Πιθανη επιθετικοτητα στο λουρι






TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
810
921
27
Όλα αυτά που περιγράφεις γίνονται σε κάποιο πάρκο όπου κυκλοφορούν άλλοι σκυλοι ελεύθεροι και ο δικός σου είναι με λουρί;
Έχει σημασία αν ο ένας έχει λουρί ενώ ο άλλος όχι ή αν και οι 2 έχουν λουρί ή αν και οι 2 είναι ελεύθεροι.
στο δρομο μονο! μεσα στο παρκο τον πρωτο μηνα μπορω να πω εκανα το λαθος να τον εχω με το λουρι ενω ολα τα αλλα ηταν ελευθερα... Μονο και μονο επειδη τα καγκελα εχουν αρκετα μεγαλο κενο στο οποιο μπορει να βγει ανετα εξω. Ομως εχει μαθει να ειναι κοντα μου πλεον και δεν υπαρχει θεμα. Θα κανει οτι ειναι να κανει, θα παιξει, αλλα αμα με ακουσει να σφυριζω η με δει να περπαταω, ειναι διπλα μου.
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
πολλα sites, πολλοι προμηθευτες στο εξωτερικο, υπολειτουργουσαν τον καιρο της καραντινας (15 μαϊου ειναι ακομα καραντινα για την αμερικη) και δουλευαν με προσωπικο ασφαλειας, εξ ου και ο λογος της καθυστερησης. που δεν ειναι και μεγαλη, η αληθεια ειναι :) .

ειχες επιλεξει γρηγορο τροπο παραδοσης @Hammer ;
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
810
921
27
Γεια σε ολους και παλι, για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα....

Θελω να ρωτησω... Τον τελευταιο καιρο, περιπου τον τελευταιο εναμιση μηνα δηλαδη, εχω στον μικρο κανονικο λουρι. Παλια ειχα φλεξι. Μηπως η ξαφνικη νευρικοτητα ειναι λογω του καινουργιο λουριου? γιατι με το φλεξι ποτε δεν ειχε κανει κατι τετοιο. Και περπαταγε και καλα κιολας. μηπως το φλεξι βοηθαει στο να μην αισθανεται περιορισμενος και να μην του περναει καποιες φορες και το δικο μου στρες?
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Καλησπέρα...
Πριν πω κι εγω το μακρύ και το κοντό μου....
Εχεις περιγραψει τρια τεσσερα περιστατικά το πως αντιδρούν τα σκυλιά μεταξύ τους και σιγιυρα δεν ειναι τα μονα... πθστευω πανω απο δεκα δεκατέσσερα.... και μόνο στο ποστ 14.. τι θα κανεις από εδω και πέρα....
Θα ήθελα σε ολες αττές τις συναντήσεις... και μάλιστα από την πρώτη κιόλας.... να μάθω τι έκανες εσύ... ποια η δική σου αντίδραση... σε αυτες τις συναντήσεις.... επειδή πολύ σωστα όπως είπες... όλα είναι εκπαίδευση...
 
  • Like
Reactions: Estranged and canis


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3