Παιχνίδια για δυνατούς παίκτες




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
εαν καταφέρει να κάνει ζημιά στο μαύρο :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

μακρυά και αγαπημένοι :lol: :lol: :lol: :lol:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Εχω σκύλα που το κάνει ... από τις μικρές μάλιστα ... :shock: :shock:
Μετά από αυτό ... και βάσει και άλλων που έχω δει, αλλά με παλαιότερα σκυλάκια μου ... ΟΛΑ καταστρέφονται ...
 


demo

Active Member
17 Ιανουαρίου 2008
28
0
athens
keyman said:
Εμάς 10 λεπτά άντεξε μια που της είχαμε πάρει :(
Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με τον Τζακ! Τιποτα δεν αντεχει πανω απο 10 λεπτα. Μονο το σκοινι. Ακομα και τα τεραστια κοκαλα που υπαρχουν τα εξαφανιζει :shock: :shock:
Πιστευω το kong θα τους αρεσει μονο με λιχουδιες (καθοτι ειναι κοιλιοδουλη ρατσα :lol: ), αλλα συμπασχω :roll: !!!!
 




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
τα nylabone αν και ακριβούτσικα είναι όντως καλά,αλλά έχω μια απορία.

όπως λέει και στην συσκευασία ύστερα από λίγο δάγκωμα αρχίζουν να ξεκολλάνε μικρά κομματάκια σε μέγεθος ρυζιού,να πνιγεί δεν υπάρχει περίπτωση,όμως αν τα πιάσει κανείς αντιλαμβάνεται πως είναι αρκετά άγρια στην αφή εως και κοφτερά,αυτά είναι επικίνδυνα για το σκυλί αν τα καταπιεί?Εσείς το αφήνετε στην διάθεση του σκυλου και αφού αρχίσουν να ξεκολλάνε αυτά τα κομματάκια ή του το παίρνετε?

Της Μάγιας της αρέσουν πολύ τα κόκκαλα αυτά και τα πολεμάει για ώρες,μου φαίνεται αδύνατο να καταφέρει να ξεκολλήσει μεγάλο κομμάτι αλλά σκέφτομαι μήπως αυτά τα κοφτερά κομματάκια είναι δυνατόν να γδάρουν το έντερό τους αφού είναι σίγουρο πως καταπίνει αρκετά.
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Α, τωρα το ειδα αυτο!

Για στειλτε ΡΜ και σε μενα , απο που το παιρνουμε αυτο;
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
keyman said:
Εσείς το αφήνετε στην διάθεση του σκυλου και αφού αρχίσουν να ξεκολλάνε αυτά τα κομματάκια ή του το παίρνετε?
Εγώ του το αφήνω για να ασχολείται και να καθαρίζουν τα δόντια του. Ποτέ δεν ξεκολλάνε μεγάλα κομμάτια, μόνο μικρά που μοιάζουν με ρινίσματα. Μην ανησυχείς ο σκύλος δεν κινδυνεύει από αυτά.
Εμένα ο δικός μου έχει φάει από ντουβάρι, μέχρι αμμοχάλικο και δεν έχει καταλάβει τίποτα! :lol:

Gogo said:
Για στειλτε ΡΜ και σε μενα , απο που το παιρνουμε αυτο;
Gogo θα τα βρεις σχεδόν σε όλα τα pet shopς. Είναι λίγο ακριβά, αλλά αξίζουν τα λεφτά τους.