Ο Ozzy ( οχι Οsbourne)


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Χρόνια πολλά στο πιο όμορφο παιδάκι !!!
Χαρούμενα γενέθλια!!! :love: :love:
 
  • Love
Reactions: Ans




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Update για τα ποδια του οζι. Αμα δεν γινει κατι επειγον μεχρι το καλοκαιρι θα κανουμε 3η εγχειρηση οταν τελειωσει η εξεταστικη τελη ιουνιου αρχες ιουλιου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Update για τα ποδια του οζι. Αμα δεν γινει κατι επειγον μεχρι το καλοκαιρι θα κανουμε 3η εγχειρηση οταν τελειωσει η εξεταστικη τελη ιουνιου αρχες ιουλιου.
Sorry γιατί το 'χω χάσει λίγο. 3 πόδια στα 4, ή δεύτερο χειρουργείο σε ίδιο πόδι;
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Δεν πήγε καλά το πρώτο;
Το έχεις γράψει κάπου και σε ξαναρωτάω; :rolleyes:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Δεν πήγε καλά το πρώτο;
Το έχεις γράψει κάπου και σε ξαναρωτάω; :rolleyes:
Οχι δςν το εχω ξαναγραψει λογικο να ρωτας. Το πρωτο ηταν ανεπαρκες ας πουμε. Χρειαζεται πιο " βαρυ " χειρουργειο να γινει μεγαλη βαθυνση για να χωραει η επιγονατιδα του να μην μπαινοβγαινει. Και παλι υπαρχει μια περιπτωση στο μελλον να μην ειναι αρκετο και να χρειαστει να του βαλουν ουσιαστικα τεχνιτη αρθρωση.
 
  • Sad
Reactions: Mava


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Αυτο το βαρυ χειρουργειο που λεω με την εμβαθυνση εχει γινει στο αριστερο και ειναι πολυ καλα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Με το καλό τότε, και να ξεμπλέξετε μια και καλή!
Και αν χρειαστείτε τύπου φυσικοθεραπείες, ακόμη και για να μην χρειαστεί άλλο χειρουργείο (αν αυτό είναι εφικτό δηλαδή και είσαι και Αθήνα, γιατί ούτε αυτό θυμάμαι :p ) έχω το καλύτερο μαστοράκι του κόσμου, να σε στείλω.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Με το καλό τότε, και να ξεμπλέξετε μια και καλή!
Και αν χρειαστείτε τύπου φυσικοθεραπείες, ακόμη και για να μην χρειαστεί άλλο χειρουργείο (αν αυτό είναι εφικτό δηλαδή και είσαι και Αθήνα, γιατί ούτε αυτό θυμάμαι :p ) έχω το καλύτερο μαστοράκι του κόσμου, να σε στείλω.
Ευχαριστω πολυ μακαρι να ξεμπλεξουμε. Δεν ειμαι αθηνα θεσσαλονικη ειμαι. Με οσους εχω μιλησει και εχω μιλησει με παρα παρα πολλους και τους καλυτερους ολοι μου εχουν πει οτι απλα μπορει να κερδισεις λιγο χρονο με φυσιοθεραπειες για το συγκεκριμενο προβλημα. Αφου τα ποδια του σκυλου ειναι τοσο στραβα που τον πρωτο χρονο ψαχναμε αν πρεπει να κανουν χειρουργειο για εξαρθημα η να πιασουμε το ισχυο και να σπασουμε εκει τα κοκκαλα να τα στριψουμε και να βαλουμε εσωτερικο ναρθηκα. Οταν εχουμε τελειωσει ολα τα χειρουργεια φυσικα αν υπαρξει προβλημα θα το ψαξω με φυσικοθεραπειες και οτι χρειαστει γενικα.
 
  • Like
  • Sad
Reactions: Mava and mareco


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Γεια σας! Πολυ καιρο εχω να κανω ενα update. 19 ιουνιου τελειωνει η εξεταστικη και αμεσως μετα ο οζι θα κανει την εγχειρηση του.
- Αναστασια
Η μαμα μου τελευταια μου φοραει αυτο το σιχαμενο χωνι και μου δινει λιχουδοες οσο το φοραω... κακο σημαδι. Επισης μου λεει οτι σκοπευει να με κανει και μεγαλο αδερφο αλλα εγω δεν καταλαβαινω και γερνω το κεφαλι μου χωρις καμια επιτυχια.
- Οζι
 

Attachments

  • Love
Reactions: Aliki V. and Mava














bella_gr

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2014
372
249
dog-place.blogspot.com
η κολλητη μου η victoria stilwell θα σου λεγε μολις παει να ανεβει να κανεις καποιο αποτρεπτικο ηχο, οπως απαπαπαπαπ. θα μπορουσες να δοκιμασεις να κουνησεις και κονσερβα με κερματα πισω απο τη πλατη σου, αλλα εξαρταται ποσο ευκολα τρομαζει το σκυλακι, μην παθει και σοκ.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
η κολλητη μου η victoria stilwell θα σου λεγε μολις παει να ανεβει να κανεις καποιο αποτρεπτικο ηχο, οπως απαπαπαπαπ. θα μπορουσες να δοκιμασεις να κουνησεις και κονσερβα με κερματα πισω απο τη πλατη σου, αλλα εξαρταται ποσο ευκολα τρομαζει το σκυλακι, μην παθει και σοκ.
Χεστηκε χαχαχα και οχι απο την τρομαρα
 
  • Haha
Reactions: medusa and Mava




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf