Ο BRUNO έγινε 1 χρόνου!


tsaki

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2011
329
0
42
αλεξανδρουπολη, Εβρος
Κατ'αρχην, να απολογηθω για την απουσια μου απ το φορουμ τους τελευταιους μηνες. Απλα λογω δουλειας, δεν εχω και πολυ χρονο ελευθερο. Τελος παντων...
O Bruno μου σημερα εχει τα γενεθλια του!!! Μεγαλωνει το θηριο πολυ γρηγορα, και οσο μεγαλωνει, τοσο πιο πολυ τον καμαρωνω! εχει γινει ενα φοβερο σκυλι, τρελλα ανεξαρτητο βεβαια (ΕΠ γαρ), αλλα πολυ προστατευτικο με τα μελη της αγελης του (ανθρωποι, σκυλια, γατες, κοτες και κουνελια). Πολυ παιχνιδιαρης, ΟΤΑΝ θελει αυτος, αλλιως δε δινει σημασια σε παιχνιδια. Πολυ καλος φυλακας, εκει που πρεπει. Οταν ειμαστε εμεις κοντα, ειναι πολυ ησυχος. Το βραδυ ομως που καταλαβαινει οτι ειναι η ωρα της φυλαξης του σπιτιου, δε σταματα τις περιπολιες στην αυλη.
Το μονο προβλημα (για καποιους) ειναι οτι οταν χαιρεται πηδαει πανω στον κοσμο, και αν δε το ξερεις το ζωο, φοβασαι. Να σκεφτειτε οτι ειμαι 1,90 και οταν πηδαει πανω μου ειμαστε περιπου στο ιδιο μποι...Εγω βεβαια λατρευω αυτην την κινηση, να πεφτω κατω και να κυλιομαστε..(χαζομπαμπας!!!)
Αυτο ομως που μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση ειναι η ΔΥΝΑΜΗ αυτου του ζωου..Ειναι τρομερα δυνατο!!! Εχει σπασει αλυσιδες απειρες φορες, με ενα τραβηγμα...
Να και μερικες φωτο σημερινες, ένεκα των γενεθλιων..

Εδω παιζει με τις αγαπημενες του σκισμενες Μπλουζες!!!

Ενα αγαπημενο παιχνιδι. διελκυστίνδα !!


Εδω τρωει το δωρο του για τα γενεθλια.. Ενα νοστιμοτατο κοκκαλο, το οποιο καταβροχθισε σε λιγα λεπτα!!

Κατι ακουσε και αμεσως σε επιφυλακη. Χαρακτηριστικο, το σηκωμα της ουρας, ενδειξη οτι κατι συμβαινει..







ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ! ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ
 
Last edited:




















fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Χρόνια του πολλά να τα χιλιάσει....μεγάλωσε πολύ καλέ αυτός,κούκλος!
Να τον χαίρεσαι...
 












agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Να τον χαίρεσαι...
Χρόνια Πολλά και Καλά...:)

(Ελένη..., σόρυ, αλλά ..., αρκούδι ΜΟΝΟ ένα υπάρχει...)
 


tsaki

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2011
329
0
42
αλεξανδρουπολη, Εβρος
Ερωτηση .. ποτε σταματαω να του δινω puppy τροφη? η γιατρος ειπε στους 14-16 μηνες, τοτε ωριμαζει ο ΕΠ..αλλα τετοιο γομαρι να τρωει puppy? ελεος...και επισης..θα μεγαλωσει κι αλλο?
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU