Περρίτοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Αργησα λιγο να γραψω εδω αλλα ΜΠΡΑΒΟ και στα παιδια αλλα και στην Αμαλια για την υιοθεσια και για την προσπαθεια που κανετε και για την μεγαλη καρδια που εχετε! :)

Περιμενω να βλεπω ολο και περισσοτερες φωτο απο την προοδο του! Χαιρομαι παρα πολυ βλεποντας και συγκρινοντας το πριν και το μετα.
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Περιτουλης- γιατρουλης αππαπαπαππα μετα το εγκεφαλικο που παραλιγο να παθεις απο το αγχος, αρχισες τα ουλης!!! :p

Περιμενω να το γιορτασουμε με ντολμαδακια ε?
χαχαχαχαχαχαχαχα μιλάμε είχα πεθάνει από το άγχος 1 μέρα μέχρι να μας πούνε τα αποτελέσματα... και μόλις μάθαμε τα ευχάριστα ένιωσα λες κ εφυγε ένα βάρος απο πάνω μου. Αμαλία μου στα έχω τάξει τα ντολμαδάκια και σύντομα!! Μόλις μηδενίσει και ο δείκτης εκέι να δεις .. θα καεί το πελεκούδι!!!
Εννοείται όποιος θέλει να δει τον Περρίτο από κοντά το σπίτι μας είναι ανοιχτό για όλους. για χάδια και αγκαλιές, ανοίξαμε και σας περιμένουμε!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Εννοείται όποιος θέλει να δει τον Περρίτο από κοντά το σπίτι μας είναι ανοιχτό για όλους. για χάδια και αγκαλιές, ανοίξαμε και σας περιμένουμε!
Α...ωραία!!!
Να ανοίξω θέμα;
Σκυλοσυνάντηση στο Περιστέρι, στην οδό τάδε, όροφο τάδε; Οσοι πιστοί προσέλθετε;
Θα κάνει μια χαρά η γειτονιά...;)
 








Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Εννοείται όποιος θέλει να δει τον Περρίτο από κοντά το σπίτι μας είναι ανοιχτό για όλους. για χάδια και αγκαλιές, ανοίξαμε και σας περιμένουμε!
Εισαι πολυ γλυκια κοπελα! Αλλα μια σκυλομαζωξη θα ηταν νομιζω το ιδανικοτερο για τους θαυμαστες του Περριτο!!
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
neneia, συγχαρητηρια και μπραβο που υιοθετησες αυτον τον κουκλο!
τετοια θεματα διαβαζω και μου ερχεται να υιοθετησω κι αλλο σκυλο!
οταν εχεις χρονο μπορεις να μας γραψεις και πως εχει αλλαξει και σε συμπεριφορα ο περι απο οταν τον πηρατε;

επισης δε μπορω να βρω την ιστορια του περι προ υιοθεσιας. υπάρχει σχετικο τοπικ;
 




underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
Διάβασα και τα 2 άλλα θέματα για τον περίτο.
Αμαλία πέρσυ τον απρίλη πριν την πρώτη υιοθεσία όταν μου είχες πει αν θα υιοθετούσα dogo τον περρίτο εννοούσες?

Είναι πολύ συγκινητική η ιστορία και μου έκανε εντύπωση πως συνέχισε η αμαλία να τσεκάρει τον περρίτο και τελικά είδε οτί εκεί που ήταν έπρεπε να φύγει τον πήρε.

Να στε καλά ιφιγένεια με τον κούκλο σας και να βλέπουμε συχνά φωτογραφίες :)
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
underdog ο Περρίτο μας υιοθέτησε, όχι εμείς τον ΠΕρρίτο! ο χαρακτήρας του δεν έχει αλλάξει καθόλου. Παραμένει ο ίδιος αξιαγάπητος σκύλος που ήταν.. Η συμπεριφορά του έχει αλλάξει αρκετά. Έχει αποκτήσει πολύ μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση αλλά θέλει πιο συχνά επιβεβαίωση και απο τους δυο μας. από προβλήματα παρουσιάζει ένα στρες αποχωρισμού αλλά όχι πάντα και έχει γίνει ζηλιάρης και υπερπροστατευτικός περισσότερο με εμένα παρά με τον σύντροφο μου... Αν και στην αρχή ήταν λίγο πιο κοντά στον Βαγγέλη, πλέον έχει κολλήσει πάνω μου.*demonio*
όσο για την σκυλοβόλτα επειδή δεν ξέρω πως κανονίζονται αυτά μιας και δεν έχω προλάβει καμία, όταν κανονίσετε θα είμαστε οι πρώτοι που θα έρθουμε!!!
 


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
τεράστια αλλάγη του Περρίτο!έχει γίνει ένας κούκλος *agapoylas*!δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά κάποια σκυλιά όπως και με τους ανθρώπους φαίνεται από τη φατσούλα τους ότι είναι ψυχάκια και ο περίττο είναι ένα από αυτά!μπράβο σας παιδιά για το καλό που κάνατε!
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αμαλία πέρσυ τον απρίλη πριν την πρώτη υιοθεσία όταν μου είχες πει αν θα υιοθετούσα dogo τον περρίτο εννοούσες?
Ναι για τον Περι σου ελεγα.


από προβλήματα παρουσιάζει ένα στρες αποχωρισμού αλλά όχι πάντα και έχει γίνει ζηλιάρης και υπερπροστατευτικός περισσότερο με εμένα παρά με τον σύντροφο μου... Αν και στην αρχή ήταν λίγο πιο κοντά στον Βαγγέλη, πλέον έχει κολλήσει πάνω μου.*demonio*
Παιρνεις το αιμα σου πισω? χαχχαχαχαχα
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αμαλία εννοείται!! του έφαγε κ τις καινούριες σαγιονάρες το κάθαρμα!!! κάθε φορά που τον βλέπει του λέει "43 νούμερο, δες την καλα κ πήγαινε βρες μια ίδια τωρα!!!!!" χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αμαλία εννοείται!! του έφαγε κ τις καινούριες σαγιονάρες το κάθαρμα!!! κάθε φορά που τον βλέπει του λέει "43 νούμερο, δες την καλα κ πήγαινε βρες μια ίδια τωρα!!!!!" χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Zωηραδες δε θελατε? :p
Αληθεια πως παει με τη barf ?
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
είναι τρίτη μέρα σήμερα που τρώμε barf και δεν έχω δει ιδιαίτερες αλλαγές. Του αρέσει πάρα πολύ και κάθε φορά που βλέπει το τούβλο να βγαίνει απο το ψυγείο κάνει σαν παλαβός. Την μοναδική διαφορά που θα μπορούσα να πω είναι στην ποσοτητα και την ποιότητα των κοπράνων. είναι πολύ μικρότερη η ποσότητα και απο τις υπέροχες τούρτες περάσαμε στα υπέροχα μικρά κακάκια κατσίκας που μαζεύονται και πιο εύκολα!! φαντάζομαι πως σημαντικές αλλαγές θα δούμε μετά την εβδομάδα.
 




neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Καλημέρα... κλείσαμε εβδομάδα που ο Περρίτο τρώει Barf και είμαι κάτι παραπάνω απο ευχαριστημένη με την συγκεκριμένη διατροφή. Ζουζούνε είχες δίκιο για την ενέργεια και την ζωντάνια αν και με την ζέστη υποφέρει μόλις πέφτει ο ήλιος ζωηρεύει. Το τρίχωμα του έχει μαλακώσει πάρα πολύ, τα δερματικά του πάνε πολύ καλύτερα και πρέπει να έχει πάρει κανα-δυο κιλά το λιγότερο. Τα κοκαλάκια της σπονδυλικής στύλης κρύφτηκαν, τα πλευράκια μας επίσης και νομίζω πως αν πάρει άλλα δύο κιλάκια θα είναι τέλειος. Επιτέλους σήμερα φεύγουμε για διακοπές στο χωριό και ποιος τον πιάνει!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22