Ποιοτικές κονσέρβες


mMaria

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
72
43
Θεσσαλονίκη
Σκέφτομαι να του δινω 1 φορά τον μήνα κονσέρβα έτσι για να τρώει και κάτι άλλο . Σκέφτομαι για ND και Schesir είναι καλές ?
 


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Σκέφτομαι να του δινω 1 φορά τον μήνα κονσέρβα έτσι για να τρώει και κάτι άλλο . Σκέφτομαι για ND και Schesir είναι καλές ?
Οι ND είναι πολύ καλές, για Schesir δεν θα το πρότεινα, δεν μου άρεσαν τόσο τα συστατικά. Πολύ καλές έχουν και η carnilove και η brit. αν είναι κάτι πιο special και δεν χρειάζεται να είναι ισορροπημένο μπορείς να δώσεις και monoprotein της belcando και της fish4dogs που είναι θεωρητικά toppers.
 
  • Like
Reactions: mMaria


mMaria

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
72
43
Θεσσαλονίκη
Οι ND είναι πολύ καλές, για Schesir δεν θα το πρότεινα, δεν μου άρεσαν τόσο τα συστατικά. Πολύ καλές έχουν και η carnilove και η brit. αν είναι κάτι πιο special και δεν χρειάζεται να είναι ισορροπημένο μπορείς να δώσεις και monoprotein της belcando και της fish4dogs που είναι θεωρητικά toppers.
Αληθεια δεν είναι καλή η Schesir ?και μου έχουν πει κάποια τα καλύτερα .

θα δω τότε και κάτι άλλο εκτος ND που σίγουρα θα πάρω
 


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Αληθεια δεν είναι καλή η Schesir ?και μου έχουν πει κάποια τα καλύτερα .

θα δω τότε και κάτι άλλο εκτος ND που σίγουρα θα πάρω
Μέτρια νομίζω, σε κονσέρβα δεν θα ήθελα να έχει ρύζι και πατάτα, τα θεωρώ φθηνά fillers, αν είναι να δώσεις λεφτά για κονσέρβα μην δώσεις λεφτά για fillers, τζάμπα κόπος
 
  • Like
Reactions: mMaria


Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Εγώ για εξαιρετικές περιπτώσεις έχω δοκιμάσει υγρή τροφή της isegrim οι οποίες μου άρεσαν πολύ και της Νέλλης ακόμα περισσότερο φυσικά...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.095
Μηνύματα
895.468
Μέλη
19.910
Νεότερο μέλος
MochiandEmma