Ξηρα τροφη Fromm Gold


Jp.Ak.Elias

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2012
217
11
Παιδια εχω αρχησει να καλοβλεπω την Fromm Gold .Εχει κανεις αποψη για την τροφη συγκεκριμενα ή την εταιρια που την παραγει στο χωρο της ξηρας τροφης?
Puppy adult1 adult2 Aπο συστατικα απο οτι βλεπω παει πολυ καλα..
 


ferro

New Member
16 Απριλίου 2013
2
0
Παιδια εχω αρχησει να καλοβλεπω την Fromm Gold .Εχει κανεις αποψη για την τροφη συγκεκριμενα ή την εταιρια που την παραγει στο χωρο της ξηρας τροφης?
Puppy adult1 adult2 Aπο συστατικα απο οτι βλεπω παει πολυ καλα..
Καλημερα,χτες την κοιτουσα αυτη κ την samsfield φευγω απο acana λογο τιμης κ απο οτι ακουσα πανε κ για αυξησεις,στο pet μου ειπε οτι στα δικα της κανις γιγας δινει fromm k ειναι πολυ ευχαριστημενη δεν ξερω παραπανω δεν την εχω δοκιμασει θα σας πω για την samsfield μετα απο ενα μηνα χρησης
 


ferro

New Member
16 Απριλίου 2013
2
0
Samsfield 45e/13kg,fromm 65e/15kg,πιστευω γι αυτο που προσφερουν κ οι 2 οι τιμες εινα καλες,ειμαι νεος χρηστης χαιρετω τους παλιους! V.
 


silent

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2011
1.042
52
Νότια Προάστια
Υπαρχουν και αλλες συζητησεις για τις συγκεκριμενες τροφες. προσωπικα εαν ημουν ευχαριστημενο με ακανα δεν θα εφευγα, αν αυξηθει τοτε το ξανασυζηταμε.
 


A Scorpas

Member
27 Ιανουαρίου 2013
24
0
καλησπερα παιδια εγω ειμαι σε διλλημα: να παρω proplan puppy ή fromm puppy?ποια κατα τη γνωμη σας ειναι καλυτερη?
 


silent

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2011
1.042
52
Νότια Προάστια
Με βαση τα συστατικα υπαρχει διαφορα μεταξυ τους υπερ της FROMM. Παρολα αυτα μονο αν δοκιμασεις θα δεις τι πραγματικα συμβαινει.
 






g1annis

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2013
61
0
Δεν την ήξερα αλλά κοίταξα τα συστατικά της και μου φάνηκαν εντάξει.Η μεγαλύτερη συσκευασία που βγαίνει στην adult chicken είναι 5κιλο με 24 ευρώ...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU