Ο Ozzy ( οχι Οsbourne)




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
832
688
Χαχαχα καλά κάτσε μωρέ,μόλις ενηλικιώθηκε
Ναι αλλα δεν ειναι ετσι μικρουληηηηης θα παρω και αλλο και θα το βγαζω φωτογραφιες μερα νυχτα χαχαχαψα. Και τον πηρα και αργα σχεδον 3 μηνων οποτε μια που ανοιγοκλεισα τα ματια και μια που ηταν στα puppy uglies του χαψαψα
 
  • Haha
Reactions: Mava


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Ναι αλλα δεν ειναι ετσι μικρουληηηηης θα παρω και αλλο και θα το βγαζω φωτογραφιες μερα νυχτα χαχαχαψα. Και τον πηρα και αργα σχεδον 3 μηνων οποτε μια που ανοιγοκλεισα τα ματια και μια που ηταν στα puppy uglies του χαψαψα
Χαχαχαχα ακριβώς το ίδιο και εμείς
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Off topic:
Μερακλίδικα, παιχνιδιάρικα έπιπλα!
Πολύ του γούστου μου!
Εύγε! :p(y)
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
832
688
Off topic:
Μερακλίδικα, παιχνιδιάρικα έπιπλα!
Πολύ του γούστου μου!
Εύγε! :p(y)
Εχουν μεινει απο οταν ημασταν μωρα και αν τα βγαλουμε τα αυτοκολητα τωρα θα μεινουν σημαδια χαχαχα. Λεφτα για καινουρια μας τα τρωει ολα ο οζι
 
  • Haha
Reactions: mareco










Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
832
688
Παιδί μου χαρούμενο και όμορφο!!! :love:
Δεν ειχε δοντακιαααα χαχαχαχα η αγαπημενη μου φωτογραφια με κανει να γελαω παντα
 
  • Haha
Reactions: Mava


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
832
688
Και βρισκεται σε κινηση γιατι θελει να ειναι στο κρεβατι αλλα δεν μπορει ο κοντος χαχαχαχα
 
  • Haha
Reactions: Mava










Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
832
688
Το έκανε το έγκλημα;
Σου φαινεται πολυ αθωος ε? χαχαχα για ποτε πηδηξε και το αρπαξε σε κλασματα δευτερολεπτου. Και πηρε μπεσαμελ γιατι σου λεει κιμα μου δινουν ας δοκιμασω κατι αλλο :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Σου φαινεται πολυ αθωος ε? χαχαχα για ποτε πηδηξε και το αρπαξε σε κλασματα δευτερολεπτου. Και πηρε μπεσαμελ γιατι σου λεει κιμα μου δινουν ας δοκιμασω κατι αλλο :ROFLMAO:
Ο κατηγορούμενος κρίνετε ενοχος :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Ans




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf