Περρίτοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
καλες διακοπες.απο εκει που δεν ειχε να φαει,θα παει και διακοπες!!!
μπραβο.
αμα ειχατε και γερμανικο θα εισασταν τελειοι ιδιοκτητες.:-\"
 




neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μετα τις καλοκαιρινές μας διακοπές είπαμε να σας ευχηθούμε καλό φθινόπωρο και εγω και ο Περίτο. Και επειδή ξέρω πόσο θέλετε να τον δείτε δεν θα σας χαλάσω χατίρι..

312046_3843877808711_1526207787_n.jpg405535_3843908969490_1054808037_n.jpgtouristas.jpg
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αποκλειεται να ειναι αυτός ο Περίττο...
Αυτό ειναι αλλο σκυλι, τιτανοτεράστιο με υπέροχο βλέμμα!

Να του ευχηθώ ό,τι θες.
ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΔΕΝ ΕΥΧΟΜΑΙ.... ειναι καλοκαίρι ακόμα!
Εχει ηλιο και ζέστη, μέδουσες να αλωνιζουν, δεν ειναι φθινόπωρο.
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Αλλος σκύλος,πραγματικά καμμία σχέση με εκείνο το σκύλο που πρωτοείδα όταν τον είχε φέρει η Αμαλία!
Μπράβο βρε παιδιά,δείχνει να είναι πολύ καλά κι ευτυχισμένος!







Να περνάτε πάντα όμορφα!!!:D
 






giwrgos2222

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2012
219
0
ρε παιδια ειναι ασχετο αυτο αλλα που μπορω να βρω εκτροφειο ντογκο στην ελλαδα?δεν εχω ακουσει για κανενα.υπαρχει?
 








neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
επειδή μας χάσατε αρκετές μέρες μην νομίζετε πως σας ξεχάσαμε! Χθες πήγαμε στον γιατρό για ζύγισμα και φτάσαμε τα 48 κιλά! Επίσης μας είπε πως οι λεμφαδένες του δεν είναι πια πρησμένοι και σε καμια 10αριά μέρες θα κάνουμε εξέταση για λεμφαδένες και δείκτη καλαζάρ! Γενικά τον είδε πολύ καλα. Κατα τα άλλα ο χαλβάς δεν είναι πια χαλβάς και αγγελούδι.. έχει καταλάβει τι ρόλο βαράει και το παιζει λίγο μαγκάκος! Έχει κάνει κατάληψη στον καναπέ και πλέον τα πρωινά γλυψίματα για να τον βγάλουμε βόλτα εχουν αντικατασταθεί με γκρίνια και γαβγισμα μέσα στο αυτί που σπάει τύμπανο! Η αδυναμία στον μπαμπα έχει πάει περίπατο και αν τολμήσει να με ακουμπίσει, να με ξυπνήσει, να νομίζει έστω ότι μαλώνουμε, δείχνει κυνόδοντα και κάνει σαν εξάτμιση απο δίχρονο μηχανάκι! Τα δερματικά του πάνε αρκετά καλύτερα και το τρίχωμα του πλέον είναι μετάξι και όχι άχυρο! Βέβαια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα κόκαλα της λεκάνης του ακόμα πετάνε λίγο, αφού για σκύλο της ράτσας του τα 48 κιλά είναι φυσιολογικά. βέβαια με την barf έχει κάνει απίστευτο κορμό, έχει ανοιξει ο θώρακας του, έχουν φανεί οι μυες του και έχει κάνει ένα σβέρκο τεράστιο. Απο όρεξη και ζωντάνια άλλο τπτ, απο διαολιές επίσης. Μου έφαγε προχθές ένα πέδιλο και άφησε μόνο την σόλα!! Μέσα στο σπίτι δεν μπαίνει ούτε μύγα χωρίς την άδεια του και χωρίς να περάσει απο έλεγχο εκτός απο συγκεκριμένα άτομα που βλέπει πολύ συχνα και τους συμπαθεί. τώρα περιμένουμε και την θεία Αμαλία να έρθει να μας δει γιατί μας έχει λείψει και μας κάνει όλο παράπονα το κακόμοιρο το σκυλάκι!!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Πάντως ήταν love at first sight η σχέση σου με τον Περίτο!!! Το περίμενα ότι θα εξελισσόταν έτσι :D
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Πρέπει να ομολογήσω ότι έχεις δίκιο! Από την πρώτη φορά που τον είδα σε φωτογραφίες ένιωσα κατι περίεργο για τον Περρίτο που δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ένιωθα πως τον ήξερα, πως έπρεπε να είναι μαζί μου. Και όταν είχαμε πάει να τον δούμε ήξερα απο την αρχή πως θα τον κρατήσω. το είχα πάρει απόφαση από την πρώτη στιγμή που τον είδα. Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο λυπημένα ήταν τα μάτια του όταν ήρθε η ώρα να φύγουμε. Και μέχρι να μου τον φέρει η Αμαλία σπίτι, εκείνη η εβδομάδα μου είχε φανεί αιώνας.
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Έχουμε καιρο να σας γράψουμε τα νέα του Περρίτο, δεν σας ξεχάσαμε όμως! Αύριο πέρνουμε τις απαντήσεις απο τον γιατρό. Κάναμε λεμφαδένες και δείκτη καλαζάρ να δούμε που βρισκόμαστε κ έχω αδειάσει ήδη το μισό ψυγείο απο το άγχος μου! το άλλο μισό το αδειάζει ο Περρίτο! Είμαστε πολύ καλα γενικότερα, έχουμε αρχίσει να παίζουμε, να τρέχουμε, το παίζουμε γκόμενοι σε ότι θηλυκό περνάει, ακόμα κ στις μινιατούρες και ήδη κλαίμε 3 ζευγάρια παντόφλες, 1 ζευγάρι αθλητικά και έναν καναπέ! ήρθε κ μας είδε εκπαιδευτής πριν 2-3 εβδομάδες και τα νέα που μας είπε ήταν αρκετά δυσάρεστα. Είναι ένας σκύλος που έχει στρεσαριστεί πάρα πολύ απο προηγούμενους εκπαιδευτές και ιδιοκτήτες, έχει φάει πολύ ξύλο και γενικά έχει κακοπεράσει πάρα πολύ. Μας βοήθησε πάρα πολύ για το πως να του φερόμαστε και πως να σκεφτόμαστε όπως σκέφτεται κ εκείνος. Κατα τα άλλα ο Περρίτο πάει τις εκδρομές του, παίζει με τα άλλα σκυλιά, στο πάρκο τρίτση ακόμα γελάνε για το σόου που έδωσε στις πάπιες κ τον τσαμπουκά που έκανε στα άλογα! και επειδή νέα σκέτα χωρίς ζωγραφιές δεν γίνεται να έχουμε.. ορίστε! 944_4134086223740_926321591_n.jpg178958_4134085463721_505816747_n.jpgDSC00699.jpgDSC00721.jpgDSC00721.jpg
 
Last edited by a moderator:


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Πωπω!!!! Αγνωριστος και παλι! Καθε φορα δεν θυμιζει τιποτα απο τις προηγουμενες φωτογραφιες του! Μπραβο!!!! :)

Ωστε μαγκεψε ο μικρος ε!!!! :cool:
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Είναι σαν να βλέπουμε άλλο σκύλο! Εκπληκτική η διαφορά!

Σας εύχομαι αύριο να έχετε τα καλύτερα νέα!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Τα καλύτερα νέα θα έχετε αύριο και να μας τα πείτε και εμάς να χαρούμε μαζί σας!!!
Ο Περριτάκος έχει την κατάληξη που θα ευχόμουν για όλα τα ταλαιπωρημένα σκυλιά του κόσμου.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22