλιους! V.
 


silent

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2011
1.042
52
Νότια Προάστια
Υπαρχουν και αλλες συζητησεις για τις συγκεκριμενες τροφες. προσωπικα εαν ημουν ευχαριστημενο με ακανα δεν θα εφευγα, αν αυξηθει τοτε το ξανασυζηταμε.
 


A Scorpas

Member
27 Ιανουαρίου 2013
24
0
καλησπερα παιδια εγω ειμαι σε διλλημα: να παρω proplan puppy ή fromm puppy?ποια κατα τη γνωμη σας ειναι καλυτερη?
 


silent

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2011
1.042
52
Νότια Προάστια
Με βαση τα συστατικα υπαρχει διαφορα μεταξυ τους υπερ της FROMM. Παρολα αυτα μονο αν δοκιμασεις θα δεις τι πραγματικα συμβαινει.
 






g1annis

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2013
61
0
Δεν την ήξερα αλλά κοίταξα τα συστατικά της και μου φάνηκαν εντάξει.Η μεγαλύτερη συσκευασία που βγαίνει στην adult chicken είναι 5κιλο με 24 ευρώ...