Πληροφοριες για μινι σπιτς


Status
Κλειδωμένο θέμα




Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
θα μου τα δωσει ρε παιδια, χαλαρωστε. Απλα να σας προειδοποιησω οτι θα τρεναρουμε τη δικη για μετα τον τιτλο ομορφιας. Θα εχουμε ακομα ενα ατου στα χερια μας και θα σας δειξουμε, θα δειτε τι θα παθετε.

Επισης, καλο στο σκυλι το μινι σπιτς δεν γινεται με τα γραπτα. Παλεψαν καποιοι να βοηθησουν το αλλο το ζωο αλλα τσαμπα κοπος. Αληθεια...να βοηθησουμε και καλα το ποιο;...σκυλι;... εμενα για το καναρινι μου που εχει προβοσκιδα και κανει μρουκ θα με βοηθησει κανεις να μη χεζει να μη κλανει; αντε γιατι δεν την παλευω αλλο με δαυτο και του εχω ηδη δωσει δυο φαπες στα μουτρα και επειδη χεζει αβερτα, του δινω μονο καθε χριστουγενα και πασχα. Αμαν! Πασχα ε; πωωωωωωωωωωω....πλησιαζει δλδ ο καιρος...Αντε να βρω φαγητο αντε να καθαριζω μετα...σκααααααααααατα...
Σας φιλω γιατι παω για υπνο. Μην το κλειδωσετε! να σωσουμε το σκυλι κ το καναρινι μου!
 
Last edited:




tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
πολύστροφε...πήγαινε το σκυλάκι σου σε παρακαλώ να του κάνεις εξετάσεις μήπως έχει πρόβλημα υγείας.επίσης σταμάτα να ρωτάς διάφορα,διότι ότι κ να σε συμβουλέψανε,εσύ κάνεις μόνο το δικό σου.
αν τελικά δεν έχει πρόβλημα υγείας το λάθος είναι δικό σου και μόνο δικό σου και κρίμα τον καημένο σκύλο που θα του έχεις δημιουργήσει αγχος,φοβία,ανασφάλεια και κατα συνέπεια προβλήματα συμπεριφοράς.
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
δηλαδη βρε γαλαζιο η dr δεν βοηθησε??
αυτο που ειπες με το κλουβι ποσες σελιδες πριν το ειχε γραψει???

εγω παντως ειμαι σιγουρη οτι οποιος γραφει μπορει ουτε σκυλι καν να μην εχει...
και οντως ξεχειλωσε το θεμα..
τι εγινε παιδια??μοντ??αντμιν??
οτι συμβουλες και βοηθεια ηταν να παρει την πηρε,τωρα γιατι μενει ανοιχτο το θεμα??για το βρισιμο η για το χαβαλε???
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
polystrofos...ΕΦΕΥΓΕΣ???

Γιατι μπορει εσυ να εισαι βουρλο και να εχεις της βουρτσας το χαβα αλλα εμεις ΟΧΙ!

Εγω απο το ολο θεμα εμαθα/κερδισα καποια παραπανω πραγματα απο την Dr.Zhivago και ευχαριστω για αυτο.Απο εκει και περα ξεφυγαμε και ειναι κριμα .Μην το παλευετε αλλο παιδια,οτι και να του πειτε παει ΣΤΡΑΦΙ! Βλεπετε οτι κανει οτι του κατεβει με το σκυλι!ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ.

Σκιιιιιιστε!:D (ασχετο αλλα βαλατε πριν το θα ''πηδηχτω απτο παραθυρο'')
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Καλλιστεια σκυλων γινονται? Και αν ναι που και ποτε? Και τι προυποθεσεις πρεπει να πληρει ενας σκυλος για να λαβει μερος? Εκτος του να ειναι πανεμορφος, αυτο το εχουμε. Το μονο που εχουμε για την ακριβεια!
Αν εννοείς εκθέσεις μορφολογίας τότε χρειάζεσαι καθαρόαιμο σκύλο με pedigree, εντός προτύπου και χωρίς σοβαρά ελαττώματα
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.875
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Αν εννοείς εκθέσεις μορφολογίας τότε χρειάζεσαι καθαρόαιμο σκύλο με pedigree, εντός προτύπου και χωρίς σοβαρά ελαττώματα
Οχι Αλεξία, αυτό εννοούσε: :D


Δεν ειπα για εκθεση μορφολογιας πανιβλακα. Μιλησα για ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ σκυλων! Οπως γινονται καλλιστεια γυναικων που ψηφιζουν την πιο ωραια γκομενα, και οχι αυτη που εχει γαλλικη μυτη, πεταχτα αυτια και αχλαδωτο κωλο!
Το σκυλι ειναι απλα πανεμορφο, δεν ειναι οτι εχει τα κλασικα χαρακτηριστικα που εχει η ταδε ρατσα!
:maria:
 




polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
Γεια σας και συγνωμη που αργησα να στειλω, επαιζα με το σκυλο ολη μερα και τον εκανα να περναει ΤΕΛΕΙΑ για ακομη μια φορα.
Ειπα να σας ακουσω μονο σε ενα πραγμα και αυτο το εκανα δοκιμαστικα.
Του εβαλα νερο να το εχει μονιμο και ειναι τυχερο γιατι δεν κατουρησε καμια φορα, οποτε λεω να του το αφησω.
Ο βλακας, σημερα ολο το βραδυ εσκουζε και ειχε κρυφτει κατω απο το κρεβατι του και δε μας πλησιαζε γιατι τον ψεκασαμε για ψυλλους. (Πειτε μου τωρα οτι φταιω και εγω που τον ψεκασα με σπρευ για ψυλλους και το φοβοταν και προσπαθουσε σα λυσσασμενο να φυγει...)
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Ο βλακας, σημερα ολο το βραδυ εσκουζε και ειχε κρυφτει κατω απο το κρεβατι του και δε μας πλησιαζε γιατι τον ψεκασαμε για ψυλλους. (Πειτε μου τωρα οτι φταιω και εγω που τον ψεκασα με σπρευ για ψυλλους και το φοβοταν και προσπαθουσε σα λυσσασμενο να φυγει...)
Είναι το τυχερό σου ξημέρωμα! :D:paja1: Δε φταις εσύ. Τα περισσότερα σκυλιά έτσι κάνουν. Αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις τα ανάλογα τόπικ, θα το διαπίστωνες και ο ίδιος.
 


polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
Μετα απο κανα δυωρο που μας απεφευγε και εμενε μονος του με κατεβασμενα και τραβηγμενα αυτια προς τα πισω απο το φοβο του κατω απο το κρεβατι και κρυβοταν καθε φορα που μας εβλεπε συνελθε και καταλαβε οτι δεν του καναμε κατι.

Λοιπον. Για τις φιλες και φιλους μου του φορουμ εχω μια ακομα απορια.
Ειπαμε να δουμε πως αντιδρα οταν εχει ορεξουλες και του παιζαμε το πουλακι του. Αυτος λυσσαξε και γραπωνε το χερι μας και αρχισε να κανει τη κλασικη κινηση και λυθηκαμε στα γελια!
Αυτο ομως μετα γλυκαθηκε και δεν αφηνε το χερι μας!
Οποτε θελω να ρωτησω γιατι μου φανηκε μαλιστα οτι ειδα και κατι τετοιο σε ενα καταστημα με ειδη για σκυλους...
Υπαρχουν τιποτα πλαστικες φουσκωτες κουκλες για το σκυλι μας? Να παει να την καβαλαει και να ξεδινει. Ειναι τοσο αστειο οταν το κανει που πραγματικα θελω να του παρω μια να την εχει μονιμη!
Αν ξερετε και τιμες πειτε μου. Thanx.
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
άσε μας ρε φίλε
σε έξοδα θα μπαίνεις?
εδώ δεν έχεις να φάς καινούργιο γύρο και τρως τον ίδιο επι τρείς μέρες...

μια χαρά οικονομικά δεν είναι και με το χέρι?-άσε που έτσι το σκυλι θα σε αγαπήσει ακόμα περισότερο

(αποκλείεται να τα εννοεί αυτά:paja1:)
 


polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
Παντως δε θα ηταν κακο να απαντατε και σοβαρα καπου καπου γιατι εγω μα την παναγια μιλαω σοβαρα! Δε λεω για τωρα που δεν υπαρχει σαλιο, λεω για αν μαζεψω λεφτα αργοτερα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Γιατί δεν έχει μπανιαριστεί (που λέει και ο Αρης) ακόμη το άτομο;
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
νομίζω ότι δεν υπάρχει πια κανένας λόγος να συνεχίζεται αυτό το θέμα..αν θέλει ο κύριος να σπάει την πλάκα του ας συνεχίσει να το κάνει χωρίς ακροατήριο.....
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Σοβαρά-

Ο αυνανισμός είναι λάθος (για τον σκύλο)

Πρέπει (με θετικό τρόπο) να τον αποτρέπεις απο μια τέτοια συμπεριφορά
Επίσης καλό είναι να μαζέψεις λεφτά για την στείρωση του
Επίσης ΔΕΝ υπάρχουν φουσκωτές κούκλες για να """ξεθυμαίνουν""" οι σκύλοι

Τα παραπάνω είναι καρατσεκαρισμένα και επιστημονικά τεκμηριωμένα και μην μπείς στον κόπο να τα αμφισβητήσεις,τουλάχιστον για όσο χρονικό διάστημα βολοδέρνεις μεταξύ βλακείας και ημιμάθειας
 


polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
mareco, μπορει σε εσενα να αρεσεις αλλα σε εμενα δεν αρεσεις καθολου. Τι ρατσισμος ειναι αυτος? Δωσε μου ΕΝΑΝ λογο για τον οποιον θα επρεπε να μπαναριστω. Ισα ισα που σε εσενα πρεπει να γινει αναφορα γιατι λες να μπαναριστω εγω χωρις να εχω παραβει κανεναν απο τους κανονες του site. Τις αποριες μου εχω και τα προβληματα μου σας λεω.
 




Status
Κλειδωμένο θέμα