ΠΕΡΙ BARF Ο ΛΟΓΟΣ


French

Member
26 Μαρτίου 2023
22
2
30
Καλησπέρα σας,

ποιά έτοιμη barf θεωρείτε καλύτερη και γιατί;; Γενικά εκεί έξω ακόμη και στην barf χαμός γίνεται, οπότε καάθε γνώμη βοηθάει.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.278
7.904
Καλησπέρα σας,

ποιά έτοιμη barf θεωρείτε καλύτερη και γιατί;; Γενικά εκεί έξω ακόμη και στην barf χαμός γίνεται, οπότε καάθε γνώμη βοηθάει.
Kαλό είναι να κάνουμε μια αναζήτηση πριν ξεκινήσουμε νέο θέμα. :giggle: Υπάρχει αυτο το πολυ προσφατο που νομίζω θα σου φανει χρήσιμο!

Ποια έτοιμη BARF χρησιμοποιείτε και γιατί ?
 
  • Like
Reactions: lordpanag


French

Member
26 Μαρτίου 2023
22
2
30
Kαλό είναι να κάνουμε μια αναζήτηση πριν ξεκινήσουμε νέο θέμα. :giggle: Υπάρχει αυτο το πολυ προσφατο που νομίζω θα σου φανει χρήσιμο!

Ποια έτοιμη BARF χρησιμοποιείτε και γιατί ?
καλησπέρα και σε σας, γνωρίζω κάθε σχόλιο απο το θέμα που αναφέρετε :ROFLMAO: απλά είπα να κάνω και την δική μου ερώτηση μήπως και ειπωθεί κάτι καινούριο, αν δημιουργεί τόσο πρόβλημα να το σβήσω!
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
544
293
25
instagram.com
καλησπέρα και σε σας, γνωρίζω κάθε σχόλιο απο το θέμα που αναφέρετε :ROFLMAO: απλά είπα να κάνω και την δική μου ερώτηση μήπως και ειπωθεί κάτι καινούριο, αν δημιουργεί τόσο πρόβλημα να το σβήσω!
Κάνε εκεί follow up την συζήτηση,ώστε ο επόμενος που θα το ψάξει να μπορεί και αυτός να κάνει follow up μια συζήτηση και όχι 5. Συν ότι έχει ποικιλία η συζήτηση. Δε νομίζω να πάρεις διαφορετικές απαντήσεις εδώ.
 
  • Like
Reactions: lordpanag


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.166
Μηνύματα
896.585
Μέλη
19.967
Νεότερο μέλος
sonakias