Ονειρεύεται το σκυλάκι σας???


Elina...

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2008
244
0
Πειραιάς
Λοιπόν, παιδιά το κουτάβι μου όταν κοιμάται βγάζει κάποιους θορύβους μερικές φορές και μου δίνει την εντύπωση ότι βλέπει ονειράκια! :eek:

Το κάνουν τα δικά σας??? Θέλω να μου πείτε αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες από κάτι τέτοιο...:confused:

(Αν δεν έπρεπε να το τοποθετήσω εδώ να με συγχωρέσετε...)
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
εχώ δεί πολλές φορές σκύλο να κάνει πως τρέχει στον ύπνο του να τρώει να γλύφει να γρυλίζει να κουνάει τα μάτια του και γενικά δυσκολεύομαι πολύ να πιστέψω ότι τα σκυλιά δεν ονειρεύονται

και τα νεογέννητα κουτάβια ονειρεύονται (λένε) αλλά δεν έχω εμπειρία σε τέτοια ηλικία
 




vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
να κάνει πως τρέχει στον ύπνο του ...
Δηλαδή??Κουνάει τα πόδια ξαπλωμένος σα να τρέχει??:eek::eek::paja1:

Εμένα κάνει θορύβους διάφορους και στο τσακίρ κέφι θα ρίξει κανένα γαύγισμα..Τώρα για όνειρα δεν ξέρω..
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ξαπλωμένος με την αριστερή πλευρά και με τα πόδια προς τα πέρα έκανε πως έτρεχε
αλλά όχι και κανα τρεχαλητό συνεχές και εντελώς κανονικό.
έμοιαζε να τρέχει στον ύπνο του και μαλιστα πρέπει να κυνήγαγε θυληκά γιατί έγλειφε κιόλας κάθε τόσο με δείγματα απόλαυσης στο βλέμμα

είναι ο ίδιος που εδώ και 5 χρόνια τώρα πάει δίπλα στα θηλυκά και μαμαει τον αέρα ολοκληρώνοντας στην κοιλιά του αν αυτή αντί να φύγει κάθεται και κοιτάει απορημένη:D
πρέπει να τραβήξω βίντεο όταν οι θυληκές φεύγουν παρα πέρα πώς αυτός ακολουθεί περπατώντας και μαμώντας ,πάντα στον αέρα ...:D:D:D
 
















Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
επειδη σχεδον καθε φορα βλεπει ονειρο δεν δεινω σημασια αλλα εκεινη την φορα αντιδρουσε πολυ πιο εντονα στο ονειρο και καθησα και τον παρακολουθησα λιγο μεχρι που ειδα τη τσουτσουνα του να εκσπερματωνει

και λερωσε και το κρεβατι του ο λαλακας :paja1:
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
επειδη σχεδον καθε φορα βλεπει ονειρο δεν δεινω σημασια αλλα εκεινη την φορα αντιδρουσε πολυ πιο εντονα στο ονειρο και καθησα και τον παρακολουθησα λιγο μεχρι που ειδα τη τσουτσουνα του να εκσπερματωνει

και λερωσε και το κρεβατι του ο λαλακας :paja1:

:D:D:D:D:D:Dόσο προλαβαίνουμε...
 




sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
ο παρης παντως εχει παθει ονειρωξη , μπροστα μου
Κι ο δικός μας ο μαμιάς το έχει πάθει αυτό........ Ευτυχώς κοιμόταν στην αυλή εκείνη την ώρα....... Όταν ξύπνησε τον κοροϊδεύαμε αλλά δε νομίζω ότι κατάλαβε τίποτα... :D

Πάντως στάνταρ ονειρεύονται
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Πωω ρε λετε ο φιογκος μου να εχεικαι αυτος σεχυ ονειρα? Να ονειρευεται λυκοσκυλα και καυκασου να τρεχουνε στην αμμο και μετα..:eek::paja1:
 




Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Κι εμείς μια απο τα ίδια.
Κουνάει πόδια σαν να τρέχει, γριλίζει αλλά κουνάει και την ουρά του!
Όταν κοιμάται κάτω απο το κρεβάτι (και εμείς είμαστε απο πάνω) και ακούω γκτουπ γκτουπ ρυθμικά, ξέρω πως κάνει ουρίτσες!!:D:D
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Ενα εχω να πω...ΘΗΛΥΚΟ ΣΚΥΛΟ 4 EVER!!!:eek:
φανταζεσαι να σου ρθει καμια ''πιτσιλια'' εκει που καθεσαι η κοιμασε στα καλα καθουμενα!!!
ωωω Μεγαλοδυναμε!!!:eek:

Η Χιονα πιο μικρη εβλεπε καθε βραδυ.Αν εκλαιγε τη ξυπνουσα,αν οχι την αφηνα..εχουν πολυ πλακα και οι εκφρασεις της.σηκωνει τα χειλη,τιναζει τα πισω ποδια...χαχαχα:D