Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΙΡΟ 2016 της FCI


Status
Κλειδωμένο θέμα

Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
@admin πως γινεται να κανεις αναφορα σε ατομο που εχεις κανει Ignore?Το κομπλεξ που εχει μαζι μου ειναι και εκτος φορουμ,δεν ανεχομαι απο τετοιους ανθρωπους να μου λενε μουγκα κτλπ
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
1ον. Δεν σε quotαρα
2ον. Τελικά, με διαβάζεις, απ'ότι φαίνεται.
3ον. Μην με απειλείς. Γενικώς και πόσο μάλλον δημόσια.
4ον. Κόμπλεξ μαζί σου!!! Πάρκαρέ το και λίγο. Εδώ μέσα, υπάρχουν άνθρωποι, που έχους και τις γνώσεις και την εμπειρία, πολύ πριν καν εσύ, σκεφτείς να αποκτήσεις σκύλο. Ξαναλέω. Λίγος σεβασμός είναι απαραίτητος!
 
  • Like
Reactions: zouzounos




Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Απλα ξερω το κομπλεξ που εχεις μαζι μου,και βγαινω εκτος.Εβαζα στοιχημα τα παντα οτι θα εγραφες για εμενα,και οπως αποδηχτηκε θα κερδιζα....
Ποτε εγραψα οτι ξερω εγω?και ποτε οτι εχω περισσοτερη εμπειρια?
Και τι σημαινει οταν δεν ειχα σκεφτει οτι θα παρω σκυλο?
Με την λογικη σου δλδ παντα ο ποιο παλιος ειναι παντα και ο καλυτερος...Μαλιστα δεν μου κανει εντυπωση βεβαια.

Αυτα για τις απειλες και τα αλλα αστεια σου,αστα.Σεβασμο εχω και σε παρα πολους,σε εσενα ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Δεν ενδιαφέρει κανέναν, τι πρόβλημα έχεις με μένα. Ούτε καν εμένα.
Αν έχεις κάτι να πεις, εντός θέματος, be my guest. Αν όχι, ξεπέρασέ το ;)
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Τοσο προβλεψιμη θεε μου.

Ετσι για την ιστορια και εσυ ειχες σκυλο πριν καν γεννηθω...Βεβαια εγω δεν τρεχω να τον μαζεψω.
Οταν τον φωναζω ερχεται
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Μ'ένα "Ωιμέ", το έκανες άνετα, αρχαία τραγωδία (y)

Προφανώς ο admin, θα τα σβήσει κάποια στιγμή όλα αυτά!
Στο μεταξύ προλαβαίνεις να γράψεις, όσα "on topic" προσωπικά, σου έρχονται στο μυαλό. Το κάνουν κι άλλοι αυτό, νομίζοντας ότι πραγματικά, οι άλλοι [εγώ στην προκειμένη] ενοχλούνται. Και νομίζοντας, ότι οι άλλοι, δεν μπορούν να γράψουν αντίστοιχα, αν θέλουν. Keep trying... :)

Οταν θέλεις, ξαναγυρνάς και εντός θέματος ε;
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Φυσικα να τα σβησει και πρεπει να φας και μπαν για τα μουγκα κτλπ
Οταν λες εσυ κατι για εμενα δεν ειναι προσωπικο αλλα οταν λεω κατι εγω ειναι...Μαλιστα.

Και για να συνεχιστει το θεμα απο εκει που το αφησαν,υπαρχουν πολλες πιθανοητες να παει για back to back ο σκυλος: http://www.working-dog.eu/dogs-details/973448/Harysson-Ad-Gür
Aν δεν ειχε κανει ενα λαθος ο κυναγωγος εχθες στην υπακοη θα ηταν ηδη παγκοσμιος πρωταθλητης νομιζω ξανα
 




admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Δεν θα σβηστούν τα μηνύματα σας διότι για να τα γράψατε δημόσια θεωρείτε πως έχουν κάποια αξία, είναι χρήσιμα, πρέπει να υπάρχουν και είναι ο τρόπος που θέλετε να συνεισφέρετε στο νήμα.

Επειδή όμως το νήμα δεν θεωρούμε εμείς πως εξυπηρετεί πλέον, απλά κλειδώνεται.

Καλή συνέχεια!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα