Παιχνίδια για δυνατούς παίκτες


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Το τι λεφτά έχουμε δώσει για παιχνίδια της Μάγιας,προτιμώ να μην το σκέφτομαι :evil: Είναι το πρώτο σκυλί και μοναδικό και γι'αυτό το έχω παρακάνει,το ξέρω,είναι λάθος και ο Γιάννης με βρίζει γιατί πετάω τα λεφτά μας....Πιστεύω πως είναι απαραίτητα όμως.... :? Το πρόβλημά μου ειναι πως αντέχουν μια δυο μέρες το πολύ,τα καταστρέφει όλα.Ακόμα και τα λαστιχένια που μοιάζουν τόσο γερά και συμπαγή τα παπαριάζει με τα σάλια της για ώρες και μετα τα κάνει κομματάκια :( Τίποτα δεν αντέχει.Έχετε να προτείνετε κανα καλό και ανθεκτικό παιχνίδι για μασούλημα?
 






tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
keyman said:
ΔΕΝ της αρέσουν τα kong ρε γαμώτο,δυστυχώς,το έχω πάρει αυτό....
Καλημερα... Ψιλοασχετο αλλα... ξερετε κανενα ελληνικο website τυπου eshop για να αγοραζεις παιχνιδια και διαφορες αλλες χαζομαρουλες για το σκυλακι? Η εστω να ενημερωνεσαι για το τι κυκλοφορει? Εγω πχ δεν ξερω τι είναι αυτο το KONG.. και διαφορα δλδ...
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εγώ έχω σωθεί με τα προϊόντα της Nylabone! Είναι ακριβά (30 περίπου ευρώ το κάθε ένα), αλλά πάρα πολύ καλά! Του έχω πάρει αυτά τα δυο:



To kong ούτε του δικού μου του αρέσει! Τζάμπα έδωσα και ‘κει περίπου άλλα 30 ευρώ. Ούτε που γυρίζει να το κοιτάξει! Η αίσθηση του λάστιχου μάλλον τον ενοχλεί….
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τάσο, τα kong είναι λαστιχένια μασητικά παιχνίδια.



Όσο για το e-shop όποιος θέλει να σου προτείνει κάποιο, μόνο με pm.
Εγώ πάντως στη θέση σου, θα πήγαινα σε ένα pet shop να τα δω από κοντά και να διαλέξω! :wink:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
To δεξί είναι πολύ σκληρό και άκαμπτο πρέπει να το δίνουμε μόνο σε ενήλικο, μπορεί να στραβώσει δόντια ... το άλλο είναι καλό, όπως και το μαύρο kong ... rino νομίζω λέγεται ... ΤΙΠΟΤΑ άλλο δεν αντέχει - σίγουρα. :wink:
 


magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Τα Nylabone είναι πολύ ανθεκτικά (Rottie – που τα βρίσκεις τόσο ακριβά ??).
Η δικιά μου τώρα που μεγάλωσε έπαψε να καταστρέφει τα παιχνίδια της, ίσως όταν μεγαλώσει η δικιά σου Keyman τότε να ησυχάσετε :wink: .
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Πόσο τα παίρνεις Magi? Εγώ απ’ ότι θυμάμαι, έδωσα πάνω από 25 ευρώ για το καθένα... :roll:
 




Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
ειχα και εγω το ιδιο προβλημα.τα μονα που αντεξαν ηταν φυσικα το kong ενα μπαλακι συμπαγες απο καουτσουκ και μια μπαλα ποδοσφαιρου που απλα μαδαει λιγη λιγη εδω και κανα 3-4μηνο
 






LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Α,εμεις ειμαστε οικονομικες τρωμε τα παιχνιδια των παιδιων που δεν τα παιζουν αλλο: τουβλακια,κουζινικα,αυτοκινητακια,αρκουδακια και αλλα τετοια.Παντως παιχνιδια δεν αγοραζουμε.Και το καλυτερο παιχνιδι ειναι να της δωσεις μια πετσετουλα την σερνει παντου,παλευει μαζι της και στο τελος την ξεσκιζει :lol: :lol: :lol:
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
denis said:
4μηνο μπάλα ποδοσφαίρου??? :shock: :shock: Αχχχχ ... :(
ναι του αρεσει να την μαδαει,μαλλον επειδη ειναι μεγαλη και τον δυσκολευει οτι αλλο του δωσω ομως το μασαει και το πολυ σε μια εβδομαδα το εχει χαλασει...εκτος του kong
 


magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Rottie, το δεξιά κοκαλάκι σε μεγαλύτερο μέγεθος – 19ε (πιο μικρό – 13ε, και μικρό – 8.50ε) :D .
 






sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Κι εγώ θα ήθελα το pm για τα Nylabone. Άντε να το δοκιμάσουμε κι αυτό......

To kong το δοκιμάσαμε το καλοκαίρι...... Στην παραλία............. μέσα σε 1 1/2 ώρα όοοοοοολη η αμμουδιά τριγύρω μας ήταν γεμάτη κόκκινα ψίχουλα #-o .......... Απελπισία........... ](*,) ](*,) ](*,)