Ο Ozzy ( οχι Οsbourne)


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Διαβαζω πολυ καιρο το φορουμ σας και σημερα αποφασισα οτι ηρθε η ωρα να σας συστησω τον Ozzy μου. Ειναι ουτε 2 χρονων, σπιτζ με ενεργεια και ορεξη λαμπραντορ, ειναι πολυ καλος πελατης του κτηνιατρου ( δυο εγχειρησεις εξαρθρημα επιγονατιδας και παμε για τριτη και αλλα πολλα) και ο πιο κοινωνικος σκυλος που εχω γνωρισει. Σας βαζω και φωτογραφιες να δειτε την φατσαρα του και τις περιεργες ποζες που παιρνει.
 

Attachments



sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Κούκλος είναι ο χιονάτος, να σου ζήσει! Εύχομαι να σταματήσετε να κάνετε παρέα με τον ορθοπεδικό στο μέλλον :)
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Κούκλος είναι ο χιονάτος, να σου ζήσει! Εύχομαι να σταματήσετε να κάνετε παρέα με τον ορθοπεδικό στο μέλλον :)
Ευχαριστω πολυ μακαρι να χωρισουν οι δρομοι μας:LOL:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Να σου ζήσει η χιονόμπαλλα!
Εκτός του ορθοπεδικού, φαντάζομαι ο έτερος κολλητός σας, είναι ο groomer ε; :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Να σου ζήσει η χιονόμπαλλα!
Εκτός του ορθοπεδικού, φαντάζομαι ο έτερος κολλητός σας, είναι ο groomer ε; :LOL:
Οχι δεν εχουμε παει ποτε
 




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Κούκλος είναι ο χιονάτος, να σου ζήσει! Εύχομαι να σταματήσετε να κάνετε παρέα με τον ορθοπεδικό στο μέλλον :)
Ελπιζω να βγηκε η ευχη σου μολις γυρισαμε και μας ειπε οτι και τα 2 ποδαρακια ειναι πολυ καλα και βγαζουμε απο τη συζητηση εγχειρησεις αν δεν προκυψει κατι καινουριο:giggle:
 

Attachments



sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Θαυμάσια, ελπίζω να συνεχίσετε έτσι!
Και μετά την προθέρμανση που έκανα με τον σκύλο σου, πάω να μου ευχηθώ και μερικά εκατομμύρια στο Τζόκερ!
 
  • Haha
Reactions: mareco and Ans




Orjo

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2020
474
1.071
20
Πάτρα
Οταν πρεπει να διαβασεις και το παιδι σου σε κοιταει σαν να τον μαχαιρωσες πισωπλατα.
Πωω είναι ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ. Επίσης σε νιώθω. Εμένα μου κάνει ποδαράκι όταν διαβάζω. Σαν να λέει «Δώσε μου λίγη σημασία».
 
  • Love
Reactions: Ans






Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Οταν σου ειπαν να μην τρως τους καναπεδες αλλα κανεις δεν σου ειπε να μην ριχνεις τα μαξιλαρια και να στεκεσαι πανω και να κανεις τον Σιμπα :LOL:
 

Attachments









Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Τον είδες άμεσα ε;
Δεν παιρνω και τα ματια μου απο πανω του ποτε. Ολο κατι θα βρει να κανει. Μια φορα επρεπε να φυγω για ενα τεταρτο περιπου και δεν ειχα καποιον να τον κρατησει οποτε τον εβαλα στο δωματιο του αδερφου μου που ειναι baby proof και οταν γυρισα ειχε ανοιξει το συρταρι και ετρωγε τα καλτσακια :LOL:
 
  • Wow
  • Haha
Reactions: Aliki V. and mareco




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Crate δεν έχεις;
Εχω αλλα δεν του αρεσε ποτε οσο training και να καναμε δεν μπηκε ποτε μεσα μονος του παρα μονο για να παρει το φαγητο που του εβαζα και να το βγαλει εξω. Και επειδη εχουμε και διαφορα ψυχολογικα με ψυχαναγκαστικα λογου αγχους και τετοια δεν θελω να τον στρεσαρω με το κρειτ μια στις τοσες που θα μεινει λιγο μονος του. Αμα χρειαζεται να φυγω τωρα εχω βρει κατι κοκκαλα με γευση που κρατανε πολλη ωρα οποτε ασχολειται με αυτα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Ok αλλά θα πρέπει να το προσπαθήσεις να το συνηθίσει.
Βάζε τον μέσα, με αυτά τα κόκκαλα που λες.
Εστω και για ένα τέταρτο, δέκα λεπτά, που θα χρειαστεί να λείψεις.
Θα έρθει στιγμή, που θα σας χρειαστεί. Δούλεψέ το από τώρα.
Και βέβαια, είναι απείρως καλύτερο να δυσανασχετεί, από το να μένει ελεύθερος και να τρώει ότι του κάνει κέφι.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3