Πάρ' το σκύλο σου από 'δω!


Simeonaras

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2008
176
0
vrmode θα συμφωνισω με την ροτη που τα ειπε πολυ σωστα!! αν δινεις συνεχεια σημασια ολη μερα θα μαλωνεις!! :( :(

δεν λεει!!

θα συμφωνισω και με τον μακη εχει δικαιο το λουρι καλος η κακος πρεπει παντα να υπαρχει.. εχουμε και εμεις υποχρεωσεις!! οπως και δικαιωματα

κριμα μωρε το δεντρο τι φταιει επειδη η θιτσα ειναι τρελη!!! με αυτην εχεις να κανεις οχι με το δεντρο δεν κανει κακο το πρασινο οσο παρανομο και να ειναι :D :D :D

παντος εμενα μολις τον βλεπουν ουτε μιλανε ουτε τιποτα και το γελιο ειναι πως αλλαζουν πεζοδρομια και δρομο αν χρειαστει!!
και ειναι μον 6 μηνων που να χρονισει!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Λοιπόν, επειδή έχετε λάθος data...

1. O σκύλος είναι ΠΑΝΤΑ με λουρί - ποτέ λυτός!
2. Το δέντρο είναι όλο έξω από το οικόπεδο. Πάνω στο πεζοδρόμιο - δεν είναι δικό της! Σαν να σου πω γιατί κατουράς στο δέντρο που είναι στο δρόμο μου έξω από το οικόπεδό μου! Παρά ταύτα το κωλόδεντρο που σε αναγκάζει να κατέβεις το δρόμο διότι κόβει τελείως το πεζοδόμιο δεν πρέπει να έχει φυτευτεί από το δήμο, διότι ο δήμος δεν φυτεύει λεμονοκυπάρισσα ή τι σκ...ά είναι αυτό!
 


Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
Εγώ πάντως ψηφίζω συνάντηση ροτβαϊλεράδων και άλλων ιδιοκτητών ογκωδέστατων σκύλων έξω από το σπίτι της, να κατουράνε όλα μαζί το δέντρο "της".
 


ΜΑΝΟΣ

Active Member
22 Οκτωβρίου 2007
41
0
Alexandra said:
Εγώ πάντως ψηφίζω συνάντηση ροτβαϊλεράδων και άλλων ιδιοκτητών ογκωδέστατων σκύλων έξω από το σπίτι της, να κατουράνε όλα μαζί το δέντρο "της".
+10000000000000000.Βεβαια απο μεγεθος εμεις δεν λεμε και τιποτα,αλλα για την περιπτωση ενα κατουρο θα το ριχναμε.Μαζι σας. :lol: :lol: :lol:
 


ΜΑΝΟΣ

Active Member
22 Οκτωβρίου 2007
41
0
Alexandra said:
Εγώ πάντως ψηφίζω συνάντηση ροτβαϊλεράδων και άλλων ιδιοκτητών ογκωδέστατων σκύλων έξω από το σπίτι της, να κατουράνε όλα μαζί το δέντρο "της".
+10000000000000000.Βεβαια απο μεγεθος εμεις δεν λεμε και τιποτα,αλλα για την περιπτωση ενα κατουρο θα το ριχναμε.Μαζι σας. :lol: :lol: :lol:
 


mourgakos

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2007
60
1
athens
εγω θα εβρισκα το αμαξι της και θα γεμιζα τα χερουλια με κακακια,
θα εβαζα οδοντογλυγιδες με κολλα λογκο στιγμης στις κλειδαριες,
θα εβγαζα απο τα λαστιχα τις βαλβιδες,θα γεμιζα την εξατμιση με πολυουρεθανη,
θα εβαφα παρμπριζ καθρεπτες και παραθυρα με χρυσο σπρει και θα εγραφα στο καπο και στο πορτ μπαγκαζ ειμαι μεγαλος μαλακας...
ισως και να ηρεμουσα... :oops:
 


mourgakos

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2007
60
1
athens
εγω θα εβρισκα το αμαξι της και θα γεμιζα τα χερουλια με κακακια,
θα εβαζα οδοντογλυγιδες με κολλα λογκο στιγμης στις κλειδαριες,
θα εβγαζα απο τα λαστιχα τις βαλβιδες,θα γεμιζα την εξατμιση με πολυουρεθανη,
θα εβαφα παρμπριζ καθρεπτες και παραθυρα με χρυσο σπρει και θα εγραφα στο καπο και στο πορτ μπαγκαζ ειμαι μεγαλος μαλακας...
ισως και να ηρεμουσα... :oops:
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
ΜΑΝΟΣ said:
+10000000000000000.Βεβαια απο μεγεθος εμεις δεν λεμε και τιποτα,αλλα για την περιπτωση ενα κατουρο θα το ριχναμε.Μαζι σας. :lol: :lol: :lol:
Κι εμείς, κι εμείς. Όσο γι' αυτό... δεν αφήνουμε κανένα δέντρο παραπονεμένο!
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
ΜΑΝΟΣ said:
+10000000000000000.Βεβαια απο μεγεθος εμεις δεν λεμε και τιποτα,αλλα για την περιπτωση ενα κατουρο θα το ριχναμε.Μαζι σας. :lol: :lol: :lol:
Κι εμείς, κι εμείς. Όσο γι' αυτό... δεν αφήνουμε κανένα δέντρο παραπονεμένο!
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
mourgakos said:
εγω θα εβρισκα το αμαξι της και θα γεμιζα τα χερουλια με κακακια,
θα εβαζα οδοντογλυγιδες με κολλα λογκο στιγμης στις κλειδαριες,
θα εβγαζα απο τα λαστιχα τις βαλβιδες,θα γεμιζα την εξατμιση με πολυουρεθανη,
θα εβαφα παρμπριζ καθρεπτες και παραθυρα με χρυσο σπρει και θα εγραφα στο καπο και στο πορτ μπαγκαζ ειμαι μεγαλος μαλακας...
ισως και να ηρεμουσα... :oops:
Mourgako μου ανοιξες νεους οριζοντες! :lol: :lol: :lol:

Σ' ευχαριστω!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
mourgakos said:
εγω θα εβρισκα το αμαξι της και θα γεμιζα τα χερουλια με κακακια,
θα εβαζα οδοντογλυγιδες με κολλα λογκο στιγμης στις κλειδαριες,
θα εβγαζα απο τα λαστιχα τις βαλβιδες,θα γεμιζα την εξατμιση με πολυουρεθανη,
θα εβαφα παρμπριζ καθρεπτες και παραθυρα με χρυσο σπρει και θα εγραφα στο καπο και στο πορτ μπαγκαζ ειμαι μεγαλος μαλακας...
ισως και να ηρεμουσα... :oops:
Mourgako μου ανοιξες νεους οριζοντες! :lol: :lol: :lol:

Σ' ευχαριστω!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: