Ποιο τραγούδι θα τους αφιερώνατε; :)












Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Για το κορίτσι μου!

Θα'θελα να τα'χα όλα να'μουνα παντού να σου χάριζα τ'αστέρια όλου τ'ουρανού
μα για μένα ένα αστέρι φαίνεται απ'τη γη ένας είναι ο κόσμος μόνο εσύ

Δεν έχω πολλά όλα να στα χαρίσω δεν έχω πολλά να τα μοιραστώ
μόνο μια ζωή πάρτην όλη δική σου μόνο μια χαρά κι όλη σου τη χρωστώ
Μη πεις γι'αντάλλαγμα εγώ δε σου ζητώ και μία δεύτερη ζωή θα σου χρωστώ

Θα'θελα όλον τον κόσμο να'χα αγκαλιά να σε πήγαινα σε πόλεις και πιο μακριά
μα όποιον τόπο και να είδα όποια διαδρομή ένας είναι ο δρόμος μόνο εσύ :cry::love:
 
  • Like
Reactions: Lavernne










st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Χθες και ενώ χτυπιόμασταν στην εκπαίδευση κάπου ξεχασμένοι, εμφανίζεται μία οπτανσία:love: μαζί με την σκύλα της...κατά τύχη ήταν και ΓερμανικοΠοιμενικίνα από εκτροφείο μάλιστα!
Λέω τι στο διάολο ο Θεός μου κάνει πλάκα, δεν παίζει αλλιώς, τρίβω τα μάτια μου, πατάω και μια κλωτσιά τον σκύλο να συνέλθει και αυτός...

Η σκέψη μου σταματάει γυρνώντας να δω τον πανίβλακα που έχω για σκύλο...βλήμα όρθιο!
Η σκύλα έσερνε και η κοπελιά την έβγαλε στο πουθενά για να μην σέρνει και καμιά 10αριά αρσενικά από πίσω της...

Το παρακάτω τραγούδι αντιπροσωπεύει πλήρως την κατάσταση...!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Χθες και ενώ χτυπιόμασταν στην εκπαίδευση κάπου ξεχασμένοι, εμφανίζεται μία οπτανσία:love: μαζί με την σκύλα της...κατά τύχη ήταν και ΓερμανικοΠοιμενικίνα από εκτροφείο μάλιστα!
Λέω τι στο διάολο ο Θεός μου κάνει πλάκα, δεν παίζει αλλιώς, τρίβω τα μάτια μου, πατάω και μια κλωτσιά τον σκύλο να συνέλθει και αυτός...

Η σκέψη μου σταματάει γυρνώντας να δω τον πανίβλακα που έχω για σκύλο...βλήμα όρθιο!
Η σκύλα έσερνε και η κοπελιά την έβγαλε στο πουθενά για να μην σέρνει και καμιά 10αριά αρσενικά από πίσω της...

Το παρακάτω τραγούδι αντιπροσωπεύει πλήρως την κατάσταση...!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Δεν παλευεσαι! Οταν ξεθολωσες, εκανες κινηση; Ηδη εχετε κοινα ενδιαφεροντα!!! ;)
 
  • Like
Reactions: st3li0s








nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Τέτοια που είναι,με γράφει στο πιπί της για οποιονδήποτε τις δίνει λιχουδιές.Αχάριστη!

Άτιμα θηλυκά :whistle::whistle::D

 




nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
@ntoulis σγχώρα με για το σχόλιο,αλλά πως γίνεται να έχεις υπογραφή που αφορά την λεπτοφυέστερη σύλληψη του Θείου από τον άνθρωπο και παράλληλα να ακούς τα gangsta rap με τις bitches και τα ούγκα??!??!

Δε γίνεται ρε φίλε να τα παντρέψεις αυτά.Με έχεις κουφάνει.
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Ένα γιά τα εργασιακά!


Κάλαντα Πρωτοχρονιάς για τον Άϊ Βασίλη τσοπάνη, από το Μελί Ερυθραίας Μικράς Ασίας και ευρύτερα από την ορεινή περιοχή των Καραμπούρνων Ιωνίας.

http://www.domnasamiou.gr/?i=portal.el.songs&id=618
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95