Περιλαιμιο με led




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τα καλύτερα φωτάκια για τα σκυλιά είναι αυτα
View attachment 63980
Τα διαθέτουν όλα τα σκυλιά και φαίνονται πάντα. Ακόμα και στο απόλυτο σκοτάδι. Καρατσεκαρισμενο.
Τι βγαίνουν και με φλας τώρα; Πάνε τα δικά μου, πάλιωσε το μοντέλο!!!

Πώς κάνετε έτσι μωρέ, που να είχατε μαύρα!!!
 


Stellak100

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2017
56
4
26
Εχω δοκιμασει τα φωτακια της rogz, αλλα δεν τα βρηκα τοσο βολικα τελικα, γιατι επειδη κρεμονται σαν παντατιφ απο το περιλαιμιο χτυπανε και δεν αντεχουν πολυ και επισης κρεμονται απο μια λαστιχενια θηλιτσα που επισης δεν αντεχει πολλα.


Σκεφτομαι να δοκιμασω περιλαιμιο και μου ειπαν για ενα που επαναφορτιζει με usb. Εχει χρησιμοποιησει κανεις κανενα; Εχετε να προτεινετε καποιο;
Πριν λίγο καιρό απέκτησα και εγώ ένα φωτάκι αλλά δυστυχώς μου χάλασε! Έχω δει ότι εκτός από κολάρο με led υπάρχει και σαμαράκι με led και έχω διαβάσει ότι είναι καλύτερο!
 


Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Last edited:


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Μονο μη του παρεις πρασινο και κοκκινο, γιατι θα τον περασουν για καϊκι!:p
Θέλει κι ένα χωρίς χρώμα πίσω. Στην ουρά είναι καλή επιλογή. Δεν τον χάνεις μετά με τίποτα!

(Θα τον δει κανένα καϊκι σε καμιά παραλιακή περιοχή ερημική που δεν έχει φώτα στη στεριά και θα ανέβει στην παραλία. "Μα κύριε λιμενικέ μου, είδα καϊκι εκεί, στα 10 μέτρα από δω που βρισκόμαστε, και συνέχισα! Αλήθεια σας λέω, δεν είμαι τρελός!!")
 












mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Αχαχαχαχαχαχαχχα

Να μου πεις σε παρακαλώ, ποιά νύχτα θα δοκιμάσεις το spray, να είμαι από μια γωνιά να παρακολουθώ, πόσοι θα πάνε από ανακοπή :ROFLMAO:
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ελα ρε!! Αυτο το θελω για να παίζω!!! Και δε μιλας τοσες μερες!!!!

Περπατας λοιπον στο παρκο και ακους εναν θορυβο απο πισω. Ανοιγεις το φακο του κινητου. Γυρνας και...

 








Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Θα πω οτι ειναι μερος της εκπαιδευσης... ;)
Νταξει, μου το κανατε το θεμα...
Μην κανει ενας ανθρωπος μια ερωτηση!! Αμεσως να πεσετε να τον φατε!! Οκ, ομως θα παρω το μικρο το φωτακι κι ας κοροιδευετε!!
Για να μην μπλέξεις με φωτάκια ,μπαταρίες και λοιπά ,αφού ντε και καλά θες να βλέπεις /ουν το σκυλάκι πήγαινε από praktiker η από ναυτιλιακά και πάρε 20-30 cm αντανακλαστική ταινία 3M
http://eshop.carner.gr/aftokollhth-antanaklastikh-tainia-3m-20958
Στη συνέχεια πάρε ένα αντιπαρασιτικο λουράκι το ποιο φτηνό που θα βρεις και τύλιξε την γύρω γύρω σε όλο το λουράκι.Ετσι θα έχεις ένα λουράκι όπου με εναν απλο φακό στο χέρι σου ο σκύλος θα φεγγοβολαει από 200 μέτρα μακριά είτε με τον φακό ,είτε όταν περνάει κοντά σε φώτα ή οχήματα.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Για να μην μπλέξεις με φωτάκια ,μπαταρίες και λοιπά ,αφού ντε και καλά θες να βλέπεις /ουν το σκυλάκι πήγαινε από praktiker η από ναυτιλιακά και πάρε 20-30 cm αντανακλαστική ταινία 3M
http://eshop.carner.gr/aftokollhth-antanaklastikh-tainia-3m-20958
Στη συνέχεια πάρε ένα αντιπαρασιτικο λουράκι το ποιο φτηνό που θα βρεις και τύλιξε την γύρω γύρω σε όλο το λουράκι.Ετσι θα έχεις ένα λουράκι όπου με εναν απλο φακό στο χέρι σου ο σκύλος θα φεγγοβολαει από 200 μέτρα μακριά είτε με τον φακό ,είτε όταν περνάει κοντά σε φώτα ή οχήματα.
Να σου πω ωραία ιδέα.
 
  • Like
Reactions: Kouros


Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Kαι πάντα υπάρχει η λύση (εφόσον ο σκύλος δεν είναι λυτός), να φοράμε εμείς ενα φακό κεφαλής, οι οποίοι έχουν και ρυθμιζόμενη σκάλα κι ειναι και δυνατοί, οπότε φαινόμαστε απο μακρυά.
 


Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Kαι πάντα υπάρχει η λύση (εφόσον ο σκύλος δεν είναι λυτός), να φοράμε εμείς ενα φακό κεφαλής, οι οποίοι έχουν και ρυθμιζόμενη σκάλα κι ειναι και δυνατοί, οπότε φαινόμαστε απο μακρυά.
Ναι αλλά έτσι το καλοκαίρι θα μας φάνε τα κουνούπια..η σωστή λύση είναι φακός στο χέρι και άναμμα κατά επιλογή.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf