ΟΚΑ τον Απριλη?


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Δεν παμε καθολου καλα μου φαινεται!!
Δεν φτανει που κολοβαρανε μεχρι αιδιας και τα σκυλια στην ηλικια της πρωτης εκθεσης δεν εχουν ακομα το Pedigree τους, αλλα δεν τα αφηνουν πια και με την ενδειξη " υπο εκδοση"??

Και μετα μου λετε για μειομενες συμμετοχες!!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Ποια πρώτη έκθεση ?????????

ΟΛΗ την puppy χάνουν ..... μερικά και τη μισή νέων :lol: :lol: :lol: :lol:

τα σκυλιά μπορει να τα παίζαμε και Βalkansieger .... να δούμε αν θα προλάβουμε τώρα το φθινόπωρο .... ](*,) ](*,) ](*,) [/img]
 


emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Νομιζω το "Υπο εκδοση" ισχυει μονο αμα διοργανωτης ειναι ο ΚΟΕ.
Τουλαχιστον ετσι ηταν την τελευταια φορα :roll:

Αλλα και παλι,πολυ βλακεια.Θα μειωθουν ακομα παραπανω οι συμμετοχες :roll: :oops:
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Καλυτερα τοτε να παρουμε σκυλια απο γερμανια- που στης 12- 15 εβδωμαδες τους εχεις και το Pedigree και δεν χανεις ουτε στην Baby class - εκθεση.
 




Cocker-Lover

Active Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
42
0
Πειραιας
www.piczo.com
Α τελεια!δηλαδη να υποθεσω οτι ο μικρος μου δεν θα συμμετασχει και τσαμπα τα λεφτα και τα κομμωτηρια στου διαολου το #%&@????
Τα νευρα μου...
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Ένα αντίγραφο της δήλωσης γέννας και αν είναι εισαγωγής παίζει στο όνομα του εκτροφέα.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
George K said:
Ένα αντίγραφο της δήλωσης γέννας και αν είναι εισαγωγής παίζει στο όνομα του εκτροφέα.
και αν ειναι ελληνικης εκτροφης, φτανει το αντιγραφο δηλοσεις γεννας??
Ο μικρος ειναι ελληναρας!!
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Θα έπρεπε. Είναι παράλογο να το δέχεται ο ΚΟΕ για τις ξένες συμμετοχές και όχι για τις εγχώριες.
 




emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Ξερει κανεις αν θα ισχυσει το χρονοδιαγραμμα?
(Π.χ 10.πμ ροτβαιλερ,11πμ ντομπερμαν)

Ελπιζω ναι,ηταν πολυ καλο για τους εκθετες και συνηθως το τειρουν :!:
 




emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Oχι δεν το εχω βρει :roll:
Αλλα λογικα αμα ισχυσει θα το βαλει ο ΟΚΑ στην ιστοσελιδα του.Ελπιζω συντομα :lol:
 






emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Δεν φτανει που το φιαχνουν οι ανθρωποι και κανουν κατι καλο σε αυτον τον χωρο μιλαμε και απο πανω.χαχαχαχαχαχα :lol:
Ειναι πραγματικα πολυ "εξυπνο" Αλλα και να το δουμε και να παιζουμε στο τελος,παλι νωρις θα πρεπει να παμε.Να πιασουμε "καλες θεσεις" :lol:
 




Cocker-Lover

Active Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
42
0
Πειραιας
www.piczo.com
Σας εχω νεα για τα ΒΕΚ...
Μιλισα με την εκτροφεα του μικρου στο τηλεφωνο και μου ειπε οτι δεν θα εχουμε κανενα προβλημα στην συμμετοχη...Μονο κουταβια απο ξενα εκτροφεια δεν θα δεχτουν...Μου εφυγε ενα μεγααααλο βαρος.... :p :p
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Απίθανο. Δύο δικά μου κουτάβια εισαγωγής παίζουν σαν ξένη συμμετοχή στο όνομα του εκτροφέα. Δεν μπορούν να το αρνηθούν, γίνεται σε όλη την υπόλοιπη ευρώπη. Περυσι μου δημιούργησαν πρόβλημα, φέτος όχι.
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Εαν υπάρχη μεταβίβαση στο όνομά σου πάνω στο πετιγκρι (εξωτερικού) πρέπει να πάρη ΒΕΚ για να παίξη. Το στέλνης όμως στον ΚΟΕ και αυτοί δίνουν το ΒΕΚ στον όμιλο για να μπορέση να συμετέχη στην έκθεση.