"Οι καλύτεροι μας φίλοι..."




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
http://stnektas.blogspot.com/2008/01/blog-post_24.html

θα σας φανεί και αστείο...

αν είναι όφ τόπικ πιστεύω στους μόντς μας και γενηθήτω το θέλημά τους
Πωωωωωωωωω!! Εχω φρικαρει!!

Ολα τα σκυλια με αλυσιδες- το θηλυκο να γεννεαει συνεχος-
αλλα κατα τα αλλα ειναι "καλυτεροι φιλοι"! ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!:eek::eek::eek:
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Αυτό το σχόλιο σκοτώνει.... (μαύρο κουτάβι της Σίση)

ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΔΙΧΩΣ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
εχω παθει πλακα.....:eek:
να 'σαι καλα πρω πρωι....
ειναι τραγικο και αστειο μαζι,ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΠΙΣΩ:eek:
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Ειναι απιστευτο.
Αρχικα μου βγηκε το ματι απο το συντακτικο και την ορθογραφια!
αλλα αυτα που ελεγαν μου ανεβασαν τη πιεση!
Ειναι σοβαροι οι ανθρωποι???δεν μπορει...το κανουν επιτηδες για να μας σπανε τα νευρα!
 


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Γιατί σας φαίνεται παράξενο? Υπάρχουν άπειροι τέτοιοι άνθρωποι στην Ελλάδα και όχι μόνον. Ο άνθρωπος - από άγνοια καθαρά πιστεύω - θεωρεί τον ευατό του super φιλόζωο που έχει μαζέψει τα συμπαθή σκυλάκια και φαντάζομαι ότι όπως και πολλοί άλλοι θεωρεί ότι το ζευγάρωμα είναι και μία φυσική εξέλιξη στα σκυλιά. Αν γνώριζε τί έκανε δεν θα το διαφήμιζε με τόσο καμάρι στο διαδίκτυο. Από τη μία είναι να θυμώνεις, από την άλλη όμως φανταστειτε ότι αυτός ο άνθρωπος μέσα από τις δυσκολίες που περνάει η οικογένειά του (φαίνεται ξεκάθαρα στις φωτό το περιβάλλον στο οποίο ζουν) καταφέρνει να ταίσει 2-3 σκυλάκια και τουλάχιστον να τους δείξει αγάπη. Για μένα το πρόβλημα είναι η έλλειψη ενημέρωσης. Αν δεν υπάρξει ευρεία ενημέρωση που να φτάσει σε όλους τους ανθρώπους αυτής της χώρας (και να μην περιορίζεται στους ήδη ενημερωμένους φιλόζωους), δεν θα αλλάξει ποτέ αυτή η νοοτροπία και θα συνεχίσουμε να βλέπουμε ανθρώπους που κάνουν κάτι λάθος και το περηφανεύονται κιόλας, καθαρά από άγνοια.
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Από που να το πρωτοπιάσεις. Οι καλύτεροι τους φίλοι, από κουτάβια σε αλύσιδες, με αλεπάλληλες γέννες όπου δίνουν τα μωρά 30 ημερών. Δεν είναι μόνο τα ορθογραφικά, αυτός ο άνθρωπος δε μπορεί καν να εκφραστεί. Σε τι επίπεδο να συζητήσεις για στειρώσεις και διαβίωση; Είναι φανερό ότι ο άνθρωπος θεωρεί ότι κάνει καλό.
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
αυτο που λεει η Noela,μα και οι συνθηκες που ζουν σαν οικογενεια ειναι τραγικες,αυτοι δεν εχουν καλα καλα να φανε,ταιζουν σκυλια κανουν και γεννες:eek:(ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ PC)
και οι αλυσιδες ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ :mad:
 


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
μα φυσικά, το να κάνουν γέννες δεν κοστίζει τίποτα. Το να μην κάνουν, κοστίζει (βλέπε στείρωση).
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Είναι το Ελλαδιστάν ρε παιδιά...
Ο πολύς καιρός με τους Τούρκους μας έκανε Τούρκους..:mad::mad:
Τι νομίζετε ότι είμαστε στην Ευρώπη..?
Η μπουρτζοβλαχια που παίζει ..δεν έχει όρια..
 


chihuahua

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2007
135
0
εγώ ξέρω πολλούς τέτοιου επιπέδου-γενικά,ίσως οικονομικά λίγο ή και αρκετά καλύτερα,αλλά κατα τα άλλα πλήρη ομοιότης

και σας πληροφορώ ότι είναι περισσότεροι απο εμάς

άρα ,εν προκειμένω, και μεταξύ αστειου και σοβαρού,

οι τρελλοί είμαστε εμείς

πιστεύω να αντιλαμβάνεστε τις συνεχείς ριπές χιούμορ και σοβαρότατου νοήματος που καταθέτω:):(
 




amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Πάντως... ας λάβουμε υπ όψιν μας πως οι ίδιοι οι άνθρωποι ζουν σε ζωώδη (τραγική-τριτοκοσμική) κατάσταση, σε συνθήκες που οι περισσότεροι από εμάς θα είμασταν απελπισμένοι, ενώ αυτός ο τύπος έχει οικογένεια και παιδιά και αγαπάει και φροντίζει τα σκυλάκια με ότι γνώσεις έχει...
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εγώ δεν έχω δει κανένα άνθρωπο να ζει σε συνθήκες άθλιες αλλά να έχει «λαπι-τοπ» :p και να φτιάχνει blogs!

Τι να πω… Σημάδια των καιρών…
Ο καιρός γαρ εγγύς, που λες και συ! :D
 




amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Εγώ δεν έχω δει κανένα άνθρωπο να ζει σε συνθήκες άθλιες αλλά να έχει «λαπι-τοπ» :p και να φτιάχνει blogs!

Τι να πω… Σημάδια των καιρών…
Ο καιρός γαρ εγγύς, που λες και συ! :D
Κι ο κεφτές βαρύς!!!
Πράγματι, οι συνθήκες (από τις φωτογραφίες) δείχνουν τριτοκοσμικές αλλά... το pc και το blog δεν συνάδουν!!!
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Μηπως να τον προσκαλεσουμε (τα επισημα μελη να ερθει κατα δω). Ε κα ιμετα να του δωσουμε λιγες συμβουλες του ανθρωπου. Φαινεται να τα αγαπαει.. αλλα δεν ξερει. Εεεε?
 




eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
τι να πω μου εχει βγει το ματι!!!!!!!!!! οχι μονο απο την ορθογραφια αλλα απο αυτα που ειδα!!!!!!!!!! ελεος τι να πω!!! συμφωνω με kango για τουε ελληνες που μονο ελληνες δεν ειμαστε.νομιζω πως ειμαστε η ντροπη των ελληνων.
εγω ειδα εναν ανθρωπο που δεν εχει να φαει,σπιτι να μεινει,η ορθογραφια γμσε τα αλλα το ιντερνετ-ιντερνετ ετσι?????:shock: